Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.03.2012, 13:17   #11
Kamil
 
Avatar Kamil
 
Zarejestrowany: 26.08.2011
Skąd: BP
Płeć: Mężczyzna
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Oby to nie było coś ala Rozrywka rodzinna. :/ Jak zobaczyłem ten tytuł to o mało co nie zwróciłem śniadania...
Kamil jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.03.2012, 10:45   #12
melonik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Już naprawdę im się pomysły skończyły i nie wiedzą co wymyślać, ja dziękuje za takie akcesoria ;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.03.2012, 11:55   #13
Karel13
 
Zarejestrowany: 17.12.2010
Skąd: lo
Płeć: Brak
Postów: 617
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Na początku wszyscy byli niezadowoleni bo kopiują dwójkę, a jak już wymyślili coś nowego (no niekoniecznie lepszego) to i tak wszyscy się wielce bulwersują, jakby mieli obowiązek kupowania każdego wydania simsów pod groźbą kary.
Karel13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.03.2012, 14:04   #14
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Eeee... ok Następny dodatek niech się nazywa Magia Katy, skoro już się na nią tak uwzięli. Do artystki nic nie mam, ale co ona ma wspólnego z simsami. Dla mnie to po prostu nie do pojęcia.
Kethael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.03.2012, 15:22   #15
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Nazwa tego tematu brzmi dla mnie jak groźba haha, ale tak na serio, dlaczego ona?
Liczę przynajmniej na to, że akcesoria, nie będą przesłodzone. Niestety ich nazwa na to nie wskazuje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.03.2012, 15:59   #16
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Tu nie chodzi o to, ja tam bym nie narzekała, jakby zrobili dobrą kopię dwójki, ale jak już robią coś od siebie, to żeby to chociaż z sensem było... Wszystkie poprzednie akcesoria były OK, no może najmniej podoba mi się Szybka Jazda, ale np Nowoczesny Apartament był super, tak jak Impreza w Plenerze. Ale akcesoria o jakiejś wokalistce? To ja zamawiam edycję ROXETTE, bo to mój ulubiony zespół. Chcę mieć ubiór sceniczny Marie Fredrikson, moje Simki piosenkarki świetnie by się prezentowały na dużej scenie. Simsy zaczynają się robić strasznie cukiereczkowe i kiczowate. Nie chciałabym mieć wymalowanej Simki na obcasach, w różowej sukience, z różowym pudelkiem pod pachą... Autko to pewnie będzie wielka dyniowa karoca
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.03.2012, 22:29   #17
florie
 
Avatar florie
 
Zarejestrowany: 04.03.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 47
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

A ja żądam Beatlesów, hippisowych ubrań, nowego miasta Truskawkowe Pola, domy w kształcie Żółtych Łodzi Podwodnych i rabbit-hole Klub Złamanych Serc Sierżanta Pieprza. Albo edycje Queen, ze wszystkimi strojami Freddiego (szczególnie z tym z teledysku do I Want To Break Free ), i torem do wyścigów rowerowych na którym leciałoby Bicycle Race. Nie przepadam za Perry, jak dla mnie jest zbyt infatylna a wszystkie jej piosenki są robione na jedno kopyto. Niech uszanuja fanów i nie mieszają swiata realnego w simsy, bo każdy gracz ma inny gust muzyczny, ktoś chciałby Gage, ktoś Beatlesów a ktoś heavy metalu.
florie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2012, 03:41   #18
xometr
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

A teraz pomyślcie że mogą być akcesoria Justin Bieber o.0 . Na dodatku z Katy zarobi i EA i sama zainteresowana. Wiele nastolatek lubi coś takiego i wyłudzi kasę od rodziców dla swojej idolki by mieć w grze graty z nią związane, to samo bylo ze zwierzakami itd. Oni wydają akcesoria/dodatki dla kasy i jeśli coś najbardziej debilnego dla nas ale z możliwie dużą rzeszą odbiorców może a nawet na pewno będzie zaimplementowane w grze. A teraz pobawię się we wróżkę i przepowiem wam że w the sims 4 zrobią dokładnie to samo. Jak tylko zacznie siadać sprzedaż gratów do 3 usłyszymy o jej następczyni. Najgorszą zbrodnią nie są dodatki a chore store. Dopóki ktoś będzie płacił cięzki pieniądz za 3 przedmioty, EA bedzie nam serwować takie kwiatki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2012, 08:09   #19
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,219
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

O tak, edycja Roxette to by było coś. Też bardzo lubię ten zespół i kiedyś marzyłam, żeby mieć taki głos jak Marie. Jakby coś takiego zrobili, to pewnie nawet wróciłabym do trójki (na trochę). I też bym się ucieszyła, jakby wreszcie zaczęli przenosić dobre rozwiązania z dwójki i dodatków do niej (PORY ROKU, goddamit!), nie mówiąc już o tym, co było już od początku i w trójce też powinno być (jak kąpanie niemowlaków i małych dzieci - serio, jak się okazało, że S3 nie daje takich możliwości, to zrezygnowałam z dzieci :/).
Na razie to ja się przyłączyłam do bojkotu trójki - można powiedzieć, że tfurcy sami się o to prosili.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2012, 09:47   #20
Karel13
 
Zarejestrowany: 17.12.2010
Skąd: lo
Płeć: Brak
Postów: 617
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Ja myślę, że te akcesoria będą ostatnimi promowanymi przez Katy.
Cieszmy się, że nie wzięli Nicki Minaj, czy jak tam ona się wabi.
Wtedy byłoby już nadto sztucznie.
Karel13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023