Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.01.2005, 16:17   #141
Vavill
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jago strasznie nie lubiem... wracam do domu po swom limuzynom i mam juz humor na czerfonym a ten mi stoi kooope czasu przed ałtem i siem podnieca... Albo uktadł mi kiedyś misia którego wygrałam na wakacjach.. a nawet ....łazi za mnom kiedy siedze na kibloo
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.01.2005, 19:37   #142
Sana
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown Ten fan jest okropny !

Nie dośc że ochydnie wygląda to cały czas sie za mna włuczy ... nawet spokojnie zdjęć nie moge porobic wczasie krecenia teledysku lub sceny. Wkórzający i tyle
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2005, 21:11   #143
Fayy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sana
Nie dośc że ochydnie wygląda to cały czas sie za mna włuczy ... nawet spokojnie zdjęć nie moge porobic wczasie krecenia teledysku lub sceny. Wkórzający i tyle
Ja jeszcze nigdy nie miałam tego natreta w simachale chcialabym to zobaczyć...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2005, 09:44   #144
Nessa
Guest
 
Postów: n/a
Mad denerwuje mnie on

Jak ten fanatyczny wielbiciel mnie denerwuje luuudzieee na wyspie wakacyjnej! Jestem na wakacjach z moją simką a ten ciągle za nia lazi, podkakuje i drze sie xP a skasowac tam sie go nie da Zawsze prosze tą babkę co pilnuje zeby go odgonila albo co chwile kaze simce na niego krzyczec
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2005, 11:52   #145
Kolorkowa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi nigdy fanatyczny wielbiciel do domu nie wchodził chociaż miałam pięć gwiazdek i żadnych "gwiazdorskich" drzwi albo psa od czego to zależy że on tak łazi za simami ??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2005, 12:49   #146
Zielono_oka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mój ciągle kładł mi kwiaty przed wejściem a ja nic nie mogłam z nimi zrobić i mi więdły mogłam tylko wyżucać!!!! Po jakiego grzyba komuś takie kwiaty potrzebnie :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2005, 15:21   #147
Sithijka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zielono_oka
mój ciągle kładł mi kwiaty przed wejściem a ja nic nie mogłam z nimi zrobić i mi więdły mogłam tylko wyżucać!!!! Po jakiego grzyba komuś takie kwiaty potrzebnie :\
Te kwiaty niektórym się bardzo przydają, ale o tym jest sporo w dziale Abrakadabra...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2005, 13:15   #148
OlaSims2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał sylwka
Mieliście albo macie fanatycznego wielbiciela? Mam na mysli co on wam robi. Ja znam tylko kilka jego sztuczek typu zdjęcia, grzebanie w śmieciach, a nawet jedzenie resztek z mojego obiadu
On przynosił mi czarne róże składnik potrzebny do zaklęcia w the sims abrakadabra........
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2005, 15:28   #149
CoRsA =)
Guest
 
Postów: n/a
Cool

Ja też tego wielbiciela nienawidze :wacko: Już teraz to mi nie przyłazi ale wcześniej co to było........codziennie mi w domu siedział :wacko: kamerdyner go wywalał ale ten z chwile juz jest spowrotem cały czas mi zdjecia robił, pływal w basenie i w nocy mi w koszu grzebał
a najbardziej to mnie wkurza jak zobaczy gwiazde albo jak mi się simy :* to on stoi i się tak głupio cieszy i coś krzyczy czasem to im jeszcze zdjecia robi jak oni :* :* :* .
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023