Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.03.2005, 10:59   #1
malenstwo2000
Guest
 
Postów: n/a
Excl Pytanka i problemiki!!!

Siemka! Mam kilka pytań i problemów!!! Oto one: :\

1 O co chodzi z tymi pozwoleniami na wyjście u nastolatków???
2 Jak zrobikć ucieczke u nastolatków ???
3 Ostatnio jak grałam iałam taki prztpadek. w domu mam 2 rodziców i 3 dzieci (tych co chodzą do szkoły). Przyjechazł samochód do pracy po matkę a ona wyświetliła mi zboku ekranu taki komunikat : "Wiem, że mam inne obowiązki ale przecież nie zostawie maleństwa samego w domu". A przypomianam żed w domu mam z dzieci tylko 3 dzieci w wieku szkolnym!!!

Czy ktoś zna odpowiedzi na te pytania??? Prosze o pomoc!!!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.03.2005, 11:17   #2
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał malenstwo2000
Siemka! Mam kilka pytań i problemów!!! Oto one: :\

1 O co chodzi z tymi pozwoleniami na wyjście u nastolatków???
2 Jak zrobikć ucieczke u nastolatków ???
3 Ostatnio jak grałam iałam taki prztpadek. w domu mam 2 rodziców i 3 dzieci (tych co chodzą do szkoły). Przyjechazł samochód do pracy po matkę a ona wyświetliła mi zboku ekranu taki komunikat : "Wiem, że mam inne obowiązki ale przecież nie zostawie maleństwa samego w domu". A przypomianam żed w domu mam z dzieci tylko 3 dzieci w wieku szkolnym!!!

Czy ktoś zna odpowiedzi na te pytania??? Prosze o pomoc!!!
1. jak dziecko i rodzic są w dobrych stosunkach, u nastolatka pojawia się opcja (jak kliknie się na rodzica, rzecz jasna) - poproś o pozwolenie na wyjście.
2. ucieczkę? nastolatki mogą się wymykać (jak koło 10 zadzwoni się do przyjaciela, bądź sympatii, przyjeżdża limuzyna i znikają simy na kilka godzin, po czym wracają). jeśli jednak nastolatek ma złe kontakty z innymi simami z domu (rodzicami, rodzeństwem, wszystkimi), to może wtedy uciec z domu. wraca na dzień przed swoimi urodzinami.
3. a gdzie tu pytanie? po prostu musisz zamówić opiekunkę do dzieci, która pokryje czas nieobecności Twojej simki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2005, 11:23   #3
malenstwo2000
Guest
 
Postów: n/a
Question Dobra Dobra

No fajnie. Dzięki za odpowiedź ale w pytaniu 1 choidziło mi o to co jest dalej jak ma się pozwolenie o wyjście??? Czyli nastolatkowie bez pozwolenia nie wyjadą z domu??? A cok do tej opiekunki to po nią zadzwoniłam i nic!!! Simka nadal nie mogła pojechać do prcy!!! Czy ktoś zna odpowiedzi na te pytania???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2005, 11:27   #4
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał malenstwo2000
No fajnie. Dzięki za odpowiedź ale w pytaniu 1 choidziło mi o to co jest dalej jak ma się pozwolenie o wyjście??? Czyli nastolatkowie bez pozwolenia nie wyjadą z domu??? A cok do tej opiekunki to po nią zadzwoniłam i nic!!! Simka nadal nie mogła pojechać do prcy!!! Czy ktoś zna odpowiedzi na te pytania???
to pozwolenie jest bez sensu. na miasto mogą wyjeżdżać sobie i tak, czy to sami, czy to z kimś. wymykać się z domu też mogą. tyle że wtedy jest chyba mniejsze prawdopodobieństwo na to, żeby ich przyłapali.

owszem, bo opiekunka przyjeżdża na trochę przed tym, jak sim wychodzi do pracy. trzeba po prostu poczekać. samochód przecież czeka na sima godzinę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2005, 11:31   #5
malenstwo2000
Guest
 
Postów: n/a
Grin dzięki

dzięki za odpwiedź na moje pytanka. ale mam jeszcze jedno ale takie malutkie. Chodzi o to czy dzieci w wieku szkolnym można samemu zostawić w domu??? Czy trza opiekunke???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2005, 11:31   #6
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał malenstwo2000
dzięki za odpwiedź na moje pytanka. ale mam jeszcze jedno ale takie malutkie. Chodzi o to czy dzieci w wieku szkolnym można samemu zostawić w domu??? Czy trza opiekunke???
dopiero nastolatki mogą zostawać same w domu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2005, 11:34   #7
malenstwo2000
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Thenx

Dzięki za odpowiedź na pytanka!!! Mykam grać w Simsy 2!!! Ja tą grę poprostu uwielkbiam!!!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023