Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.11.2015, 14:15   #1
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Rodzina Sheperd

Rodzina Sheperd


Meredith Sheperd przeprowadziła się do Willow Creek z zatłoczonego Bridgeport w poszukiwaniu wytchnienia i spokoju. W rodzinnym mieście zostawiła swoją matkę wraz z ojczymem. Jej ojciec odszedł gdy była nastolatką - zmarł podczas bara bara zdradzając jej matkę z jej najlepszą przyjaciółką..








Pewnego dnia poznała Alonso. Z czasem ich związek przekształcił się w coś poważniejszego. Jakiś czas później wzięli ślub








Czas mijał, po wielu przeciwnościach, które musieli pokonać na swojej drodze, na świat przyszły bliźniaki - Alison i Marcus









__________________________________________________ _

Część 1

Życie rodziny Sheperd przebiegało bez komplikacjii.. Weekendowe spotkania z sąsiadami, niedzielne obiady podczas których rodzina mogła podzielić się wrażeniami minionego tygodnia..










Alonso w wolnym czasie pisze książki - jego melodramat Bye Bye Bye okazał się bestsellerem




Marcus rozwija swoją pasję, podczas gdy Meredith podszkala swoje umiejętności pieczenia..




Małżeństwo jakiś czas temu postanowiło otworzyć sklep w którym będą sprzedawali wypieki przyrządzane przez Meredith oraz świeże warzywa i owoce, jednak wciąż brakuje im pieniędzy




Jednak miłość nie wystarcza gdy droga staje się trudna



__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.11.2015, 17:16   #2
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,430
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Rodzina Sheperd

Fajnie, że wróciłaś z OJSG
Na razie w sumie niewiele się działo. Ciekawa jestem, jak pokierujesz losami tych simów
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2015, 22:09   #3
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Rodzina Sheperd

Nareszcie nowy temat w tym dziale
Przyjemna rodzinka, przynajmniej wizualnie (bo pod innymi względami trudno ich na razie ocenić). Dzieciaki urocze i takie podobne do siebie. Czy takie podobne się urodziły, czy im pomogłaś stać się tak podobnymi?
Moje simy prowadzą cukiernię i wiem, że nie jest łatwo, zwłaszcza na początku, gdy trzeba zainwestować sporo simoleonów. Życzę więc powodzenia Twoim simom i oby ich małżeństwo to przetrwało
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2015, 21:31   #4
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Rodzina Sheperd

Część 2

Miłość nie wystarcza gdy droga staje się trudna .. Czym są wypowiedziane słowa: Kocham Cię? Przysiegą? Przyrzeczeniem? Z jedną chwilą te słowa mogą okazać się tylko słowami.. A może zawsze były tylko słowami?

Dzień w którym Meredith dowiedziała się o nieślubnym dziecku Alonso, był jednym z najgorszych dni w jej życiu.
Zawsze już będzie pamiętać ten poranek. Wstała wcześnie rano, wzięła prysznic, przygotowała śniadanie, aby kilka minut pózniej przeżyć szok

- Nazywam się Tamara. Szukam swojego ojca

_________________

Upojna noc,


którą Alonso spędził z nieznajomą mu simką każdego dnia nie dawała mu spokoju.. Każdej nocy przed zaśnięciem ogarniał go strach.. Strach przed dniem, który nastąpił..

_________

Meredith nie chciała aby dzieci cierpiały.. Rodzina wybrała się więc na kilka dni do Granitowych Kaskad..

- Gdyby bardziej interesowała cię rodzina niż praca, nie doszłoby do tego!
- Więc to moja wina? Ty łachudro! Powinnam cię była udusić we śnie






Dzieci wyczuły atmosferę, która panowała między ich rodzicami..




Alison znała podobną historię z opowiadań przyjaciółki z klasy
- Mówię ci, napewno się rozstaną, Ty zostaniesz z tatą, a ja z mamą






_________

Jednak Meredith postanowiła postawić dzieci wyżej. Zdecydowała się wybaczyć Alonso. Czas powoli uleczył jej rany.. Polubiła nawet Tamarę, która teraz od czasu do czasu odwiedza swojego ojca.

Niestety Summer nie mogła tego zaakceptować..
- Wybierasz jego. A więc koniec, nigdy się nie znałyśmy. Znałam inną Meredith, nie taką idiotkę jak ty.

