Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.06.2005, 15:10   #501
Doris
Guest
 
Postów: n/a
Excl

Czytałam ,ale gdzie tam jest napisane jak kopiuje się pliki i gdzie je skopiować?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.06.2005, 15:20   #502
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ma-dona
Czytałam ,ale gdzie tam jest napisane jak kopiuje się pliki i gdzie je skopiować?
Normalnie się kopiuje. :wacko: Klikasz na folder prawym przyciskiem myszy, bierzesz "kopiuj", a później go wklejasz w jakieś bezpieczne miejsce. Możesz to wkleić np. na inną partycję (dysk), lub do jakiegoś folderu, gdzie trzymasz swoje rzeczy. To nie jest istotne. Po prostu musi to być folder, który potrafiłabyś bez problemów odnaleźć na swoim kompie w razie kłopotów z instalacją.
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.06.2005, 21:26   #503
Lapis_Lasuli
 
Avatar Lapis_Lasuli
 
Zarejestrowany: 02.10.2004
Postów: 372
Reputacja: 13
Domyślnie

Wiem, że było już takie pytanie, ale wybaczcie mi moje lenistwo do wertowania tego tematu, proszę Was bardzo...
No więc moja simka jest na studiach i poznała studenta, który jest miastowym. I jak skończy studia, chcę, żeby za niego wyszła i byli rodzinką. Pytanie brzmi: w jaki sposób mam się z tym NPC spotkać i za niego wyjść, jeśli ja będę w Miłowie a on na akademii i będzie na dodatek o rok młodszy? Mam tak po prostu po niego zadzwonić czy... czy jak?
__________________
av by rainne
edited by saya
Lapis_Lasuli jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2005, 08:52   #504
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Iwa
A teraz ja mam pytanie.
Czy mozna przyspieszyc czas by egzamin koncowy odbyl sie szybciej niz normalnie co chyba 70 godzin?

http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=50230

Tutaj jest hack, dzięki któremu mozna zmieniać czas do egzaminu końcowego (dodawać lub odejmować godziny), porwać sima do tajnego stowarzyszenia itp.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2005, 00:40   #505
foszka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie folder Projects

Mam pytanko, od jakiegos czasu bawie sie Body Shop'em i... Stworzone ubranka zapisuje w folderze Projects ale chce je przeniesc do Downloads i teraz tak (zeby tylko nie zamotac :wacko: ) :

- w folderze Projects tworza mi sie podfoldery (np. ZielonaBluzka), w nich sa zapisane pliki *bmp i *package -> te pierwsze usuwam reszte zostawiam(???)

- w folderze Projects obok tych podfolderow jak je nazwalam sa tez pliki z jakims dziwnym rozszerzeniem (np. *hair albo te bardziej zamotane) to ja qmam ze one odpowiadaja tym wszystkim podfolderom, bo jak dodaje nowe ubranko, fryzure itp. to pojawia sie jakis plik z rozszerzeniem.

Pytanie brzmi co mam przeniesc do folderu Downloads zeby wsio dzialo?! czy tylko te z podfolderow(*package) czy wszystkie nio i najwazniejsze czy musze zostawiac te podfoldery i czy nic sie nie zdziala jak zmieszam pliki *package z tymi innymi... Osoby, ktore same projektuja ubranka pewnie wiedza, wiec bardzo prosze o odp!!!

Od razu tlumacze ze to wsio dzialam nie po ty by se zycie utrudnic tylko po to zeby wyrzucic pliki, ktore niepotrzebnie zajmuja miejsce na dysku ale nie chce przegiac z chytroscia bo to jush nie raz na zdrowie mi nie wyszlo, wiec pytam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2005, 14:07   #506
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał foszka
Mam pytanko, od jakiegos czasu bawie sie Body Shop'em i... