Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.09.2010, 22:33   #1
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,128
Reputacja: 11
Domyślnie Podział majątku

Chcę wyprowadzić część mojej rodziny na inną parcelę, ale gdy wybieram "podziel rodzinę" ta rodzina którą chcę wyrzucić z domu jest strasznie biedna, jakby dopiero zaczynali grę. Nie podoba mi się to, bo ogólnie cała rodzina ma ponad 500 000, ciężko i długo na to pracowali i nie chcę, żeby po podziale zostali jakimiś nędzarzami. Tym bardziej, że wybudowałam im ładny dom, na który nie będzie ich stać po wyprowadzce.
Co mam zrobić, żeby móc podzielić majątek?
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar.
bezwzględnie.
Rocket jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.09.2010, 15:45   #2
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Podział majątku

Chyba nie ma na to metody. Można kupić im jakieś drogie obiekty i umieścić w ich wyposażeniu, ale i tak będzie można je sprzedać dopiero po umieszczeniu ich w jakimś domu lub na pustej parceli. Twórcy gry o podziale majątku nie pomyśleli. Można też użyć kodu na kasę po wprowadzeniu ich do czegoś taniego i potem można ich znowu przenieść. Można też stworzyć kogoś, kodami dać mu kasę i wprowadzić do "wymarzonego domku". Potem dodać do niego naszą rodzinę, a kolesia wyprowadzić i skasować. Wszystko dlatego, że twórcy gry "nie pomyśleli". A przecież wystarczyłoby dać możliwość przelania pieniędzy z na konto tych wyrzucanych z domu. Ręcznie by się wybierało ilość pieniędzy, którą mają ze sobą wziąć i tyle...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2010, 20:49   #3
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,128
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Podział majątku

eh, zrobiłam ten myk z wyposażeniem ale i tak jestem zła bo trochę na tym stracili i za dużo bujania z tym było. no trudno, dzięki.
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar.
bezwzględnie.
Rocket jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2010, 21:14   #4
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Podział majątku

To jest wyraźne niedopracowanie gry. Mogli o tym pomyśleć. Z jednej strony to dobrze, że tak jest, bo po wyrzuceniu ludzi z domu gra im zawsze jakiś da, a aktywna rodzina na tym nie traci... ale to się sprawdza tylko wtedy, gdy nam nie zależy na wyrzucanych Simach, a to się rzadko zdarza.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2010, 21:48   #5
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Podział majątku

Tak sobie myślę, chociaż już po fakcie, że można by użyć modów z MTS, widziałam takie, które pozwalają odejmować kwoty, zamiast je dodawać - można by wprowadzić Simy na pustą parcelę, kodami dodać im określoną kwotę, żeby starczyło na ten dom, a potem wejść do rodziny, z której się wyprowadzili, i za pomocą modu kodami zabrać im tyle samo, ile tamtym się dało - nie gram z kodami na kasę, dlatego gdybym kodem komuś dodała, to drugiemu bym odjęła, wyrównałabym nawet tę kwotę, którą dostaje się automatycznie po wyprowadzce

Z tym wyposażeniem to niestety kiepsko, bo wartość spada. W TS2 było fajnie z tym sposobem, moja rodzina miała kupę uczciwie zarobionych pieniędzy, było w niej troje dzieci i gdy się wyprowadzały, żeby założyć własne rodziny, każde z nich dostawało do plecaczka kilka akwariów za 18000, więc mogły wystartować od razu z ładnym domem
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2010, 21:56   #6
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Podział majątku

Taaa... Ale to powinno być lepiej rozwiązane. Może napiszmy petycję do EA?
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2010, 11:20   #7
patryk916
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Podział majątku

Moim zdaniem,jak masz powiedzmy 100 000.Wpisujesz testingcheatsenabled true.Potem wpisujesz familyfunds NAZWISKO RODZINY(wspólne,powinno być na widoku miasta) 50 000.
Potem dzielisz rodzinę i do niej wpisujesz jak wyżej .

P.S.Wpisujesz w konsolę kodów(CTRL+SHIFT+C)

Ostatnio edytowane przez patryk916 : 05.12.2010 - 11:22
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2010, 14:47   #8
Kyerme
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Podział majątku

A nie najłatwiej byłoby użyć interakcji "Przeprowadź się" na komputerze albo telefonie? Wybierasz dom, gdzie ma być "wyrzucona" część rodziny, wybierasz simów, którzy mają się wyprowadzić, wybierasz aktywną rodzinę i już Jedyny szkopuł to taki, że gotówki pewnie nie będą mieć, ale na ten dom ich będzie stać Możesz ewentualnie postawić parę drogich rzeczy w ich nowym domu (jeszcze przed zakupem), a po przeprowadzce je sprzedać, żeby mieli dodatkową kasę
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023