_____

Nadszedł czas urodzin blizniaków












Na przyjęciu pojawiła się Tamara

- I słuchajcie okazuje się, że on kocha się w jej bracie. Czaicie. Cała klasa była w takim szoku


- Ty, no ale jak to było?
- No poprostu mu to powiedział. Powiedział w szatni, a usłyszał to John i wszystkim rozpowiedział.



- A dajcie spokój, komedia. U mnie to wszyscy tym żyją. Ten biedak teraz nie przychodzi do szkoły i podobno zmieniać ma w ogóle.
- Wg mnie każdy powinien kochać kogo chce. Nigdy nie zrozumiem dlaczego mamy żyć wg czegoś co napisali tysiące lat temu, gdy ludzie inaczej żyli..




Cała trójka ma ze sobą bardzo dobry kontakt. Z jednej strony Meredith jest z tego zadowolona, ale z drugiej Tamara wciąż przypomina jej o bólu tego feralnego poranka..

_____

Simka nigdy nie przestała kochać swojego męża. Ostatnio ich związek nieco odżył










_________

- A wez, kretynka i tyle. Jak można nie wiedzieć kiedy było powstanie..




- Ty, Marcus.. Pamiętasz bitwę pod Little Heaven?




_____


Wydaje się, że rodzina wyszła na prostą, po wielu zakrętach i przeciwnościach



__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2015, 12:19   #5
Rose
 
Avatar Rose
 
Zarejestrowany: 24.05.2015
Skąd: Złotów
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 91
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Rodzina Sheperd

Się porobiło..
Może Meredith nie wygląda jak Miss Piękności,ale Alonso jest okropny. Ale domek mają ładny trzeba przyznać. Szkoda,że ja nie potrafię nawet w czwórce budować tak żeby mieszkania moich simów wyglądały przyzwoicie.
Czekam na kontynuację
__________________

The worst things in life come free to us
Cause we're just under the upper hand
Go mad for a couple grams
Rose jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2015, 20:49   #6
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Rodzina Sheperd

Część 3
__________________________________

Ku lekkiej uciesze Meredith, Tamara zdecydowała się wyjechać.. Lekkiej, ponieważ rodzeństwo bardzo przeżyło wyjazd swojej siostry przyrodniej, szczególnie Alison. Simki na szczęście wciąż mogły ze sobą korespondować





Alison ostatnio zwierzyła się jej, że podoba się jej chłopak z klasy - Sebastian.
Spotkaliśmy się ostatnio w parku, przypadkiem. Jednak sam zaproponował rozmowę. Twierdził, że chciałby bliżej mnie poznać.. Tak więc siedzieliśmy tam, gadaliśmy. Jednak wyczułam z jego tonu, że był znudzony..




Właściwie gdy teraz o tym myślę, to cały czas ja coś mówiłam, a on prawie się nie odzywał. Ale mniejsza o to, nie będę zabiegała o jego względy.. Skoro mu się nie podobam taka jaka jestem, to niech spada do kanału





__

Meredith ostatnio zaczęły męczyć smutne myśli.. Wszystko przez zbliżające się urodziny..
Gdy jesteś dzieckiem chcesz być dorosły.. A gdy jesteś już dorosły, chcesz znów być dzieckiem.. Czyż to nie ironia?




Jednak mimo tego, że jej życie zbliża się do końca, była szczęśliwa, ponieważ udało jej się założyć rodzinę. Udało jej się zdobyć szczyt kariery medycznej, tak jak zawsze marzyła.. Meredith określała się więc jako zwyciężczynię.. Żałowała jednak, że nie udało jej osiągnąć jednego - długotrwałej przyjazni.. To z Summer znała się od początku swojego życia w Willow Creek i myślała, że to przyjazń na długie lata, jednak teraz wie że było to tylko złudzeniem.. Może Summer po prostu była zazdrosna, zazdrosna gdyż sama nie doczekała się męża, ani dzieci..



_

Nadszedł czas urodzin









Goścmi na przyjęciu byli jedynie sąsiędzi, którzy niedawno się wprowadzili..

