Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.08.2007, 17:30   #31
Pamela
 
Avatar Pamela
 
Zarejestrowany: 15.07.2007
Skąd: Zabrze
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,069
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Coli punkty reputacji dodaje się pod profilem danego usera, na takiej wadze
__________________

I've been burning in water and drowning in flame
Pamela jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.08.2007, 18:03   #32
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał Coli
Proszę niech ktoś napisze do jakiego folderu wypakować dom
Domu się nie wypakowuje do żadnego folderu, tylko instaluje dwoma kliknięciami myszką. Pojawi się wtedy nowe okienko z komunikatem o instalacji dodatku i domek sam się wypakuje do Twoich folderów gry. Wtedy plik domku możesz wyrzucić, bo nie będzie potrzebny (chyba, że wolisz sobie zachować, gdybyś miała go kiedyś ponownie instalować).
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2007, 20:43   #33
tysiacpostaci
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=178460 mam takie przykladowe konie. czy tu gdzies jest link do mesha? no i jeszcze jedno. pisze tam tak: programs used
Wings
simPE
Photoshop
uvmapper classic

I based by textures off of beautiful custom painted resins fromDragonflight Studio
*
NIE ROZUMIEM! czy to ze ona ma uzywane programy to znaczy ze ja tez mam miec simPE itp?;/ gdzie to w ogole wszystko mozna sciagnac? i winrar i winzip? i co znaczy to ostatnie zdanie bo w ogole nie moge go rozszyfrowac?
ps. aha i jeszcze cos co sie tyczy koni- one juz po sciagnieciu sie same ruszaja, biegaja sobie itp. czy musze jeszcze cos do tego sciagnac?:/

Ostatnio edytowane przez tysiacpostaci : 18.08.2007 - 20:48
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2007, 01:50   #34
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,470
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

nie, sądzę że to znaczy jakiegoś programu używano podczas jego tworzenia, ciebie nie ma obchodzić "programs used" tylko "expansion-packs used"
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2007, 07:24   #35
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,013
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Mesh jest już zawarty w pliku, który ściągasz, nie musisz się o nic martwić Jeśli działają, to znaczy, że wszystko jest ok
Cytat:
Napisał tysiacpostaci
gdzie to w ogole wszystko mozna sciagnac? i winrar i winzip? i co znaczy to ostatnie zdanie bo w ogole nie moge go rozszyfrowac?
Link do Winrara jest podany w pierwszym poście tego tematu. A ostatnie zdanie znaczy, że korzystała z tekstur z fromDragonflight Studio
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2007, 12:17   #36
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

ej, czy u was tez 90% mebli sciagnietych z neta pojawia sie w content managerze na liscie potencjalnych hackow?
przez to wlasnie moje dzieciaki nie przynosza pracy domowej, a jak sciagnelam cos w rodzaju pracy domowej z neta, to ona tez znika po kilku minutach opieka spoleczna zabiera mi dzieci, bo te sie nie ucza ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2007, 13:50   #37
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał mabda
ej, czy u was tez 90% mebli sciagnietych z neta pojawia sie w content managerze na liscie potencjalnych hackow?
przez to wlasnie moje dzieciaki nie przynosza pracy domowej, a jak sciagnelam cos w rodzaju pracy domowej z neta, to ona tez znika po kilku minutach opieka spoleczna zabiera mi dzieci, bo te sie nie ucza ;(
Tak, w Content Manager właśnie dużo dodatków jest oznaczonych jako hacki,a tak naprawdę nie są hackami. Nie jestem pewna, w jakiej sytuacji dodatek jest oznaczony na czerwono, ale chyba wtedy, kiedy jest zrobiony na innym meshu niż maxisowy...
Lepiej się Content Managerem nie kierować przy szukaniu hacków, można użyć Clean Installera - on je zaznacza na czerwono (choć kilka hacków, jakie ściągnęłam, nie oznaczył).
Jeśli chodzi o problem z pracą domową, to jakieś dodatki mogły zaszkodzić, ale Content Managerem się ich nie zlokalizuje.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2007, 15:38   #38
sasetushka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

słuchajcie,mam problem z clean installerem, w ogóle nie widzi plików typu *.sims2pack

kombinowałam już na wszystkie sposoby, teraz instalatory siedzą w oddzielnym folderze i po prostu nie mam pojęcia, jak to rozwiązać, aż mnie głowa rozbolała :con:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2007, 16:35   #39
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał sasetushka
słuchajcie,mam problem z clean installerem, w ogóle nie widzi plików typu *.sims2pack

kombinowałam już na wszystkie sposoby, teraz instalatory siedzą w oddzielnym folderze i po prostu nie mam pojęcia, jak to rozwiązać, aż mnie głowa rozbolała :con:
Hmm, jak nie widzi?

Jeśli klikniesz 2 razy na pliku .sims2pack, to powinien się on otworzyć w Clean Installerze, aby móc go zainstalować. Jeśli nie otwiera się w Clean Installerze, tylko w maxisowym okienku, to kliknij na nim prawym przyciskiem myszki Otwórz za pomocą->Clean Installer i zaznacz, żeby zawsze pliki .sims2pack otwierały się tym programem.

A jeśli otwierasz sobie program Clean Installer, aby przeskanować swoje dodatki, np. z Downloads to właśnie tak ma być, że nie widzi dodatków .sims2pack - podczas skanowania program widzi tylko rozpakowane już dodatki .package.

Czyli w skrócie - programem Clean Installer możesz instalować sobie dodatki typu .sims2pack i przeglądać dodatki typu .package.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2007, 00:34   #40
martacz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Ściągnęłam dodatki z netu, sa w downloads, widac je w grze w trybie kupowania a nie moge ich postawic do domu, dlaczego tak się dzieje? Kasy mam wystarczająco duzo, zeby je kupic więc to nie to.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dodatki, dodatki z internetu, internet, meble, nie działają, obiekty zmodyfikowane, package, pomoc, sims, sims 2


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023