Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.09.2015, 12:57   #1
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Arrow Droga do Fortuny

[IMG]http://i58.************/33b3dz4.jpg[/IMG]

Siemka Miałem najpierw robić fotostory, ale jednak przez to, że niektóre tematy są na tym forum mało akceptowalne, to postanowiłem po prostu nieco simsami się pobawić. A że w simsach najlepsze jest budowanie domków, zarabianie pieniążków i ogólnie rozwój wszystkiego czego się da, to i za tym poszedłem.



ODCINEK 1




Simka jest wylosowana za pomocą kostki, gdybym to ja ją tworzył byłoby dużo gorzej Nazywa się Amanda Moneta i jej aspiracją jest spełnienie zawodowe i zarobienie dwóch wagonów pieniążków! Jej cechy, to ambitna, aktywna, oraz materialistka.

Do grania wybrałem Newcrest, docelowo mam tam pobudowac swoje własny domki i parcele i jakoś to miasteczko zaludnić. Puki co jest całkiem puste


Zbudowałem jej starter, niezbyt wybitny, ale jakoś nie miałem weny do budowania Z resztą i tak będzie on pewnie w najbliższym czasie wielokrotnie przebudowywany i dostosowywany do rodzinki




Pierwsze, co zrobiła Amanda, to oczywiście poszukanie pracy! Niewiele myśląc wybrała karierę przestępcy (gdyż słyszała wieści, że jest ona bardzo dobrze płatna)! Niestety nieco rozczarował ją 7-dzienny tydzień pracy i tylko 3 dni urlopu... No cóż, jeśli chce się być bajecznie bogatym, wymaga to poświęceń!


Nim jednak Amanda poszła do pracy, postanowiła wyrwać jakiegoś przystojniaka na mieście. Przecież nie może być sama jak palec, ona też ma swoje potrzeby! Poza tym, ktoś musiał odziedziczyć uzbieraną przez nią przyszłą fortunę. A zrobienie dzieci nie będzie zbyt łatwe bez męża!

Wybrała się więc do pobliskiego parku, gdzie od razu ktoś wpadł jej w oko.


Niestety koleś szybko się zmył, a ona pozostała w kobiecym gronie.


Szybko jednak zorientowała się, że przy stoliku obok siedzą obiekty, które interesowały ją wiele bardziej niż babie plotki!





Rozmowa toczyła się wspaniale, jednak na horyzoncie pojawił się ON! Amandzie od razu zabłysnęły oczy, kiedy tylko go zobaczyła.


Niestety, chyba był już przywiązany...


Amanda nie była szczególnie zadowolona z tego powodu,


więc odbiła to sobie na zbieraniu kamieni, które potem wysłała do laboratorium na badania.


Jako że Amandzie została jeszcze chwila wolnego przed pierwszym dniem pracy, postanowiła wznowić poszukiwania. Może ten....? Eeee... Chyba nie, trochę młodociany. Mogliby zamknąc ją we więzieniu!


A może ten? Jakiś taki...? No już sama nie wiedziała co o tym myśleć.


Jeszcze w ostatnią godzinę przed pójściem do pracy spotkała słynnego Dona Lotario! Kurde, ten to ma ciało! Niestety nie mogli porozmawiać zbyt długo, gdyż spieszyła się do pracy...


Z której wróciła bardzo zestresowana i zmęczona. Ale za to zarobiła swoje pierwsze 63 simoleonów!



__________________
Evil is a Point of View

Ostatnio edytowane przez Gio : 04.09.2015 - 13:01
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.09.2015, 10:21   #2
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Droga do Fortuny

Dobra, minęło 5 dni to wstawiam następny odcinek ^^

ODCINEK 2

Amanda Moneta większość swojego wolnego czasu spędzała grając w gry komputerowe, odprężając się po stresującej pracy przestępcy, której to oddawała się bez reszty, dość szybko awansując!


Poza tym rozwijała swoją złośliwość (jest to potrzebne do awansu w pracy), a wiadomo, że najlepiej złośliwości sprawdzają się na dzieciach!




Poza tym często ćwiczyła między posiłkami!


Dzięki ciężkiej pracy i awansom, udało mi się rozbudować sypialnię i kupić dwuosobowe łóżko – wiadomo po co!


Pani Listonosz chyba jakaś taka, niezadowolona? Amanda też niezbyt, trzeba płacić rachunki


Wcześniej wspomniałem o łóżku.... jeden z miejscowych chyba to wyczuł i postanowił Amandzie złożyć wizytę! Co by przetestować sprawność nowego łóżka pewnie


Niestety, Amanda nie była zbyt chętna z nim do robienia czegokolwiek. Nie spodobał jej się już wtedy, podczas ich pierwszego spotkania w parku...


Więc a'propo parku – poszła tam, może znajdzie kogoś dla siebie! Niestety, znów te same twarze...


Wtedy przypomniała sobie o Donie Lotario! Kurde, ten to jej zawrócił w głowie! Ale czy on jest dla niej osiągalny? Nie czekając długo weszła w internet i chwilę porozmawiała z nim na chacie. Wrażenia były bardzo pozytywne!


