Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.09.2006, 12:28   #11
Kadia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dom po prostu kłuje w oczy. A każdy przedmiot z innej parafii. To po prostu brzydko wygląda. Łózeczko z sercem, tu jakieś nowoczesne fotele, azjatycka szafa i jak to ma ładnie wygladać?
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.06.2007, 18:53   #12
WifeFaraon'a
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Brzydki, nie podoba mi się nic w tym domku :con:. Z zewnątrz taki ogromny i brzydki ogródek.
Wewnątrz niektóre pomieszczenia są za duże i wogóle nie mój styl. .
 
stare 10.06.2007, 15:12   #13
berry
 
Avatar berry
 
Zarejestrowany: 08.08.2006
Skąd: warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 236
Reputacja: 11
Domyślnie

Hmmmmm..... Bryła taka wielka i sztuczna. Zbyt wielka jak dla mnie. Budujesz bardzo wielkie pomieszczenia i prawie puste. Pokój Antosia i rodziców są całe puste. A ten pokój cały kolorowy, albo ten róż. Moja ocenka 4/10.
PS: Wcale nie potrzeba dodatków z necika, żaby budować fajne domki
berry jest offline  
stare 12.06.2007, 13:49   #14
Maxsel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dom jest zewnątrz spoko tylko troche mniejszy żeby był i dalej troszkę od ulicy.
na to wygląda że jesteś osobą leniwo ponieważ mało jest w ograodzie kwiatów i nie ma ścieżek. :con:
Ocena zewnątrz 7/10 ( przez wielkości i ogród nie 10)
Wewnątrz jest to jedna wielka tragedia brak dodatków z neta chociaż beznich da się zrobić łodniej nie jest dobrze zagospodarowana pszestrzeń po prostu wielkie pustki pokoje czyli ich układ jest pospolity ale jeden z lepszych niz jakieś tam ścianki bez układu i bez pardonu. A jeśli sątam wszystkie dodatki lub przynajmniej do zwierzków to popsułaś sprawe.
Ocena wewnątrz 3/10
Ogólna ocena 5/10
 
stare 06.09.2007, 16:15   #15
adrian13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domeczek

ladny domek widzialem ze bez zadnych dodatkow z internetu to mi sie podoba ale troche takie puste pokoje na 1 pientrze ale w skali od 1 do 10 daje 8
 
stare 18.09.2007, 20:02   #16
Elros
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domeczek

Bleeeeeeeeeeee ! obrzydliwy nic do siebie nie pasuje kolory strasznie dobrane robione widocznie na szybko Wszystko paskudnie dobrane ! na zewnątrz wygląda strasznie i w środku tak samo.Paskudny jest zdjęcie (wyposażenie) pokoju i antosia nic nie pasuje niewiem jak możena połączyć niebieskie łózko z brązowym fotelem i z jasną biblioteczką chciałaś zrobić duży dom ale ci coś nie wyszło.Tragedia sciągnij cos z internetu bo żal patrzec na ten domek :/ 2/10
 
stare 13.10.2007, 11:43   #17
kama_kizia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domeczek

domek taki sobie. nic z neta, pokoje za duże. ja wole mniejsze, ale ładne. ale jak kto chce.
ocena:
4/10
 
stare 14.10.2007, 19:35   #18
MilQa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domeczek

domeczek? wielkie i nieładne domisko! ałć. zbyt duże pomieszczenia, takie to sztuczne. nie podoba mi się
 
stare 26.10.2007, 19:23   #19
19kamila94
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domeczek

hymm... nie wiem co tu mówić ale powiem jedno ze zapusty i podziwiam to ze nie ma dodatków zneta tak jak to robią inni bez nich też da sie grać
 
stare 19.01.2008, 20:58   #20
Origáme
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domeczek

Nie Podoba Mi Się Jest Zbyt Duży
Pozdr.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023