Marcus podczas przyjęcia znów dostał SMSa od swojej tajemniczej wielbicielki



Marzę o tym, abyśmy leżeli razem teraz w wannie. Chciałabym dotykać Cię, widzieć Twój uśmiech gdy na mnie patrzysz
xo.xo Twoja na zawsze



_

Alonso kilka dni po urodzinach przeszedł na emeryturę, aby skupić się na prowadzeniu sklepu










Natolatkowie również pomagają w sklepie






Meredith natomiast wciąż ratuje życia simów

__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2016, 11:48   #7
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Rodzina Sheperd

Część 4


__________________________________

Meredith z trudem podjęła decyzję o przejściu na emeryturę.. Miał w tym też swój wkład zarząd szpitala, ale Meredith wolała mysleć, że to jej samodzielna decyzja..

W pierwszym dniu swojej emerytury wybrała sie do SPA.





- Wiesz, to z jednej strony jest smutne.. Rodzimy się, dorastamy, zmierzamy sie z problemami, robimy wszystko aby przeżyć w tym jakże okrutnym świecie, a na koniec po prostu umieramy



_____

Małżeństwo, które teraz może skoncentrować się na sklepie, ostatnio dyskutowało nt. wprowadzenia odzieży do sprzedaży. Jednak pomysł ten zginął szybciej niż się narodził, ponieważ w centrum otworzono jeden ze sklepów sieci NEXT

Meredith patrząc na swojego męża, mówiącego z zafascynowaniem o sklepie, czuła szczęście którego żadne słowo nie potrafio opisać.. Kąciki ust samoczynnie wykrzywiały się na kształt uśmiechu, gdy tylko Alonso zaczynał opowiadać o kolejnym pomyśle dotyczącym ich wspólnego biznesu.

- Myslę, że urządzenie degustacji jest wspaniałym rozwiazaniem




Ostatnio sprzedaż świezych wypieków drastycznie zmalazla. Koniecznym więc było wyrzucenie znacznej ilości towarów, co spowodowało straty


Równiez pracownicy zaczęli ostatnio zawodzić




- Co ty przepraszam bardzo tutaj robisz? Na sklepie ruch, a ty w telefonie się grzebiesz




- Prze..
- Wracaj do pracy, dopóki masz jakąś pracę




- Robimy również zamówienia na przyjęcia, babeczki, muffiny co tylko dusza zapragnie




- A więc dwa podręczniki i jeden nowy VanitySIM




Sklep zamknęli po 17, wyczerpani przysiedli na ławce

- Wiesz Alonso, zaczyna mnie to trochę przerażać, a nawet bardzo szczerze powiedziawszy
- Co takiego?
- Śmierć. To, że pewnego dnia się nie obudzę, ta cała niewiedza co jest po drugiej stronie. Nie będzie mnie, nie będę czuła, żyła. Nie będę mogła robić tego co kocham, jeść tego co uwielbiam
- Mer, nic co powiem z pewnością nie zmieni tego strachu, jedyne co możemy zrobić to cieszyć się każdym dniem. Rozmyślanie na ten temat niczego nie zmieni



____

Któregoś dnia Marcus spotkał przechadzającą się ulicą koleżankę z klasy - Cassie

-Siemka, jak leci?




Pogadali chwilę, po czym simka prosto z mostu zaprosiła go na randkę




Totalnie odmieniona simka zaskoczyła Marcusa





Mogłoby wydawać się, że to będzie udany wieczór


- Co ty robisz?!! Zabieraj się!




- Ale Marcus! Nie chcesz abyśmy razem leżeli w wannie? Tylko ciebie pragnę!
- Sorry, ale jesteś nienormalna



_____

Emocje tego jakże okropnego wieczoru Marcus oddał muzyce




Nazajutrz rodzina zjadła wspólne śniadanie, obmawiając szczegóły zbliżających się urodzin blizniaków.

__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2016, 23:23   #8
Nightingale
 
Avatar Nightingale
 
Zarejestrowany: 06.08.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzina Sheperd

Będziesz jeszcze kontynuować to OJSG? Mam nadzieję, że tak, bo baaardzo mi się spodobało <3 Rodzina Sheperd naprawdę przypadła mi do gustu. Marcus jest strasznie przystojny. Mam nadzieję, że znajdzie sobie jakąś fajną dziewczynę ; ) Ta, z którą poszedł na randkę wydawała się fajna, więc szkoda, że nie wyszło. Jego siostra też jest super, strasznie pasuje jej ta fryzura. Mam nadzieję, że jeszcze zobaczę coś z historii twojej rodziny. Pozdrawiam ^^
Nightingale jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023