Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Poradniki
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.02.2007, 18:31   #1
stagnacja
Guest
 
Postów: n/a
Smile Jak zostać wilkołakiem?

Zamieszczam tu poradnik na to jak stać się wilkołakiem. Jest to troszeczkę skomplikowane, bo w dużej mierze zależy od przywódcy wilków.

Sposób bez kodów:
  1. Aby przywódca wilków przyszedł musimy wstawić dużo drzew iglastych i liściastych oraz dopuścić do tego aby ogród zarósł chwastami. Można także wybrać bardziej skomplikowany sposób i poczekać na to aż Simom urodzi się dziecko. Przywódca na pewno przyjdzie zaraz po urodzeniu dziecka... albo i później,
  2. Przywódcę rozpoznasz po brązowej sierści (inne wilki są: czarne, białe i szarawe) i świecących oczach (czasami nagle gasną i wtedy zobaczysz oko brązowe i niebieskie),
  3. Z wilkiem należy się bawić aby na panelu związków było 100 %. Jeśli wilk przyjdzie, a twój Sim nie będzie nic robił to wtedy wilk pójdzie sobie i zaprzepaścisz szansę spotkania,
  4. Gdy stosunki pomiędzy Simem, a wilkiem będą duże (wystarczy aby były na 100) niech twój Sim przestanie się bawić z przywódcą i stać w miejscu, a wtedy pewnie zobaczycie interakcję "Kąsa mnie",
  5. Jeśli wilk ukąsił cię wtedy gdy był dzień, twój Sim nie przemieni się. Jeśli ugryzie w nocy to Sim przemieni się, a wokół niego rozbłyśnie pomarańczowe światło,
  6. Twój Sim będzie o 20.00 przemieniał się w wilkołaka o żółtych oczach i ciele z długą sierścią. Pojawią się nowe interakcje takie jak: wyć i przywołać wilki. Natomiast o 6.00 rano przemieni się znów w człowieka (wskazówka: najlepiej gdyby całą noc twój Sim był aktywny ponieważ gdy np. będzie spał i nie przemieni się o 6.00 Sim zostanie z wyglądem wilkołaka natomiast naprawdę będzie człowiekiem; oczywiście nie zostanie on taki na zawsze),
  7. Jeśli znudzi ci się wycie po nocach zadzwoń do tresera zwierząt lub do cygańskiej swatki (jeśli masz NŻ) aby wykupić Likantropinę-B.

Sposób z kodem:
  1. Wpisz w okolicy kod: boolProp testingCheatsEnabled true,
  2. Wejdź w rodzinę i naciśnij (trzymając Shift) na skrzynkę pocztową i wybierz opcję: Make NPC--->Leader of pack,
  3. Przywódca zjawi w ciągu 5 simowych minut (lub więcej),
  4. Naciśnij na niego (trzymając Shift) i wybierz opcję Make Selectable (wilk dołączy do rodziny),
  5. Zrób jakąś interakcje z wilkiem aby pojawił się na panelu związków,
  6. Na panelu związków wilka chwyć za licznik kontaktów z twoim Simem i przeciągnij w lewo. Tą samą czynność wykonaj z Simem,
  7. Poczekaj aż wilk ukąsi Sima.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 11.08.2023 - 22:08
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.02.2007, 11:05   #2
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie

Dobry poradnik... :smirk:
Wilkołaków kilka mi sie przyda...
I dziekuje Olciu
=)
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2007, 13:08   #3
rzezU
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bardzo fajny...
Tylko że... nie mam zwierzaków
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2007, 21:46   #4
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,010
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nikita123
Pojawią się nowe interakcje takie jak: wyć, przywołać wilki i wyliż do czysta (chodzi o talerz).
Wylizywać talerze do czysta mogą nawet zwyczajni simowie
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2007, 22:09   #5
Idil
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dobry poradnik Czy można "krzyżować" np. wilkołaków i wampirów?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2007, 09:14   #6
stagnacja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Idil
Dobry poradnik Czy można "krzyżować" np. wilkołaków i wampirów?
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale chodzi ci o to czy np. żona wampir a mąż wilkołak? xD Jeśli tak... to jak będą mieć dziecko to i tak będzie normalne ;( ta przypadłość nie zostaje w genach nie wiem dlaczego...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2007, 18:07   #7
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nikita123
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale chodzi ci o to czy np. żona wampir a mąż wilkołak? xD Jeśli tak... to jak będą mieć dziecko to i tak będzie normalne ;( ta przypadłość nie zostaje w genach nie wiem dlaczego...
Idil chyba chodzi o to, czy jeden sim może być jednocześnie wilkołakiem i wampirem. Dosyć ciekawe zestawienie, heh xd. Przypuszczam, że da się to zrobić, chociaż nigdy nie próbowałam. No, ale może w końcu nadszedł czas, żeby coś pomixować. Heh, no zobaczymy co z tego wyjdzie.
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2007, 18:17   #8
stagnacja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Aaaaa.... xD naturalnie, że można. Ja raz zrobiłam z Technika Zapylacza#9 wampa... nie pytajcie jak wyglądał... Bleh...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2007, 13:38   #9
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie

ja zrobilam wampira i zombie...
:laugh:
Niezła mieszanka
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2007, 14:20   #10
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Omg... Owłosiony wampir z sierścią... LOL
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023