Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.07.2009, 06:15   #11
Chantelle
 
Avatar Chantelle
 
Zarejestrowany: 17.02.2008
Skąd: Wonderland
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 438
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mroczne strony EA Store

No właśnie.W niedalekiej przyszłości być może wyjdzie czwórka i znów wszystko od nowa.I kolejne strony w stylu Store,z których zarobią dwa razy więcej kasy.Będą tak robili dopóki nie skończą się pomysły.
Niestety co poradzić na tych,którym palma odbiła?
Tylko i wyłącznie chodzi tu o kasę...
Chantelle jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.07.2009, 08:54   #12
madusiaX
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mroczne strony EA Store

Jestem jak najbardziej za. Ilona to świetnie napisała. Jeżeli możemy to rzecz jasna zróbmy coś, chociaż musieliby się do nas dołączyc anglicy, niemcy i amerykanie.. bo sami raczej rady nie damy.
A tak sobie teraz myślałam, że fajne by było takie coś że za jakieś sim punkty które sim sam ciężko zdobędzie i że podrobić ich nie będzie można mogliby zrobić te wszystkie dodatki ze store .

Ja pewnie nie wykorzystam 1000 punktów, bo jakaś sama fajna fryzura będzie z 400 kosztować, i pomyśle że będe chciała miec takich więcej i mnie to wciągnie tak że po kilku godzinach kupowania ockne się że wydałam kupe kasy .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2009, 09:18   #13
Kuban
 
Avatar Kuban
 
Zarejestrowany: 03.05.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 94
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mroczne strony EA Store

W końcu ts upadnie jak każda gra Ale mi sie zdaje że Ea bardziej skupia sie na sprzedaży NSF niż simsami Wkońcu simy wyszły nei tak dawno i są dopiero 3 części a NFS ma ich już z 10 i jest dobra grą

Ostatnio edytowane przez Kuban : 06.07.2009 - 09:25
Kuban jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2009, 09:42   #14
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mroczne strony EA Store

Dlatego trzeba korzystać z potęgi internetu i nie płacić za dodatki,a w grze je mieć...

Seriously,na tą grę nie wydałabym nawet złamanego grosza,gdybym nawet mogła sobie trójkę kupić.A już na pewno nie będę wydawać kupy kasy za coś,co powinno być już w grze.Zauważyliście to?Zamiast wrzucić te przedmioty do gry,woleli wystawić na Store i kupujcie dzieciaki za kasę rodziców :>

Niech się plują wielcy obrońcy oryginalnych gier.Co jak co,ale na TS3 nie zamierzam wydawać pieniędzy,bo uważam że ta gra takiej forsy warta nie jest..
Wypuścili na rynek bubla,bo wiedzą,że simomaniacy i tak go kupią za każde pieniądze.A że potem odsprzedadzą albo wrócą do dwójki to nic,przecież i tak ponad stówę na simsy wydali ;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2009, 11:47   #15
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Mroczne strony EA Store

Cytat:
Napisał Kuban Zobacz post
W końcu ts upadnie jak każda gra Ale mi sie zdaje że Ea bardziej skupia sie na sprzedaży NSF niż simsami Wkońcu simy wyszły nei tak dawno i są dopiero 3 części a NFS ma ich już z 10 i jest dobra grą
The Sims też jest dobrą grą, zależy jak na to spojrzeć. I gier z serii The Sims jest łącznie 40. Czy to jeszcze jest normalne? Wątpię... Mam takie samo zdanie jak Chryzantem.

http://www.youtube.com/watch?v=JC6-JykGaKQ
OMG... Na takich właśnie dzieciach EA zbija kasę... ;D Przykre.

Ostatnio edytowane przez mario : 06.07.2009 - 11:50
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2009, 17:31   #16
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mroczne strony EA Store

Cytat:
Napisał Ununquadium Zobacz post
Wypłynęła nielegalna wersja gry, co pewnie ich trochę kosztuje, bo przecież ci co ściągnęli w większości nie mają zamiaru jej kupić, więc dużo osób ma pirata, a gra kosztuje jakieś 130zł, więc są stratni na tym biznesie. Dlatego teraz są wysokie ceny w EA Store, aby to sobie zrekompensować xD. <?> (nie wiem, czy to słowo pasuje do tego, o co mi chodzi).
Uwierz, że te pirackie wersje tylko pomogły dla EA. Piraci zrobili im tak na prawdę najlepszą reklamę.

Cytat:
Napisał rocktechnika Zobacz post
Ilona ma gadane jakby cechę "wygadana" miała
A tak bardziej na serio: Jeszcze wczoraj czytałam o tym, że EA nie chce (nie chciało?) wydawać do TS3 płyt z dodatkami (Expasion Pack, czy jakoś tak), tylko wszystko ma (miało?) iść przez Store. Dlaczego? Bo tak się da wyciągnąć więcej kasy... Jedna mała rzecz kosztuje troszkę, druga też troszkę, trzecia, czwarta, ... , dziesiąta i nagle się okazuje, że wydaliśmy masę pieniędzy na drobiazgi. Niestety Simy stały się zbyt dochodowe i taka jest prawda - będą wychodzić nowe części i nowe dodatki dopóty, dopóki ludzie będą kupować... Tylko dla kasy.
Pieniądz to tak na prawdę największy wróg bogaczy, a dobra passa nie trwa wiecznie, w branży gier wszystko jest możliwe, więc jak EA przeholuje, to w końcu im się oberwie.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2009, 17:55   #17
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,128
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Mroczne strony EA Store

zamiast narzekać i wymyślac dalekosiężne plany, po prostu nie kupujcie. bo gdy ea zarabia dużo na grze, która ssie nie zrobi lepszej.
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar.
bezwzględnie.
Rocket jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2009, 18:03   #18
Elektra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mroczne strony EA Store

Może dostane nawet za to bana za to co napisze ,ale wg. z Tym Store to przesada moze jak ktos pobierze dodatek ze stroe niech tutaj udostępnia i potem np.inne osoby taka wymiana?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2009, 18:18   #19
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Mroczne strony EA Store

Cytat:
Napisał Elektra Zobacz post
Może dostane nawet za to bana za to co napisze ,ale wg. z Tym Store to przesada moze jak ktos pobierze dodatek ze stroe niech tutaj udostępnia i potem np.inne osoby taka wymiana?
Przecież na necie można ściągnąć wszystkie sety z TS Store. Na tym forum nie gada się o takich rzeczach.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2009, 19:33   #20
Thriller
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mroczne strony EA Store

Gratuluję! Odkryliście mroczną tajemnicę Electronic Arts: oni chcą zarabiać pieniądze .
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023