Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co was najbardziej denerwuje, wkurza lub poprostu najmniej podoba w abrze?
zacinajaca sie koscilda 3 100.00%
Głosujących: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.12.2003, 11:05   #11
agatka678
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Za mało czarów jest ja wszystkie już odkryłam.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.12.2003, 13:34   #12
Jacky
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by joniss@Dec 12 2003, 11:07 AM
Dla mnie troche za mało czarów i za mało dodatków. A poza tym w grze jest Księga czarów dla początkujących- a czemu nie ma jakiś etapów??? Fajnie by było sobie myśleć że ma się najbardziej uzdolnionego magicznie Sima w okolicy...
Zgadzam sie z tobą.
O wiele ciekawiej by było gdyby zrobili jakieś etapy. Ale cóż gra i tak im wyszła.
A co do czarów to prawda trochę ich mało
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2004, 13:19   #13
Maga
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Malo czarów i zadan od sprzedawcow.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2004, 18:19   #14
fiatka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moim zdaniem mogłoby być więcej czarów. Poza tym inni simowie wogóle się niedziwią jak ktoś nagle zaczaruje drugiego sima w żabę. To wszystko jest dla nich takie oczywiste. Mogliby się choć trochę dziwić gdy np. przyjaciel zostanie zamieniony w ropuchę... :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2004, 18:25   #15
nuri
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

w ogóle gra jest jakaś taka krótka, nijaka. twórcy mieli znakomity pomysł, lecz wygląda to tak, jakby po rozpoczęciu pracy nad abrą stracili cały zapał, a ich wena wyjechała na wakacje. bo przecież po zdobyciu wszystkich składników, nauczeniu się wszystkich czarów i poznaniu wszystkich "bonusów" i niespodzianek typu kryształy w ogródku (które są miłym, aczkolwiek skromnym urozmaiceniem) to w zasadzie nie mamy nic więcej do roboty. ale mi mimo to bardzo, ale to bardzo mi się podoba ten dodatek, jak i zresztą wszystkie inne. nie wydałabym tyle kasy na oryginał, ale kupiłam pirata i teraz mogę świetnie się przy abrze pobawić.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2004, 22:03   #16
kawaii
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

powinno/powinna/powinny być:

więcej potraw do gotowania
więcej magicznych przedmiotów (np. w ŚW była lampa z dżinem, kula do wróżenia, powinny byc takie rzeczy)
możliwość latania na miotle
więcej obiektów w ogródku typu kryształy, fasola
ciekawsze rozwiązanie fasoli (rośnie tyle, a na końcu niebieskie tandetne tło i puszka z fasolą)
więcej przedmiotów do domu, tapet, podłóg etc.
ciekawsze czary (i więcej!)
więcej składników i sprzedawców
większe Abrakadabrowo

Ogólnie, wszystkiego powinno być trochę więcej Potraktowali to Abre trochę "na odwal".
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2004, 15:17   #17
karolina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ogólnie nie podoba mi się za bardzo Abra
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2005, 15:20   #18
♪Suzka♪
Guest
 
Postów: n/a
Idea

Hm...co mi sie nie podoba w abrze...wiecie, to jednak temat, nad którym trzeba by było troche pomysleć i podyskutować. No rzeczywiście, jest za mało czarów. I troche denerwuje to, że w ksiedze zaklec są składniki, ale nie napisane jest, co z tych składników wychodzi (jest dopiero po odkryciu tych czarów). Ale gra ma też swoje zalety, na przykład twórcze podejście do pomysłu "czary-mary". Po prostu za największe wady gry uznaje te wyżej wymienione, to tyle.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2005, 16:08   #19
Kasia-Barbie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Najbardziej w abrze wkurza mnie to, iż po (prawie) każdy składnik trzeba lecieć do abrakadabrowa i w dodatku mieć specjalne pieniądze (magimony), żeby kupić cokolwiek.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023