Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Konkursy - Archiwum > Simowy Pejzaż > Simowy Pejzaż 2015
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.12.2015, 00:48   #11
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

Kotelarski - dlatego nie namawiam do brania kota w worku można wziąć i uwolnić lub odmówić i ruszyć dalej. Nie jestem Świętym Mikołajem, nie spełniam najskrytszych growych marzeń. Chcę dać coś jeszcze oprócz rangi na forum

Shiver - w takim razie przedłużam czas oddawania prac do 31.12.
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.12.2015, 09:39   #12
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

Jak się gra nie spodoba to się nie gra i tyle. Doprawdy, pierwszy raz jest coś więcej niż tylko rangi i zmiana koloru, a i tak źle, niedobrze, "nie na miejscu". Nie rozumiem po co to szukanie dziury w całym.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2015, 10:18   #13
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

IMO taka "losowa gra" to miłe urozmaicenie jak na to forum. Od zawsze była do wygrania ranga (ktora zawsze bardzo cieszyła),a taki mały bonusik nie zaszkodzi. Nikt nikomu nie kaze jej odbierać
(A ten wlasnie bonusik zachecil mnie do brania udzialu )
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2015, 10:51   #14
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

Cytat:
Jak się gra nie spodoba to się nie gra i tyle.
A potem taki user sobie pomyśli "Tak chciałem wygrać, namęczyłem się, a tu co? Ta gra nawet nie chce się uruchomić!". Jestem zdania, że już lepiej dać jako nagrodę coś, co jest "pewniejsze" - jak jest z góry ustalona ranga, to uniknie się rozczarowania.

Poza tym chyba doszliśmy już do tego, że "starzy wyjadacze" raczej będą brali udział w konkursach dla rozrywki, a taka konkretna nagroda w postaci gry to bardziej zachęta dla nowych - w domyśle młodszych - użytkowników. Jeśli taki młody wygra i wygrana się nie spodoba, to pretensje będą najpierw do administracji. Będzie hejt i zniechęcenie.

Reasumując, koty w workach są niebezpieczne i zgadzam się z Kotelarskim. No i JEŚLI już proponować nagrody "materialne", to powinny być związane jakkolwiek z simsami

Aczkolwiek doceniam to, że administracja wymyśliła coś nowego ŻE MAMY PIERWSZĄ OD DAWIEN DAWNA PORZĄDNĄ WYMIANĘ ZDAŃ!

Ostatnio edytowane przez Liv : 25.12.2015 - 10:56
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2015, 16:07   #15
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

Czyli jaka rada na przyszłość? Powinniśmy zrezygnować z gier, bo mogą być osoby, którym się nie spodobają? Wydaje mi się, że skoro według konkursu gry są przydzielane losowo, to chyba taka osoba może mieć pretensję tylko do siebie, że wzięła udział nie będąc przygotowana do takiej ewentualności. Tym bardziej, że jest to nieobowiązkowe. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się nawet, że idea dostania czegoś bardziej materialnego niż kolorek zostanie tak niechętnie odebrana. Pierwszy raz jest coś innego i nagle się okazuje, że rangi chyba jednak były najlepszą opcją...
A już tym bardziej nie rozumiem jak gra jako nagroda może być bardziej nie na miejscu niż ranga i kolorek(de facto opcje praktycznie nieprzydatne).

Ostatnio edytowane przez Caesum : 25.12.2015 - 16:30
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2015, 16:37   #16
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

Chyba mam kolejny powód zeby jednak zainstalowac simsy
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2015, 18:00   #17
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

Cytat:
Napisał Caesum Zobacz post
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się nawet, że idea dostania czegoś bardziej materialnego niż kolorek zostanie tak niechętnie odebrana. Pierwszy raz jest coś innego i nagle się okazuje, że rangi chyba jednak były najlepszą opcją...
A już tym bardziej nie rozumiem jak gra jako nagroda może być bardziej nie na miejscu niż ranga i kolorek(de facto opcje praktycznie nieprzydatne).
Więc macie nauczkę na przyszłość, że nie warto dorzucać coś od siebie i próbować ulepszyć forum, bo po co.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2015, 18:32   #18
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

Cytat:
chyba taka osoba może mieć pretensję tylko do siebie, że wzięła udział nie będąc przygotowana do takiej ewentualności.
Dlatego wyróżniłam, że chodzi o młodszych użytkowników. Taki "stary wyjadacz" nie będzie się o takie rzeczy czepiał i doceni sam fakt, że został zorganizowany JAKIKOLWIEK konkurs.
Cytat:
Więc macie nauczkę na przyszłość, że nie warto dorzucać coś od siebie i próbować ulepszyć forum, bo po co.
Jednym konkursem nikt tego forum nie naprawi. Poza tym to nie forum jest tu problemem - moim zdaniem winę za taki stan rzeczy ponosi sam wydawca simsów, bo sprawił, że seria przestała być atrakcyjna dla kupujących. Ewentualnie mogłabym winić ogólny spadek zainteresowania forami dyskusyjnymi, ale to nie o tym ten temat ;]
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2015, 18:44   #19
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

Cytat:
Napisał Kotelarski Zobacz post
Ludzie najdrożsi, to nie jest żaden atak ani akt naszej niewdzięczności, tylko zmuszenie administracji do myślenia, jaka opcja byłaby rzeczywiście najlepsza dla uczestników konkursu. Bo administracji raczej nie zależy, co kupi – ma hajs i i tak go wyda. Chyba że zależy…
Trochę sprostuję, bo widzę, że użytkownik nowy i jeszcze nie wie o niuansach naszego forum.
Administracja(a przynajmniej ta aktywna) to wolontariusze i w większości studenci, którzy korzyści z forum żadnych nie mają, bo nie są jego właścicielami. Właściciele z kolei w żaden sposób nie ingerują w życie forum, więc wszelkie konkursy i inne wydarzenia to wyłącznie nasza(administracji) inicjatywa. Dlatego też przykładowo wygrana w postaci kopii TS4 dla dziesięciu najlepszych jest mało prawdopodobna.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 25.12.2015 - 18:47
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2015, 19:07   #20
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

W takim razie nie widzę problemu. Mleko zostało rozlane, gry są kupione i będą przydzielone losowo tym, którzy wygrają. To, czy użytkownik zdecyduje się poświęcić czas na zrobienie zdjęcia, czy uzna to za stratę czasu, to już jego wybór. Na przyszłość możemy ewentualnie pomyśleć nad opcją, żeby w innym konkursie użytkownik mógł sam wybrać grę.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023