Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.09.2013, 11:18   #21
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Czerwonousta

Lubię kryminalne wątki, więc ten odcinek mi się podobał :3
Naprawdę dużo się działo, a i odcinek długi. Czytałam z przyjemnością
Poza tym widzę poprawę, jest mniej błędów niż wcześniej. Chociaż nie jest idealnie, nadal trochę interpunkcji...
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.09.2013, 16:23   #22
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czerwonousta

Faktycznie trochę brakuje realizmu i logiki. Np podczas aresztowania: nie mogli zabrać Rileya, dopóki był nieprzytomny - by go aresztować muszą odczytać mu jego prawa (chyba, że naoglądałam się zbyt dużo amerykanckich filmów ). Nieprzytomnego powinni najpierw zawieźć do szpitala, a Dana na komendę celem przesłuchania.

W dodatku ten Dan to takie chuchro się wydaje, a wyważył drzwi, a raczej wrota o metalowych zawiasach. A przecież najpierw mógł sprawdzić, czy nie są przypadkiem otwarte (co prawda porywacze zwykle nie zostawiają otwartych drzwi, ale taka logika: że najpierw sprawdza się klamkę, a nie napiera barem na drzwi )

A jak Robert namierzył Achun, skoro nie ma wzmianki o tym, by Dan podawał lub wysyłał smsem numer dziewczyny?

Musisz dbać o szczegóły. No i błędy również. Nadal nie czytasz tego, co napisałaś.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2013, 02:18   #23
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czerwonousta

''błąd goni błąd i dobrze o tym wiem. Ale podczas pisania mam taki chaos w głowie i wszystko mi się myli xD '' kwintesencja powiedziałabym.
Zgadzam się w pewnym stopniu z Liv...akurat nie jestem zwolenniczka wytykania każdego przecinka (że wam się chce xd), literówek drobnych itp. Ale zawsze należy choć dwa razy przeczytać publikowany tekst, jeśli zależy nam na opinii czytelników i ich komforcie czytania.
Co do błędów 'rzeczowych' - kiedyś pisząc tu, na forum swoje pierwsze właśnie fs - 'Why me?', napisałam coś w kontekście że handel narkotykami w USA niegdyś był legalny, a obecnie nie jest, co niektórych rozbawilo, ja nie zwrocilam na to uwagi, miałam też z 14 lat to czasami wplatałam tam głupoty których żałuje xd
Pisz dalej koniecznie! Momentami przypominało mi to moje teksty (pomimo przesytu 'czerwonowlosa, zielonooka' etc). Poza tym wątki kryminalne są najlepsze.
Zadzialalas mi na nerwy z tym 'talentem pisarskim' z początku trochę, gdyż pomyślałam ' tak wielu ludzi to slyszy', poza tym na wstępie widziałam błędów trochę . Btw mi też tak mówią XD
Zdjęcia dobre całkiem !- eh możliwości trójki się klaniaja :\ 🌠 . Aczkolwiek co do blondynka i tej rudej, paskudni
Zaciekawilas mnie wiec czekam na dalszy ciag !!!!!! Nie śpię**** tego xd
__________________
Well well well...
Volturia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
the sims 3 brat siostra


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023