Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 4: Ooo... Muszę to mieć! > The Sims 4: Dodatki użytkowników
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.02.2015, 09:42   #1
GrzegorzUrbaniak
 
Avatar GrzegorzUrbaniak
 
Zarejestrowany: 03.10.2013
Skąd: Gołkowice
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie [Dom][Sim] Rodzina NOWAK i jej dom z The Sims 1 przeniesiona do gry The Sims 4!

Czas przenieść się 15 lat wstecz, kiedy do premiery zbliżał się pierwszy i za razem najlepszy w swym rodzaju symulator ludzkiego życia – gra The Sims. Wtedy, najpopularniejszą rodziną była rodzina Nowak – u której uczyliśmy się jak grać w Simy, u której ogólnie poznawaliśmy Simy. Po rodzinie Ćwirów postanowiłem odtworzyć właśnie Nowaków i to ich dzisiaj powitajmy w Czwórkowej wersji!


(Kliknij miniaturkę, aby powiększyć).

◊ Powitajmy rodzinę Nowak z gry The Sims 1 w najnowszej grze The Sims 4!

Postanowiłem jednak kontynuować to wielkie dzieło i przenosić najpopularniejsze Simowe rodziny z poprzednich części Simów do najnowszej generacji, wraz z ich domami. Chcę, by był to jeden duży projekt – ode mnie – dla polskiej Simowej społeczności jak i zagranicznej – moje publikacje są także podpisywane angielskimi nazwami.



Na tym filmie tak samo jak poprzednio, możemy zobaczyć rodzinę Nowak – Jana oraz Annę, kochające się małżeństwo. Jan to leniwy typowy domator, a Anna to zwykła kochająca kura domowa, dbająca o ich mały przytulny domek – który także jest na filmiku.

◊ Jak zdobyć dom Nowaków oraz samą rodzinę?



Najłatwiejszym sposobem jest po prostu kliknąć w powyższy obrazek i dodać budynek do swojej gry, lub samą rodzinę. Po tej operacji, kiedy wejdziecie w grę, zostaną one pobrane i będziecie mogli grac tą rodziną na tej parceli.

◊ A jakie są inne sposoby na pobranie lub wyszukanie budynku czy rodziny? W Galeryjnej wyszukiwarce wpiszcie:

- Mój nick: GrzegorzUrbaniak
- Nazwę: Goth family House lub Ćwir
- Hashtag: #Newbie, #Nowak, #Home, #House, #Dom, #Rodzina, #Family


// Źródło wpisu oraz materiałów: THE SIMS TIMES.
__________________
THE SIMS TIMES - Twój Simowy Brukowiec!

Ostatnio edytowane przez Caesum : 28.07.2023 - 22:27
GrzegorzUrbaniak jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023