Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.06.2005, 17:02   #101
Korba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A mi kiedyś sie zdażyło coś takiego:Gdy kazałam facetowi pływać w basenie to pływał.Ja w tym czasie zajmowałam się jego żoną .Gdy do niego wróciłam on zamiast pływać to chodził po tej wodzie!!!!!!!! nie za bardzo wiedziałam o co mu chodzi.To samo było z dzieckiem:łaziło se po wodzie szczęśliwe.A najlepsze to było,że simy były NA WODZIE I PŁYWAŁY! :shock: .Czy wam zdażyło sie to samo???
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.06.2005, 17:37   #102
Fi0let
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi zrobiło sie to samo tylko jak 'wpadł' do tej wody to byłm w ubraniu (!)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2005, 13:48   #103
Maliavot
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

pewnego razu w ts1 pewien sim miał zamiar się ożenić. Rano tego dnia najpierw popływał w basenie. Potem przygotował uroczysty obiad. Zaprosił ukochaną, zjedli jedzenie, pogadali, bardzo romantycznie jest, on ma już ją prosić o rękę - a ja się orientuję, że on po pływaniu rano nie przebrał się jeszcze i jest w slipkach jak romantycznie!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2005, 08:14   #104
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
Domyślnie

I co w tym smiesznego??? Mamy opowiadac smieszne zeczy a nie byle co...ale juz ok ja zrobilam tak zerzyszedl do Swirow,o przepraszam ( )Cwirow mis,no i jak ekran mi na niego przeskoczyl to ja wlonczylam tryb budowania i zastawilam wejscie do ogrodu...krzaczkami noto misiu swoja minimalna inteligencja obszedl ogrod dookola i zaczol zwiewac...mi oczywiscie sie nie chcialo skasowac krzakow(a jemu sie rozchodzilo o ten ul w abrze)no i mis stanol przy tym szarym takim i robil tak jak sims jak ma zastawione przejscie...i tak sie powtazalo calom noc noto rano sprzedlam krzaczki bo dziecko musialo isc do szkoly (oj biedne dzieci simy... nie maja wakacji)ale mis juz nie przyszedl.....!!!!!!!I pokaze wam zdencie smieszne jednej sytuacji bo mi juz rence odpadna

Ten w niebieskim garnituze i Klara...oni...tak jakby "tanczyli" na hydrancie
__________________
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2005, 08:44   #105
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie To...

Cytat:
Napisał KubuS
Nooczywiście. A świstak siedzi i zawija je w te sreberka. Ludzie, ten temat jest po to, żeby pisać śmieszne rzeczy, które się PRZYTRAFIŁY waszym simom A nie wymyślone przez was !!! Jeszcze żaden sim nie umarł, bo mu sie chciało sikać. Zastanówcie się jak coś piszecie...
To mogło się zdarzyć bo mój sim kiedyś terz tak miał że chciało mu się sikać a ja nachęcałem(chyba Nowaka)żeby dalej się uczył skończyło się tak że prawie umarł na szczęście skasowałem go kodem move_objects on(a może wsadziłem go do kloba)
Caesum jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2005, 08:53   #106
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Cool Coś co było tylko że z poprawką!

Cytat:
Napisał LindSay
Cha, cha....Niom, ciekawe czy kotek z psem....Nie mam pojęcia. Nie mam teraz zainstalowanych Simsów Zwierzków, więc jak ktos ma to....
Niedawno w rodzince Psychol mój sim chciał wskoczyć do basenu lecz ja wtedy przez move_objects on go nad kibel wsadziłem.On tam wleciał,pływał w miejscu a później moja simka tam wlazła(oni się kochali więc niebyło "Ponaglij")deskę opuściła i usiadła.Obrzydlistwo on wtedy był w sedesie(bidulek)
Caesum jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2005, 09:29   #107
maniaczka1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

u mnie cos sie kiedys zacielo i sim zamiast do kibla- narzygał do lozka...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2005, 17:34   #108
marta_simfanka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

moja simka jest gwiazdą i jak przyjechala do showbiznesu to od razu wszyscy po autograf lecą!!!!!!!!!!!!

albo kiedys moja simka wlasnie zaczela wchodzic do wanny,była bez tych kratek,goła!!!!!!! To chyba błąd w grze.hahahaha
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2005, 16:13   #109
Inez
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał maniaczka1
u mnie cos sie kiedys zacielo i sim zamiast do kibla- narzygał do lozka...
w ts1 simy mogą rzygać?? mi sie to nigdy nie zdarzyło :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2005, 10:02   #110
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
ThumbsUp

Ona mowila o the sims 2 do maniaczki1 Tu jest temat o the sims 1 a nie 2,aha i jeszcze jedno:nie uzywamy brzydkich slow!Bo jest taki fajny temat na stronie startowej tego forum!
__________________
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023