Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.10.2013, 22:13   #1
Privilege
 
Avatar Privilege
 
Zarejestrowany: 18.08.2013
Skąd: Gdynia
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 144
Reputacja: 10
Smile Sims Shore - OD 18 LAT!

TREŚCI TYLKO DLA OSÓB OD 18 LAT - WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. JEŚLI NIE MASZ 18 LAT BĄDŹ NIE CHCESZ ICH OGLĄDAĆ, WYJDŹ Z TEMATU!

Zaczynam pisać fotostory. Ale nie będzie to zwykłe FS! WY POMOŻECIE MI JE STWORZYĆ. Żeby nie było że robię FS i nie piszę go sama. Wytłumaczę wam koncepcję. Wybieracie postać i możecie mi pisać jaka ma być, co ma robić itp. Ja będę pisać wszystko ale z waszą sugestią. Chcę by to był po części wspólny projekt.

Fotostory polega mniej więcej na tym co Ekipa z New Jersey, Newcastle, Cardiff ale w wersji simowej. Możecie wybrać każdą postać i napiszecie jej charakterystykę. Ale jakąś nieprzesadną. Możecie wybrać każdego poza Avą i Benjim bo to pracodawcy bananowej młodzieży i ja nimi jestem. Mam nadzieję, że podłapiecie pomysł i otwieram nasz casting.

____________________________________




































Zacznę ja.

Ava i Benji to młode małżeństwo z dobrze prosperującą firmą organizującą wieczory panieńskie i kawalerskie. 10 osób zamieszka w ich domu. Jedyną ich aspiracją jest balowanie do bladego rana. Niestety aby mieszkać w owym domu i brać udział w programie muszą pracować w firmie Avy i Benjego.


__________________
'I haven't been this bored since I believed in Jesus'
~Georgina Sparks

Ostatnio edytowane przez Libby : 30.10.2013 - 18:23
Privilege jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.10.2013, 23:01   #2
Everlasting
 
Avatar Everlasting
 
Zarejestrowany: 16.09.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims Shore

Um mogę napisać Joselynn XD
Joselynn jest dziewczyną przyzwyczajoną do luksusów. Jej ojciec jest właścicielem znanej sieci hotelów, przez co rozpieszczał ją przez każdy etap życia dziewczyny. Jednak nie została ona rozpuszczoną dziewczynką, której każde życzenie musi zostać spełnione. Dzięki młodszemu bratu, który urodził się upośledzony nabrała ona czułości i współczucia dla świata i innych ludzi, albowiem opiekowała się nim podczas nieobecności taty. Jednak pozostało w niej jeszcze coś, dzięki czemu lubi markowe ubrania i imprezy na szczycie nowojorskich wieżowców. Z przypadkowymi ludźmi lubi pić szampana, jeździć samochodami bez dachów i jeść luksusowe przekąski. Najlepiej dogaduje się z Paisley i Whitley (tą z brązowymi włosami XD)
mam nadzieję że wszystko ok, powodzenia w fotostory
__________________
Everlasting jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2013, 18:41   #3
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Sims Shore

Dobra, na początku nie byłam do tego przekonana, ale co mi tam, może być ciekawie
Biorę Whitley, tą z czarnymi włosami. Urocza simka
Whitley jest osobą charyzmatyczną, spokojną i rozsądną, ale ma wiele przyjaciół. Pasjonuje się informatyką i lubi rysować - w szczególności portrety. Marzy o posiadaniu własnego apartamentu w Miami, sportowego samochodu i swojej firmy. Pochodzi z Las Vegas, mieszkała tam z rodzicami w małym domku z pięknym ogródkiem.
Najbardziej nie znosi ludzi zakłamanych i takich, którzy nie umieją przyznać się do błędu.


Może tak być?
Przy okazji - to będzie coś w stylu Wawa non stop?
Cytat:
Możecie wybrać każdego poza Avą i Benjim bo to pracodawcy bananowej młodzieży i ja nimi jestem.
Nie chcę się czepiać, ale chyba powinno być Bananowa Młodzież z dużych liter... W końcu to nazwa, no chyba, że się mylę
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2013, 18:58   #4
Privilege
 
Avatar Privilege
 
Zarejestrowany: 18.08.2013
Skąd: Gdynia
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims Shore

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Dobra, na początku nie byłam do tego przekonana, ale co mi tam, może być ciekawie
Biorę Whitley, tą z czarnymi włosami. Urocza simka
Whitley jest osobą charyzmatyczną, spokojną i rozsądną, ale ma wiele przyjaciół. Pasjonuje się informatyką i lubi rysować - w szczególności portrety. Marzy o posiadaniu własnego apartamentu w Miami, sportowego samochodu i swojej firmy. Pochodzi z Las Vegas, mieszkała tam z rodzicami w małym domku z pięknym ogródkiem.
Najbardziej nie znosi ludzi zakłamanych i takich, którzy nie umieją przyznać się do błędu.


Może tak być?
Przy okazji - to będzie coś w stylu Wawa non stop?


