Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.04.2011, 21:39   #11
rath
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wiosenne inspiracje. Dom "Maison de Petites"nad małym "morzem kwiatów". Zaprasza

Oj słabo. Nawet bardzo.
Pomieszałeś style w drażniący sposób, np. dom jest drewniany, z jakichś palet, co robi go na wiejski dom, a okna są duże w modernistycznym stylu, do tego jeszcze dach ukośny, który zaburza proporcje (wysokie okna, mały spadek dachu). Najbardziej efekt psują okna, które są za duże w stosunku do bryły i zbyt gęsto rozstawione, przez co wygląda jak szklarnia.

Ramy okien są czarne, a drzwi ni z gruchy ni z pietruchy brązowe z białą futryną. oO?

Z ogrodem przesadziłeś, jest bardzo przytłaczający. Ma się wrażenie, że za dużo tego wszystkiego.

No na koniec jeszcze dodam, że zdjęcia są fatalne. Nie dość, że z trybu kupowania/ budowania, to jeszcze robione pod takim kątem jak z The Sims 1.

Moim zdaniem bardzo nieudany dom.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.04.2011, 08:10   #12
Ceasaries
 
Avatar Ceasaries
 
Zarejestrowany: 23.08.2010
Skąd: 비아우이스토크
Płeć: Kobieta
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wiosenne inspiracje. Dom "Maison de Petites"nad małym "morzem kwiatów". Zaprasza

Cytat:
Napisał megasimolxd Zobacz post

A jak sądzisz Pukami, czy ten domek jest lepszy niż niektóre moje domki?
Powiem Ci szczerze, że mi domki tworzone przez cb się podobają... Ten jest świetny. Moim zdaniem, ale nie jestem pewna, można byłoby ten szary zamienić na kolor beżowy... Ja tworze domy (ale nie pokazuje ich na forum) i kolor szary (na ścianach) kojarzy mi się z ścianą której ktoś zapomniał "ubrać", ale powiem ci że dom jest jednym z lepszych domów twojego autorstwa..!
Ceasaries jest offline  
stare 18.04.2011, 13:22   #13
megasimolxd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wiosenne inspiracje. Dom "Maison de Petites"nad małym "morzem kwiatów". Zaprasza

Dziękuje bardzo Pukami bardzo się cieszę. Krytyka jaką przedstawił rath wg mnie nie była zgodna z tym co napisał o moim domku, ale myślę, że nutka zazdrości przez to przemawiała. Ale rozumiem, że zawsze znajdzie się choćby jedna osoba, której coś nie będzie się podobało. ; )
 
stare 18.04.2011, 18:02   #14
rath
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wiosenne inspiracje. Dom "Maison de Petites"nad małym "morzem kwiatów". Zaprasza

To przeczytaj sobie jeszcze raz mój poprzedni post i jeżeli nadal będziesz twierdził, że moja krytyka jest niezgodna z tym co przedstawiłem to napisz mi gdzie się wykluczam- z chęcią napiszę Ci co miałem na myśli w inny sposób, bardziej dla Ciebie zrozumiały.
Jeżeli chodzi o zazdrości. Hmmm... Zazdrościć to ja mogę Gio, czy Watchman'owi ale uwierz mi, że na pewno nie Tobie
 
stare 18.04.2011, 18:51   #15
megasimolxd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wiosenne inspiracje. Dom "Maison de Petites"nad małym "morzem kwiatów". Zaprasza

Po 1. Elewacja domu, który z zewnątrz pokryty jest drewnem nie robi go od razu wiejskim.
Po 2. Powiedz mi gdzie pomieszałem style.
Po 3. Nie wiem dlaczego uważasz, że ukośny dach zaburza proporcje.

Nie wiem co Ci nie pasuje z tym, że futryna drzwi frotowych jest metalowa a okna mają czarną obudowę. Zresztą czarna futryna drzwi frontowych gryzłaby się z brązem, a ta biała futryna drzwi frontowych pasuje do czarnej obudowy okien. Nie wiem gdzie widzisz problem. A, i jeszcze jedno. To, że w moim domu jest wg Ciebie dużo okien nie znaczy, że wygląda jak szklarnia.

