Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 22.09.2013, 22:05   #1
Juhas
 
Avatar Juhas
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 12
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
Domyślnie Villa "Cube" v1

Witajcie. : )

Po długiej przerwie w udzielaniu się na forum postanowiłem przedstawić swój najnowszy projekt, a mianowicie willę w stylu modern.

Budynek jest wyposażony jedynie w obiekty z dodatków i mebli ze store, więc ingerencji nieoficjalnych dodatków tutaj nie ma.
Rezydencja została utrzymana w jednolitej kolorystyce zgodnie z zamysłem właścicieli domu. Posiada duże przestrzenie zapewniające luźny klimat i pomieszczenia zawierające komfortowe meble łączące klasykę z nowoczesnym luksusem. Ogród został zagospodarowany importowanymi roślinami tropikalnymi, które mają nadać miejscu wyspiarski charakter.
Budynek jest zamieszkany przez biznesmena, właściciela klubów i kurortów na terenie wysp Isla Paradiso.

Zapraszam do oglądania.



Model promujący projekt (Znany na pewno, ale nie jest powiązany bezpośrednio z obiektem.)


Przedpokój.




Duży salon z kinem domowym.







Nowoczesna kuchnia przystosowana do zatrudnienia kucharza, jednak domownik także lubi eksperymentować z kulinariami.







Z kuchni można przejść do jadalni z barkiem posiadającym płytę grillującą.



Korytarz na piętrze, utrzymany w kolorach przewodnich wnętrz budynku.





Sypialnia właściciela ma postać kompleksu z przedsionkiem, właściwą sypialnią z tarasem, garderobą i łazienką.















Pokój i łazienka przystosowana do lokaja.







Gabinet, skromnie urządzony gdyż domownik rzadko tutaj przebywa.



Z gabinetu można wyjść na taras z stanowiskiem do golfa- ulubionej gry mieszkańca willi.



Taras na parterze, zaopatrzony w mnóstwo roślin daje wrażenie ogrodu botanicznego.



Kącik z basenem.





Kilka zdjęć ogólnych budynku i okolic plus zrzuty z lotu ptaka.













Utrzymanie wnętrz w jednej kolorystyce może wydać się nudne, jednak postanowiłem w ramach eksperymentu zrobić taki właśnie dom.
Więc proszę nie wytykać mi ujednolicenia, było ono celowe. ; )

Mam nadzieję że projekt się podoba. Jeśli ktoś by chciał domek do pobrania to proszę o kontakt poniżej w komentarzach.

Pozdrawiam. : )
__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura

Ostatnio edytowane przez Juhas : 25.09.2013 - 20:59
Juhas jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023