Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.12.2011, 10:49   #41
wonderland_o.o
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

Ja myślę, że pory roku na bank muszą być To był jeden z najpopularniejszych dodatków Sims 2 . Myśle, że jak zostały wydanie zwierzaki, to napewno będą i 4 Pory Roku. A wątpie czy wydadzą je na końcu. Bo kto by kupował jak za kilka miesięcy wyjdą Sims 4 ?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.12.2011, 08:25   #42
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

Jaki będzie następny dodatek?

Wszyscy myśleli, że po Zwierzakach pojawi się dodatek do gry The Sims 3 "Cztery Pory Roku". Niestety musimy jeszcze na to poczekać, ponieważ następnym dodatkiem będzie Show Time (Zostań Gwiazdą). Jednak już wiadomo, że pojawi się kolejne rozszerzenie (jeszcze nie wiadomo kiedy) - Weather Days (Seasons).

Mamy nadzieję, że wszyscy będą z niego zadowoleni

Źródło: Twoje Simy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2011, 08:53   #43
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 287
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

EA rozpędziła się z tymi dodatkami...chyba wystraszyli siękońca świata Zwierzaki,zaraz Zostań Gwiazdą...tylko patrzećkiedyna półkach w sklepie ukażą sie 4 Pory Roku....niewiem czy jest sens by tworzyli The Sims 4....
__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY

M3Lcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2011, 11:53   #44
wonderland_o.o
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

zgadam sie z Marl.89 po co ? mozna zrobiś poprostu mnóstwo dodatków i z bani xd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2011, 12:42   #45
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

Weather Days (Seasons)? Hm... mam nadzieję, że to będzie kolejny dodatek zaraz po tym dziwnym (moim zdaniem) Showtime. Strasznie czekam na pory roku, zwłaszcza teraz: mamy grudzień, a za oknem nie ma śniegu, to przynajmniej w grze bym go miała
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2012, 10:46   #46
grzro
 
Zarejestrowany: 20.08.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 122
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

Jak dla mnie dodatek Weather days (Pogodne dni) mógłby być ostatnim w tej serii gry, bo chyba już będzie wszystko, co jest potrzebne w tej grze kiedyś jeszcze myślałem, żeby może wprowadzili element Need For Speed albo innych gier samochodowych, że jak sim wsiądzie do samochodu, to jest widok ze środka oczami kierowcy i można sobie samemu kierować samochodem ale to by już chyba było przegięcie
grzro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2012, 12:59   #47
xometr
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

The sims 4 powstanie i to jest tak pewne jak śmierć kazdego z nas. Dlaczego powstanie? Gdy skończą się dodatki do 3 trzeba będzie jakoś wyciągnąć kasę. Zrobią więc podstawkę i zabawę zaczną od nowa, w miedzyczasie podnosząc i tak już absurdalne ceny w store. Biznes is biznes i nic tego nie zmieni. 4 pory roku jeśli powstaną to będą wydane jako ostatnie. W 3 mamy rozbudowany świat bez ekranów ładowania co oznacza spore problemy z implementacją pogody i pór roku aby wyglądały dość naturalnie a przy okazji nie miały kosmicznych wymagań. Nie bez powodu gry z otwartym światem nie posiadają pór roku. Sama pogoda jest dość prosta do stworzenia jednak zmiany scenerii z jesiennej na zimową już takie proste nie są. O ile otoczenie można dość łatwo naśniezyć tak z elementami takimi jak meble czy dachy domów będzie znacznie trudniej. Wszystko zależy od tego jak bardzo bedzie im się chciało zarobić przy jak najmniejszym nakładzie pracy. Pożyjemy zobaczymy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2012, 17:01   #48
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

Ja już czwórki nie kupuję, choćby była nie wiem jak piękna. Nie chcę znowu wciągać się w drogiego tasiemca, do trzech razy sztuka Mnie trójka zadowala, mimo swoich niedociągnięć, a z dodatkami Store i nieoficjalnymi, oraz z modami, mogę robić w trójce co zechcę. Jak jeszcze pogodę dadzą to już w ogóle będzie super. Byle tylko chociaż na końcu wydali jakąś super łatę, która te ich bugi ponaprawia, chociaż w to akurat mocno wątpię...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2012, 18:16   #49
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

W sieci zawrzało po tym,jak ktoś odkrył nowa kategorie odzieży na Giełdzie Wymiany


SimCookie znalazło zapisy w plikach gry,które świadczą o nadchodzącym dodatku http://www.simcookie.com/2012/04/17/...les-saisons-2/

a serwis iSims opublikował nawet nowe ikony z dodatku http://www.facebook.com/iSims.us


ile jest w tym prawdy okaże się na kolejnym gamescom,gdzie EA na pewno zaprezentuje nadchodzacy dodatek,a nam jak na razie pozostają plotki

źródło http://simway.net/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2012, 19:34   #50
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

O kurde, miejmy nadzieje, że to prawda. ^^

Ale... Te całe ikony wyglądają na fake.
1. ta ikona jest zrobiona w programie graficznym. Jakim, to nie pamiętam...
I dlaczego za kryształekiem jest zielonkawa mozaika ??
2. To jest jakiś obrazek, do którego dokleili tylko kryształek (gdzie powiem, że to kompletny nie wypał, bo w ikonach kryształki są inne.)
O, i jak widać na załączonym przeze mnie obrazku, ucięli kawałek CZEGOŚ.

3. Co prawda, jest lepsza od tej pierwszej, lecz robiona w tym samym programie, co ta pierwsza...

I te kryształki... Bez komentarza.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023