Nie chcę się czepiać, ale chyba powinno być Bananowa Młodzież z dużych liter... W końcu to nazwa, no chyba, że się mylę
Jak najbardziej może tak być . Bananowa młodzież to nie serial tylko jakiś termin wymyślony w latach 60 przez polskie władze (ciocia Wikipedia) i trochę podobne do Wawy non stop to będzie



Edit: jeśli chcesz możesz wymyślić jej ksywkę bo mamy dwie Whitley w domu
__________________
'I haven't been this bored since I believed in Jesus'
~Georgina Sparks

Ostatnio edytowane przez Privilege : 25.10.2013 - 19:00
Privilege jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2013, 19:40   #5
Kjalvör
 
Avatar Kjalvör
 
Zarejestrowany: 19.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 272
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims Shore

Ale fajne ale fajne ale fajne <3

To ja "biorę sobie" Paysley. A więc Pay to urocze stworzenie z mnóstwem energii (można podciągnąć pod ADHD) i wiecznym bananem na buzi. Taka z niej trochę irytująca, gadatliwa i roztargniona blondyneczka, która swoim urokiem oczarowuje ludzi. Jest trochę naiwna i łatwowierna, przez co łatwo wpada w kłopoty. Nie ogarnia też aluzji, sugestii i znaków niewerbalnych. Ona jest prostą istotką. Ponad to bardzo lubi używki i kręci ją gdy ma halucynacje.
Jest przekonana, że jest córką boga Odyna (to może już podpadać pod urojenie, ale cóż, nikt nie jest jej w stanie wyjaśnić, że tak nie jest, po prostu wszyscy przytakują, gdy ona traktuje ludzi z góry, jako, że jest nordycką księżniczką). Lubi wymyślać własne języki (i się nimi posługiwać ku konsternacji wszystkich w koło) i w portfelu nosi zdjęcie Winstona Churchilla.
Kjalvör jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2013, 13:37   #6
Zielona Herbata
 
Avatar Zielona Herbata
 
Zarejestrowany: 02.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 506
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims Shore

Pozwolę, że sobie Leticię opiszę.

Leticia to gorąca dziewczyna. Pochodząca z Kuby młoda studentka jest bardzo rozmarzona. Marzy już o miłości, jest zbyt narzekająca na samotność. Kocha urządzać imprezy i być na nich. Uwielbia swoje różowe pantofle na trzydziestu-centymetrowym obcasie i uważa, że jest najpiękniejsza na świecie. Jej największym wrogiem jest Paysley i Ava. Leticia ma zamiar odbić Avie Benjiego.

Fajne, że to FS będzie w stylu Wawa non stop. Będę czekać na pierwszą część. ^^
__________________

Zapraszam na mojego bloga: Herbal Sims
Zielona Herbata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2013, 15:02   #7
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Sims Shore

Cytat:
Napisał Privilege Zobacz post

Edit: jeśli chcesz możesz wymyślić jej ksywkę bo mamy dwie Whitley w domu
Jakoś nie mam za bardzo pomysłu xD
Hmm... Może niech będzie "Whitley Pierwsza"?
Wtedy tamta byłaby "Whitley Drugą" i to byłoby takie żartobliwe, jakby królewskie. xD
Edit: Pomyślę jeszcze nad czymś konkretniejszym xD
__________________

Ostatnio edytowane przez Diana : 26.10.2013 - 15:08
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2013, 18:12   #8
Muffshelbyna
 
Avatar Muffshelbyna
 
Zarejestrowany: 02.03.2013
Skąd: Bayview <3
Płeć: Kobieta
Postów: 575
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims Shore

W takim razie ja wezmę się za Whitley brązowowłosą.

,,Moja'' Whitley na drugie imię ma Mia, i tego imienia też woli używać, z uwagi na Whitley pierwszą.
Tak więc Mia pochodzi z pięknego, klimatycznego miasta Rockport, w którym uliczne wyścigi samochodowe to codzienność. Szatynka od dziecka kocha samochody i potrafi fantastycznie prowadzić. Ma dwóch starszych braci, którzy wprowadzili ją do wyścigowego światka.
Niestety, w pewnym momencie samochodowa ,,kariera'' Mii zaczęła się kruszyć. Dziewczyna przegrywała wyścig po wyścigu.
W końcu postanowiła odpocząć od wszystkiego, i, zwabiona wizją poznania innego świata przybyła do domu Avy i Benji'ego.
Zaprzyjaźniła się tam z czarnowłosą Whitley oraz Joselynn.
Jeśli chodzi o charakter, Mia jest wesoła, rozgadana i otwarta, lubi zawierać nowe znajomości, a oprócz samochodów interesuje się sportem i czytaniem książek.
Marzy o powrocie na szczyt kariery wyścigowej, aktualnie jednak zajmuje się imprezami i ploteczkami z Jose i Whit.

Może być?
Muffshelbyna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2013, 18:23   #9
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie

Aaaa dobra, w sprawie tych dwóch Whitley - to moja będzie po prostu Whitley, a simka Muff będzie nazywana drugim imieniem - Mia. To rozwiąże kłopot. No i Mia Whitley brzmi fajnie

@Muff pewnie że może być

@Diana, brzmi fajnie

OGŁOSZENIE!
(wybaczcie za post pod postem ale chcę żeby każdy je widział)

Możecie pisać im też własne dialogi które ja wplotę w fabułę i coś dopiszę i tak dalej. Możecie decydować co będą robili, z kim romansowali itp.
__________________

Ostatnio edytowane przez Libby : 27.10.2013 - 01:20
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2013, 22:19   #10
Everlasting
 
Avatar Everlasting
 
Zarejestrowany: 16.09.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims Shore

żeby się z tego nie zrobiło rpg
ale czegoś nie rozumiem- mamy pisać dialogi w temacie ci na pw czy co XD
__________________
Everlasting jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023