Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co myślisz o tym domku?
świetny! 14 56.00%
całkiem, całkiem 9 36.00%
taki sobie 1 4.00%
niezbyt... 1 4.00%
beznadziejny! 0 0%
Głosujących: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.03.2012, 17:58   #11
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

Faustyna jest niezła


Z zewnątrz dom wygląd jakoś podłużnie. To pewnie wina tych okien
Jakoś nie pasuje mi okno za obrotowymi schodami w przedpokoju. Niezbyt ciekawie wygląda, moim zdaniem. Poza tym, strasznie tam pusto. Podobnie w jadalni. W łazience przeraziło mnie zdjęcie kabiny prysznicowej Zgadnij, dlaczego. Reszta na tym piętrze jest w porządku
W pokojach dzieci nie pasują mi lampki przy łóżkach - takie są bardziej na biurka, tak mi się przynajmniej zdaje.
Ośmiornica na zewnątrz bardzo ładnie się uśmiechnęła, więc postanowiłem dać Ci ocenę 10
Mroczny Pan Skromności jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.03.2012, 18:07   #12
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

Cytat:
Napisał Aoi
Bryła mnie trochę przeraża.
A co, może wolałabyś klocka, którego nie dałoby się przerobić na nawiedzony dom?
Cytat:
W dodatku nie rozumiem, dlaczego ta skrzynka jest tak daleko od furtki?
Bo zaraz koło furtki wyglądałaby strasznie. Poza tym wystarczy, że jest tam lampa uliczna, która musi być na środku, bo tak mam w każdym domku w Nieznanowie
Cytat:
Ale za to jadalni się przeczepię
Co za radość - nareszcie jest się do czego przyczepić u tej strasznej Liv!
Cytat:
Brakuje mi chociaż jednego dużego kwiatka na podłodze, tak pusto tam.
Pomieszczenie jest małe, a ja mówię "nie" zagracaniu.
Cytat:
Przydałoby się wstawić coś, co sprawiłoby, że to pomieszczenie stałoby się przytulniejsze.
No ale chwileczkę!
Roślinka - jest, obrazek - jest, zasłony - są, pastelowe ściany - są, dobre oświetlenie - jest...
Cytat:
A wytłumaczysz mi w takim razie, co to za wstrętne zdjęcia kuchni?
Tylko zdjęcie nr 2 jest szczegółowe, bo miało takie być.
Chciałam zrobić z oddalenia, ale nie wychodziło.
Poza tym, kuchnia jest mała, a ja chciałam zrobić wszystko, żeby na zdjeciach nie było widać białej framugi między tymi dwoma pomieszczeniami.
Cytat:
Ale swoją drogą, boskie, przeboskie szafki masz <33
Będę wiedziała, co dać do następnych polecanych xD
A więc polecam buggybooz!
Cytat:
Żadnego stoliczka z gazetami? I w ogóle tylko jedna, mała kanapa? Jak cała rodzina ogląda tam filmy wieczorami?
Po pierwsze, pomieszczenie było bardzo trudne do umeblowania, bo ma nietypowy kształt.
Cała rodzina nie może wieczorami oglądać filmów, chociażby dlatego, że Faustyna pracuje do późna, a Esi musi się dużo uczyć
Cytat:
Ale też przeczepię się do tego, że za mało widać na tych zdjęciach.
To też celowe, bo z oddalenia i o tej porze roku ogródek nie wygląda wcale tak ładnie.
Cytat:
Napisał chrupek
Faustyna jest niezła
Ekhem - to jest dział do oceniania domków, a nie simów xD
Ale w imieniu pani burmistrzowej dziękuję za komplement! Albo to jakiś podtekst, którego nie wyłapałam xD
Cytat:
Z zewnątrz dom wygląd jakoś podłużnie.
Przypatrz się rzutom - domek JEST podłużny
Cytat:
Zgadnij, dlaczego.
Pewnie przywołuje jakieś niecne skojarzenia
Cytat:
takie są bardziej na biurka, tak mi się przynajmniej zdaje.
Lepszych i wyglądających młodzieżowo nie mam.
Cytat:
Ośmiornica na zewnątrz bardzo ładnie się uśmiechnęła


Dziękuję

Ostatnio edytowane przez Liv : 13.03.2012 - 18:11
Liv jest offline  
stare 13.03.2012, 18:34   #13
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,500
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

Ten domek jest wspaniały! O,o Tak czysto, przytulnie... Z chęcią bym go pobrała
Dom ma świetną bryłę, podoba mi się ogródek - w sam raz do spędzania rodzinnych wieczorków ^^ Do niczego nie mogę się przyczepić, dlatego mó komentarz będzie bardzo krótki, wybacz xD Jednym słowem cudo!
__________________
Fallen jest offline  
stare 14.03.2012, 15:36   #14
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

Cytat:
A co, może wolałabyś klocka, którego nie dałoby się przerobić na nawiedzony dom?
Tak, właśnie tak

Cytat:
Bo zaraz koło furtki wyglądałaby strasznie.
Ja bym spróbowała włożyć do wewnątrz parceli tak, żeby sama skrzynka wystawa ponad płotkiem.

