Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 03.03.2012, 18:19   #1
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Nie działa opcja multicytowania + wygląd forum.

Hej,
mam pewien problem, w zasadzie od początku użytkowania tego forum. Mianowicie nie działa mi tutaj multicytowanie. Znaczek tej opcji w ogóle nie zaznacza się po kliknięciu, wygląda to tak, jakby nie było żadnej reakcji, po prostu nic się nie dzieje. Próbowałam na milion sposobów i do niczego nie mogę dojść. Zaznaczam kilka postów -> cytuj i przekierowuje mnie na stronę pisania posta, tyle, że pole do wpisywania jest puste. ;/ Nie uważam się za jakąś głupią pod tym kątem osobę, bo siedzę na różnych forach i wszędzie ta opcja mi działa, tylko nie tu. 1 na 100 razy zaznaczy mi ten znaczek przy jednym poście na czerwono, ale przy innych postach już nie i mogę sobie klikać do woli - zero reakcji. Próbowałam zmienić styl forum i nic. Korzystam z Opery, ale sprawdzałam też na innych przeglądarkach i problem istnieje również na Chrome i Firefoxie - na żadnej z nich multicytowanie nie działa. Wszystkie przeglądarki mam zaktualizowane do najnowszych wersji. Z Flashem też mam raczej wszystko w porządku. Co może być nie tak? Niby to nic wielkiego, do tej pory jakoś bez tej opcji funkcjonowałam, ale po prostu zaczyna mnie już powoli wkurzać otwieranie dodatkowej karty z tematem, aby z niej kopiować nicki i cytaty, i za każdym razem ręcznie wpisywać sekcję "quote". ;/

Przy okazji chciałam też spytać, od czego zależy układ tematów na forum? Mianowicie chodzi mi o to, że inaczej wygląda on na Operze i Firefoxie (odkryłam to właśnie podczas sprawdzania problemu powyżej).
W Operze domyślnie wygląda to tak:


a w Firefoxie tak:


Przyznam, że wersja firefoxowa jest dla mnie przyjemniejsza i chciałabym, aby tak to wyglądało w Operze. W którym miejscu można to ustawić, bo nie trafiłam na takie opcje?

Przepraszam za przydługi post, ale chciałam jakoś bardziej zobrazować, szczególnie ten pierwszy, problem. Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Malin : 03.03.2012 - 20:08
Malin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023