Wkrótce potem zaprosiła go do domu. On był chyba lekko zaskoczony...


I zaczęła się podlizywać


Oczywiście poza romansowaniem, Amanda wiodła również prozę życia...




Oraz rozbudowała sobie kuchnię! (niestety, sprzęty jeszcze niewymienione na lepsze...)


Rutynę jej życia przerwało niespodziewane zaproszenie na randkę!


Amanda ubrała więc elegancki strój!


A ten cham przyszedł w ubraniu sportowym


I w dodatku rozmawiał z nią grając na jej komputerze! Cham Cham Cham!!!


Co wcale nie znaczyło, że atmosfera, nie stała się bardzo... różowa...


CDN...
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.09.2015, 16:04   #3
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Droga do Fortuny

Odcinek 1:
Amanda jest całkiem ładna, spodobał mi się też jej skromny domek. Jej desperacja w znalezieniu faceta wywołała u mnie uśmiech na twarzy Zastanawiam się tylko, dlaczego biegała po parku z piżamie. Myślę, że w jakiejś dopasowanej sukience miła by większe szanse na udany podryw
Odcinek 2:
Całus w usta, różowe serduszko, a za nimi wielkie łoże...

Cieszy mnie kolejny temat w tym dziale
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.09.2015, 19:31   #4
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Droga do Fortuny

Irbis - dzięki za komentarz Bieganie w pidżamce po parku to tylko dowód jej desperacji - tak bardzo się spieszyła, że nie miała czasu by się przebrać

W takim razie zapraszam na kolejny odcinek

ODCINEK 3


Miłość między Donem Lothario, a Amelią Moneta kwitła w zastraszającym tempie. Kto by pomyślał, że taka szara myszka, jak Amelia, ma szansę u miejscowego łamacza serc?





free upload

Amanda jednak cały czas się zastanawiała, czy aby dobrze wybrała sobie partnera. Przecież znała cechy Dona, który nie przywiązywał zbytniej wagi do stałych związków. Co, jeśli zacznie ją zdradzać, będzie jej niewierny? Uwierzyła jednak, że Don się dla niej zmieni. Przecież po co to wszystko, wszystkie te miłe słowa?

Tymczasem sam Pan Lothario czuł sie u Amandy aż nadto swobodnie:


adult image

Często spotykali się na małe co-nieco ^^


image free hosting


pictures upload

Po serii takich ekscesów, Amanda w końcu postanowiła zadać szczere pytanie – czy Don ma w ogóle ochotę, na zostanie jej chłopakiem, czy nie może liczyć na nic więcej, niż łóżkowe przygody.
Cóż... reakcja Dona mówi sama za siebie.


free image hosting

Na pocieszenie jednak, zrobili wiadomą rzecz. Amanda nie była tym zbytnio pocieszona, jednak tak bardzo pragnęły czyjejś bliskości, że nie miała wyboru. Było zdesperowana – tak, doskonale zdawała sobie z tego sprawę. Ale szukać kogoś nowego? W momencie, w którym wydawawało jej się, że ma już kogoś w swym sercu?


screenshot program

I o ile dla Dona była bardzo miła, to dla reszty mieszkańców Newcrest była szorstka i złośliwa. Nie bez powodu z resztą – polepszało to jej ocenę pracy


hosting images


forum image hosting

Życie toczyło się dalej, praca – spotkanie z Donem – spanie – praca itd. Rutynę przerwał jednak dość niespodziewany wypadek.





Amanda zaszła w ciążę. Z jednej strony nie była z tego powodu zbyt szczęśliwa, z drugiej jednak bardzo lubiła dzieci i zawsze o swoim marzyła. Obawiała się jednak reakcji ojca – Dona. Mógł okazać się odpowiedzialny, co pewnie zmusiłoby go do związania się z Amandą, ale mógł również okazać się kompletnym gnojkiem i zostawić ją samą z dzieckiem.
Amanda postanowiła mu niezwłocznie przekazać wieści. A wiadomo co najlepiej działa na mężczyzn – kobieta w ciąży ten potrafi być sexi!



A samą wiadomość Don odebrał nadwyraz dobrze – i nie tylko Don! Ta sama pani listonosz, która przedtem była bardzo smutna, teraz z radością przyniosła im nowe rachunki!





Nie czekając długo, Amanda postanowiła oświadczyć się Donowi, a ten oświadczyny przyjął! Nie jest do końca znane czy pod presją zostania ojcem, czy z miłości, wierzmy jednak, że z miłości



Tutaj Amanda postanawia popełnić samobójstwo rzucając się pod tramwaj – niestety, nieudane Tramwaje w Newcrest są niematerialne



Cała sprawa z Donem napawała Amandę dużym optymizmem do życia, tak dużym, że postanowiła wyczyścić ze śmieci park!




A było to bardzo męczące...



Poza tym z jeszcze większą satysfakcją szykowała dom, na nowych członków rodziny – bobasa i miejmy nadzieję wkrótce i Dona!





Nim jednak zdążyli się pobrać, niespodziewanie nadszedł dzień rozwiązania!