Cytat:
Pomieszczenie jest małe, a ja mówię "nie" zagracaniu.
Co kto lubi, ja wolę pełniejsze pokoje

Cytat:
Poza tym, kuchnia jest mała, a ja chciałam zrobić wszystko, żeby na zdjeciach nie było widać białej framugi między tymi dwoma pomieszczeniami.
A ja bym chętnie zobaczyła framugę i jednocześnie kuchnię, której póki co nie dałam rady obejrzeć

Cytat:
polecam buggybooz!
Znalazłam <33 I doprawdy nie wiem, dlaczego ten zestaw nie znalazł się wcześniej w moim folderze, bo mam już parę obiektów od buggybooz...

Cytat:
Po pierwsze, pomieszczenie było bardzo trudne do umeblowania, bo ma nietypowy kształt.
Cała rodzina nie może wieczorami oglądać filmów, chociażby dlatego, że Faustyna pracuje do późna, a Esi musi się dużo uczyć
Uwierz, że dałoby radę wstawić tam więcej mebli
A co z wakacjami? Weekendami? Ta rodzina nie ma żadnych wspólnych chwil na odpoczynek?
Aoi jest offline  
stare 14.03.2012, 18:56   #15
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

Pierwsze wrażenie? Nawiedzony dom A to z powodu okien, nie podobają mi się. Budynek w moich oczach też przez nie wygląda na rozciągnięty, wydłużony, co wygląda dziwnie przy jego rozmiarach.
Pierwsze wrażenie jednak mija, kiedy się wchodzi do środka. Wszystko jest harmonijne, utrzymane w tej samej gamie barw (miejscami miałem wrażenie, że może jednak tej bieli jest za dużo, ale to jednak zaleta a nie wada, daje wrażenie świeżości wnętrza), spójne, przyjemnie się patrzy. Nie ma zbędnych gratów i zapełniaczy, to też na plus. Dodatki są dobrze dobrane, nie ma uczucia sztuczności i tandety.
Zastrzeżeń niewiele, ale jednak wymienię swoje: w salonie nie podoba mi się jedynie ten malunek/naklejka gałęzi. Dziwnie wygląda. Reszta jest ok. W kuchni nie podoba mi się pokrycie ścian. Nie podobają mi się płytki w łazience, jakoś tak nieprzyjemnie mi ta mozaika wygląda. No i wyżej wymienione okna.
Reszta jest bardzo fajna, a ulubione pomieszczenie w domu to sypialnie rodziców i Esiego

Domek oceniam na 8/10 i czekam na kolejny projekt

Ostatnio edytowane przez hellraiser : 14.03.2012 - 21:51
 
stare 15.04.2012, 11:01   #16
jekyll
 
Avatar jekyll
 
Zarejestrowany: 05.12.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 762
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

Genialne. Jasna kuchnia, przytulny salonik, świetna sypialnia i te pokoje Bazylego i tego drugiego - niezłe.

10/10
jekyll jest offline  
stare 08.06.2012, 10:05   #17
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przedwiośnie by L.

Ojacie, ale ten dom jest fajny *-*. Gapię się na niego już dobre 20 minut i nie mogę wyjść z podziwu, aż muszę trzasnąć komenta! : D Po pierwsze, bryła jest cuuuuuuuudowna, wbrew tym wszystkim opiniom, to wg mnie nie można jej niczego zarzucić. Ogródek też mi się podoba, taki skromny, zadbany, nie jest tam tak napaćkane tymi wszystkimi roślinkami.
Jeżeli chodzi o wnętrze, to mojego serca na pewno nie skradł salon. Jest tam ewidentnie za pusto. :c Zdaję sobie sprawę, że kwadrat jest łatwiej urządzić, ale jednak mogłaś coś tam wstawić w tą wnękę, może jakiegoś kwiatka. No i jakiś mały stoliczek do kawy by się przydał, mhm.
W kuchni nie pasuje mi tylko ten czarny kwadrat, prawdopodobnie dywan(nie wiem czy dobrze widzę, bo patrzę na rzuty), a tak wszystko gra. Sypialnie też są na poziomie, wyglądają bardzo schludnie, aż chciałoby się w nich posiedzieć. Do sypialni rodziców walnąłbym jednak jakiś delikatny kolor na jedną sciankę, bo ta biel z deczko przeraża. ; o

Pomimo tego, że mam parę uwag, które bądź co bądź wynikają z odmiennego gustu, to oceniam dom na 9,5(za ten salon!). WIĘCEJ TAKICH !
FresH jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023