Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.09.2008, 16:59   #11
Eve
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: duch

Kolory duchów

Biały: kiedy sim umrze ze starości.

Czerwony: kiedy sim umrze ze spalenia, to jego duch będzie czerwony i będzie dymił.

Żółty: Jeśli sim umrze od porażenia prądem, to jego duch będzie żółty i będą się z niego sypały iskry.

Przeźroczysty: Kiedy sim umrze z głodu, to jego duch będzie przezroczysty i bedzie wynosił z lodówki jedzenie.

Niebieski: Kiedy sim się utopi, to jego duch będzie niebieski i bedzie po sobie zostawiał kałuże.

Fioletowy: jeśli sima zabiją muchy, to jego duch będzie fioletowy.(aby zjadły cię muchy musisz mieć bałagan i dużo nie posprzątanego jedzenia aż będzie dużo much i one cię zjedzą)

Zielony: Jeśli sim umrze na ciężką chorobę, to jego duch będzie zielony.

Różowy: Jeśli sim umrze ze strachu, to jego duch będzie różowy.

Pomarańczowy: Kiedy sima przygniecie satelita, to jego duch będzie pomarańczowy. (aby zostać zmiażdżonym trzeba oglądać obłoki)
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.10.2008, 15:18   #12
cherrie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: duch

mi kiedys tez tak sie stalo umarła sprzątaczka (potem przychodziła nowa) i jeszcze ze dwóch simów. A ja zarobiłam na nagrobku :]
 
stare 23.06.2010, 21:34   #13
Simka18
 
Zarejestrowany: 20.06.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 98
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: duch

mi raz sim umarł jak, moja simka miała otworzony biznes w domu i że zapomniałam że, kazałam jej zamknąć drzwi by nikt jej sie, nie plątał po domu sim umarl z glodu a byl, to jej narzeczony ;(
Simka18 jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023