Czekam na odpowiedź.
 
stare 18.04.2011, 19:10   #16
CuteDream
 
Avatar CuteDream
 
Zarejestrowany: 15.04.2011
Skąd: N. D Mazowiecki
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 107
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wiosenne inspiracje. Dom "Maison de Petites"nad małym "morzem kwiatów". Zaprasza

Jak dzieci... Każdy ma inny gust! Ogarnijcie się! Dla jednego ten domek będzie jak szklarnia, a dla drugiego nie, a dla trzeciego jeszcze inny! Chill out!
CuteDream jest offline  
stare 18.04.2011, 19:37   #17
Chiyano
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wiosenne inspiracje. Dom "Maison de Petites"nad małym "morzem kwiatów". Zaprasza

Mnie się średnio podoba, za dużo kwiatków, z niektórych miejscach za dużo nawalone, a w niektórych pustki. I nie podobają mi się te okna, i nie pasują do drzwi kolorystycznie. Ale plus za chęci. ; )
 
stare 18.04.2011, 19:42   #18
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Wiosenne inspiracje. Dom "Maison de Petites"nad małym "morzem kwiatów". Zaprasza

Cytat:
Napisał megasimolxd Zobacz post
ale myślę, że nutka zazdrości przez to przemawiała. Ale rozumiem, że zawsze znajdzie się choćby jedna osoba, której coś nie będzie się podobało.
Ekhm, ekhm.
Zdziwiłem się Twoim postem. Czy to, że komuś się nie podoba, to znaczy, że już jest zazdrosny? I nawet jeśli jest to tylko jedyna jednostka?

Osobiście podpisuję się pod pierwszym postem rath'a. Domek kompletnie mi się nie podoba.
kalafjor jest offline  
stare 18.04.2011, 21:38   #19
rath
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wiosenne inspiracje. Dom "Maison de Petites"nad małym "morzem kwiatów". Zaprasza

1. Oczywiście, że drewno nie robi od razu wiejskiego domu. Jednak ten rodzaj plus kolor, który użyłeś już tak. Kojarzy mi się akurat z małomiasteczkowym lub wiejskim domem. (To samo z podłogą w salonie)

2. Style pomieszałeś chociażby zewnątrz. Okna są duże, modernistyczne (jest ich aż za dużo), a elewacja sprawia wrażenie wiejskiego/małomiasteczkowego domu, dodatkowo ten domowy (i przesadzony) ogród. Razem to połączenie jest jak kaszanka z dżemem. Jedni zjedzą i będzie smakowało, inni na samą myśl mają mdłości.

3. Nie uważam, że ukośny dach zaburza proporcje, tylko dach, który Ty użyłeś. Porównaj sobie wysokość dachu do chociażby samochodu, albo okien. Okna są ogromne, a dach jest komicznie niski, nawet małe drzewa prawie przerastają ten dom.

Drzwi- w The Sims 3 możesz mieć praktycznie każdy kolor ~98% rzeczy. Po prostu nie podoba mi się akurat takie ułożenie kolorów w tym miejscu.

To, że wg mnie u Ciebie jest dużo okien, akurat WEDŁUG MNIE robi z tego domu taką lekką szklarnie. Nawet simy spokojnie kąpieli nie mogą wziąć, gdyż mają okna nawet przy wannie (Mimo, iż simy właściwie mają to gdzieś).

Teraz mała rada.
Trochę pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Skoro dajesz coś do oceny, licz się z tym, że możesz spotkać się z krytyką i pamiętaj, że jeśli jest ona konstruktywna to jest dobrą krytyką, a jeżeli jest tylko z zazdrości to jest śmieszna. Jak oceniasz cudze domy, to zapewne patrzysz nie tylko na jego dobre strony ale również na wady. Tak samo patrz na swój dom. Ja mogę powiedzieć Ci, że np. swojego 1 domu nie wstawiłbym już na forum, gdyż dopiero niedawno zobaczyłem jaki on jest beznadziejny. W swoim 2 i 3 domu wprowadziłbym po prostu kilka zmian.

P.S. Nie mam nic do Ciebie. Ba, nawet powiedzmy, że nawet lekko Cię (a właściwie postać jaką wykreowałeś pod swoim nickiem) lubiłem, gdyż jako jeden z nielicznych komentowałeś moje domy.
 
stare 19.04.2011, 05:02   #20
megasimolxd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wiosenne inspiracje. Dom "Maison de Petites"nad małym "morzem kwiatów". Zaprasza

Sorry, że na Ciebie tak wyjechałem. Każdemu podoba się co innego. Rozumiem, że Tobie może się nie podobać. Dzięki za krytykę.
_____________
pozdrawiam ( :
 
 

Tagi
dom, home, maison de petites, sims 3, ts3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023