Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Poradniki
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.09.2007, 17:25   #1
Castaway
 
Avatar Castaway
 
Zarejestrowany: 02.05.2007
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 594
Reputacja: 18
Smile Ożywianie zmarłych - bez wskrzeszeniomatu!

Hej
Ten poradnik jest dla tych, którzy nie mają The Sims 2 Na Studiach lub kasy na simowym koncie, a niechcący spalili swojego Sima albo zabili go w inny sposób i równie niechcący zapisali grę Lub ewentualnie chcą pokierować losami Marleny Marzyciel. Jak się pewnie już domyślacie, jest to sposób na ożywienie Sima bez Wskrzeszeniomatu, czyli prościej mówiąc telefonu do śmierci. Tak więc...

Co będzie potrzebne?

1. The Sims 2
2. Microsoft Framework Net v 1.1 (jeśli nie macie tego cuda, poszukajcie w Googlach, na pewno się znajdzie)
3. SimPe (pobieramy go ze strony https://modthesims.info/d/30839/simp...ion-0-75f.html)
4. Przydałoby się też zapamiętac imię i nazwisko wskrzeszanego Sima

Jak to się robi?

Najpierw instalujemy Frameworka, a dopiero potem SimPe. Otwieramy ten ostatni program i wybieramy "Narzędzia", "Przeglądarka Otoczeń". Wczytujemy otoczenie, w którym znajduje się nasz Sim i po wykonaniu tej czynności klikamy na "Narzędzia","Przeglądarka Simów". Wyświetli się nam nowe okno, w którym będzie mnóstwo Simów, ale my możemy sobie ułatwić życie i wcisnąć na klawiaturze literkę odpowiadającej pierwszej literze imienia zmarłego Sima (niekiedy trzeba zrobić to kilka razy). Otwieramy więc nieboszczyka i przechodzimy do widoku wtyczki (zakładka na dole ekranu). Następnie (oczywiście już we wtyczce) wchodzimy do kolejnej zakładki "Inne" i tam odznaczamy, że Sim jest duchem. Już? To przechodzimy do memories (jeśli nasz ekran jest ustawiony na 1024x768 pikseli, otworzymy to klikając na "Więcej", "Open memories"). Znajdujemy u Sima wspomnienie "Umarłem" i usuwamy je za pomocą narzędzia obok, ewentualnie można wspomnienie śmierci bliskiej osoby usunąć także domownikom (będą pod spodem). Wchodzimy w "Resource Tree", potem w "Family Information" i odszukujemy obok rodzinę ożywianego Sima. Zaznaczamy tam powiązania rodzinne, które zerwały się w momencie śmierci Sima (głównie chodzi tu o małżeństwo). Wychodzimy z programu, zapisujemy i... gotowe!

Na co trzeba uważać?

Na to, żeby przez przypadek nie usunąć nagrobka ożywionej osoby, gdyż może ona przez to zniknąć z parceli.

I to już wszystko Mam nadzieję, że poradnik Wam się przyda i wszystko będzie Wam działać jak należy.

Poradnik nie mój Skopiowałam go z jakiegoś bloga bądź strony
Papa :*
__________________

Sakebi.~

Ostatnio edytowane przez Caesum : 11.08.2023 - 09:30
Castaway jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.09.2007, 21:43   #2
Isia_xD
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ożywianie zmarłych - bez wskrzeszeniomatu!

Super poradnik na pewno się przyda daję repe ;]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2007, 06:08   #3
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Ożywianie zmarłych - bez wskrzeszeniomatu!

niezly poradnik, ale to powinno byc w dziale "Simpe i inne Programy", prawda? daje reputacje
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023