Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.07.2004, 17:24   #21
She-chan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A co daje taki nekjtar/biskzopt|?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.08.2004, 19:09   #22
Foczki
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

śa tajemnicze. Biszkopt zmienie twojego sima głowę w osła główkę. A nektar nie pamiętam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2004, 19:26   #23
bloodwave
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a nektar daje właściwości ducha czyli przechodznie prze sciany
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2004, 21:25   #24
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie było jak u większości.Gadała i paplała,przesiedziałam tam 1 dzień,no ale dała ten przepis na biszkopt i nektar.A tak to ona jakaś dziwna jest.Ciekawe po co programiści ją tam dali.:o Pewnie dla jaj. ^_^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2004, 23:37   #25
bloodwave
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no bo jak i magia to i wróżka a czy żywa czy maszyna co to za różnica
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2004, 23:49   #26
Kama2002
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Musieli dodać jakiś humorystyczny wątek. Właśnie to uwielbiam w tej grze :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2004, 23:51   #27
bloodwave
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

^_^ taaaaaaaaaaaaaaaa bo czym była by ta gra bez tego humoru?? np: dzwoni telefon ja raz dwa koncze kompiel leeeeeeece a tu:
pomyłka
szału idzie dostac
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2004, 23:58   #28
Kama2002
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

O tak To jest cudowne Telefony są najlepsze Nawet kiedyś robiłyśmy sobie jaja telefoniczne tymi tekstami Są zabójcze:
Udało ci się szczęśliwie przebrnąć przez automatyczną linię pomocy producenta gier komputerowych. Twoje wysiłki zostały nagrodzone. Otrzymujesz 850 Simoleonów. (To tylko żart!)

Koniec jest bliski. Pamiętaj, ostrzegaliśmy. (To tylko żart!)

Burmistrz docenił zapał, a jakim poświęcasz się ocenie działania lokalnych władz. Otrzymujesz prezent w wysokości 950 Simoleanów. (To tylko żart!)

Bogaty wujek nie zapomniał o tobie w swoim testamencie. Dziedziczysz 1350 Simoleanów. (To tylko żart!)

Dziś nie było cię w pracy. Jeden dzień to nie problem, ale jeśli stanie się to twoim nawykiem, wyrzucą cię z pracy. (To tylko żart!)

Oni wkrótce przybędą. Dwa razy pomyśl, nim otworzysz drzwi. (To tylko żart!)

Twój film wygrał w programie „Śmiech to zdrowie”. Dostajesz 150 Simoleanów nagrody. (To tylko żart!)

Siemanko, co u was? Tak sobie właśnie siedzę i myślę, czy by nie wpaść do was. (To tylko żart!)

Ponieważ jesteś Wiosną/Latem/Jesienią/Zimą, twój dom powinien zostać pomalowany we wiosenne/w letnie/w jesienne/w zimowe kolory, aby twoje życie toczyło się w pełnej harmonii. (To tylko żart!)

Właśnie czytam po raz trzeci wczorajszą gazetę, ale może u ciebie będzie dzisiejsza? Niedługo wpadnę. (To tylko żart!)

Właśnie naprawiamy twoją linię telefoniczną. Nie podnoś słuchawki, gdy telefon znów zadzwoni. (To tylko żart!)

Babcia/Dziadek dała/dał mi 100 Simoleanów za dobre stopnie w szkole! (To tylko żart!)

Dzień dobry, tu SimCity Taxi Sp. Z o.o. Potrzebna podwózka? Jeśli tak, to jedna z naszych taksówek za chwilę podjedzie. (To tylko żart!)

Dziękujemy za telefon, tu Wakacyjne biuro podróży. Czy chcesz skorzystać z oferty promocyjnej „Ucieczka na Wyspę”? (To tylko żart!)
Zmieniłeś zdanie? Rozumiemy to i mamy nadzieję, że przypomnisz sobie o naszym biurze, gdy znów zechcesz wyjechać. (To tylko żart!)

Dziękujemy, że pamiętałeś o Starówkowych Trolejbusach. Czy życzysz sobie, byśmy wysłali do ciebie jeden z naszych pojazdów? (To tylko żart!)
Zmieniłeś zdanie? Gdy się zdecydujesz, zadzwoń ponownie, a wyślemy do ciebie jeden z naszych Starówkowych Trolejbusów. (To tylko żart!)

Czy chcesz pojechać do dzielnicy showbiznesu? Jeśli tak, wyślemy po ciebie samochód, gdy tylko będzie to możliwe. (To tylko żart!)
Trzeba było zdecydować się wcześniej; tylko marnujesz mój czas! (To tylko żart!)

Dziękujemy za skontaktowanie się z Liniami Balonowymi Abrakadabrowa. Wiatr wieje we właściwym kierunku. Czy chcesz, żebyśmy przygotowali przelot? (To tylko żart!)
Prawie w pobliżu unosi się balon. Zadzwoń ponownie, gdy zdecydujesz się na przelot. (To tylko żart!)

Dzień dobry. Ja w sprawie ogłoszenia. No jak to, jakiego? Dziennik Wschodni, rubryka Ogłoszenia Matrymonialne! A, to przepraszam, pomyłka.

Twój jasnowidz właśnie eksplodował. Czy wiesz coś o samo spełniających się przepowiedniach? (To tylko żart!)

(To nasze teksty ) A mój kolega zdobył telefon wychówy i zadzwonił do niej z tekstem: "To PAN zamiawiał striptizerkę? Gdzie mamy przyjechać?" i się rozłączył I tak mu już nic nie zrobi, bo się przepisał do innej szkoły
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2004, 00:00   #29
bloodwave
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ej kama dobre dobre............ale to był żąrt? czy serio to wszystko się zdarzyło? bo nie moge rozkminić...ja fanka barbi :lol: :lol: :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2004, 00:02   #30
Kama2002
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Te teksty są z TS i tak dzwoniłyśmy (no, oprócz tego ogłoszenia w Dzienniku Wschodnim ), a to z kolegą i wychówą to prawda
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023