Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.06.2007, 13:57   #1
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Post Spanie na meblach.

Czy psy mogą spać na meblach? Na przykład na kanapie albo fotelu? Bo było by fajnie a jeśli tak to co trzeba zrobić żeby psaik spał na kanapie?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.06.2007, 15:35   #2
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hm... nie wiem jak inni, ale ja się nie spotkałam z tym aby zwierzaki spały na meblach... niestety ;/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.06.2007, 20:50   #3
karolkaaa402
Guest
 
Postów: n/a
Grin

ja niestety takze sie nie spotkalam ale masz racje fajnie by bylo :smirk:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2007, 14:35   #4
Verona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miisiia13
Czy psy mogą spać na meblach? Na przykład na kanapie albo fotelu? Bo było by fajnie a jeśli tak to co trzeba zrobić żeby psaik spał na kanapie?
Na kanapie jak najbardziej. A co do innych mebli np. szafek to wiem, że na nich mogą spac koty, ale co do psów to nie jestem pewna, ale napewno jest na to jakiś kod.
Lecz zanim go zaczniesz szukac to spróbuj "boolProp ControlPets true", wybierz psa i zobacz czy po kliknięciu na szafkę, czy też inny mebel pojawi się opcja "usiądź", albo "śpij".
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2007, 16:13   #5
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Verona dzieki za kod ale ten kod działa na na The Sims Zwierzaki czy na The Sims 2 Zwierzaki bo jak co to mi chodzi o pierwszą część. Zaraz kodzik sprawdze bo bardzo chciałam zobaczyć jak psiaczki kimaja na meblach. Bo mi nigdy z własnej woli nie śpi na kanapie bo śpi na posłanku albo na ziemi jeśli jest abrdzo zmęczony.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2007, 16:22   #6
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Sad

Sory za spam ale... Mi ten kod nie działa próbowałam dużymi,małymi iterami i nic Z tym spaniem na meblach to mi chodziło o The Sims Zwierzaki a nie o dwójke Jest może jakiśch inny sposób albo kod? Bo mi zwierzaki śpią na posłaniach a nie na meblach, a tutaj gdzies na forum widziałam fotostory i było pokazane jak kot śpi na kanapie. Ale niewiem które to fs. Plizzzz pomóżcie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2007, 18:00   #7
Verona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miisiia13
Sory za spam ale... Mi ten kod nie działa próbowałam dużymi,małymi iterami i nic Z tym spaniem na meblach to mi chodziło o The Sims Zwierzaki a nie o dwójke Jest może jakiśch inny sposób albo kod? Bo mi zwierzaki śpią na posłaniach a nie na meblach, a tutaj gdzies na forum widziałam fotostory i było pokazane jak kot śpi na kanapie. Ale niewiem które to fs. Plizzzz pomóżcie

Ten kod działa na sims 2 zwierzaki (myślałam, ze chodzi ci o dwójkę, pomyliłam się). A co do jedynki to niestety chyba nie ma sposobu żeby zwierzaki spały na meblach, kodu na to z tego co wiem też chyba nie ma.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.06.2007, 08:16   #8
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Mad

Kurde( za przeproszeniem) czy wy sie wreszcie nauczycie czytać? Przecież napisałam to w dziale o The Sims więc chodzi mi o zwierzaki z jedynki nie? Verona sory ale coś takiego mnie wkurza Teraz wszystko jest pomieszane i nie moge sie połapać. Zacznijcie wreszcie rozróżniać działy bo przez to sie robi bałagan xP
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.06.2007, 14:29   #9
Verona
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown

Cytat:
Napisał Miisiia13
Kurde( za przeproszeniem) czy wy sie wreszcie nauczycie czytać? Przecież napisałam to w dziale o The Sims więc chodzi mi o zwierzaki z jedynki nie? Verona sory ale coś takiego mnie wkurza Teraz wszystko jest pomieszane i nie moge sie połapać. Zacznijcie wreszcie rozróżniać działy bo przez to sie robi bałagan xP

Właśnie przez to, że jest bałagan można się pomylić. I nie unoś się tak jak ktoś chce ci pomóc, bo w efekcie końcowym żadnej pomocy więcej nie uzyskasz.

PS. Poza tym kiedy się zorientowałam, że chodziło ci o jedynkę, napisałam na jej temat (że z tego co wiem nie ma takiej możliwości), więc nie wiem czego ty oczekujesz...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.06.2007, 13:02   #10
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Sad

Dobra, sory za ten wybuch, ale denerwuje mnie to jak ktos odpowiada nie na temat
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023