__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.09.2015, 20:37   #5
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Droga do Fortuny

W pierwszym zdaniu Twoja simka ma na imię Amelia, zamiast Amanda

Już na piątym zdjęciu zauważyłam, że Amanda jest w ciąży. Jak głosi legenda, Don to namiętny sim, więc było do przewidzenia, że ich związek będzie "owocny"
Pytanie tylko czy Amanda nie zostanie samotną matką?
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.09.2015, 21:17   #6
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Droga do Fortuny

Nie było mnie tu,więc zostawię swój ślad (jak zresztą wszędzie)
Amanda jest bardzo urodziwą simką,fajnie że na taką trafiłeś.
Domek też ma śliczny,aczkolwiek wokół niego przydało by się trochę kwiotków,drzewków,krzaczków...no wiesz,trochę zieleni.
A teraz czas na komentarz co do związku między Donem Amandą.Nie spodziewałam się tego po Donie : |
Najpierw odmawia,ale zaciąga na romantyczne spotkania,a potem po wieści że będzie ojcem szybko zmienia zdanie?
Musiało coś go kopsnąć w domu skoro...no właśnie
Miejmy nadzieję że jego decyzja była szczera.
Czekam na kolejne relacje z życia twoich simów
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2015, 17:51   #7
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Droga do Fortuny

Irbis fakt, moja pomyłka, a raczej podwójna Amanda aka Amelia ma na imię Amanda I pomyliłem kolejność zdjęć, przez to ma brzuch wcześniej niż o tym piszę

Dzięki za komentarz

Nina14 - wiem, że domkowi przydałby się ogród, ale na razie Amandy na niego nie stać- wszystkie pieniądze przeznacza na urządzenie wnętrza. Dzięki za komentarz

A teraz przed Wami kolejny odcinek

ODCINEK 4

Dla przypomnienia - na końcu poprzedniego odcinka Amanda zaczęła rodzić Postanowiła, że urodzi w szpitalu (ponieważ nikogo dorosłego nie było w domu – Don, ojciec noworodka, był Bóg wie z kim, Bóg wie gdzie, pewnie był bardzo zajęty z Niną, Diną i Katriną...).



Maleństwo okazało się dziewczynką, której Amanda nadała dumne imię Gloria Czyż nie jest urocza?





Gdy tylko Don Lothario dowiedział się, że ma córkę postanowił przyspieszyć ślub ze swoją wybranką, choć – bądźmy szczerzy, nie było mu to zbytnio w smak. W koncu nie to leżało w jego naturze!

Ślub odbył się niedługo po narodzinach, w klubie w Wierzbowej Zatoczce: na początku goście ustawili się równiótko, jednak fotograf mógł uchwycić ich jedynie z drona (i bynajmniej nie dlatego, że Don miał przerośnięte ego)



Składanie przysięgi:




Ślubuje tobie, ukochany Donie, że zawsze będę przy Tobie.
A ja ślubuję ci niezapomnianą przygodę, jaką ze mną przeżyjesz!



Zabawa na całego #partyhard





Tutaj państwo młodzi zadawalają swoje brzuszki przy barze: #pijemybyzapomniec



Amanda chyba zbyt dużo wypiła... Na szczęście nie przespała całej nocy poślubnej



Oraz powrót do wspólnego już domu! Para zdecydowała się, że przeniosą się do domu Amandy, z resztą ta niechętnie chciała przeprowadzać się gdziekolwiek indziej.



Noc poślubna:



Jak widać Don okazał się dobrym ojcem – cierpliwie i z miłością zajmował się córeczką:



Można powiedzieć, że rodzina, którą stworzyli, była bardzo szczęśliwa Co było bardzo, bardzo podejrzane...



CDN
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2015, 19:33   #8
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Droga do Fortuny

Don i ślub? Nieprawdopodobne
Aż dziw, że dziecko swoje "kocha"
Życzę im szybkiego rozwodu! A relacja sama w sobie świetna, tylko czekać na następny odcinek.
__________________
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2015, 20:01   #9
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Droga do Fortuny

Donowi ktoś mooocno przywalił patelnią w łeb,bo to jest nieprawdopodobne.
Sądzę,że za niedługo będzie małe spięcie w rodzinie,choć to zależy od ciebie Gio.
2 zdjęcie=wytrzeszcz u dziecka
ostatnie zdjęcie=Amanda wygląda jakby jadła kołyskę XD
Tyle ode mnie,czekam na ogród i kolejny odcinek.
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.09.2015, 10:02   #10
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Droga do Fortuny

Wcale mnie nie zdziwiło, że Don się ożenił, bo pamiętam z TS2, że on nie ma problemu z zawarciem małżeństwa, ale z dochowaniem małżeńskiej wierności, o czym przekonała się pewna młoda simka z Miłowa Oczywiście życzę Amandzie, żeby jej małżeństwo było inne, chociaż biorąc pod uwagę fakt, że to ona oświadczyła się Donowi, a nie odwrotnie, szanse ma niewielkie (tak sądzę). No ale zawsze jest nadzieja, że Don zaskoczy nas wszystkich i okaże się wiernym mężem aż po grób
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023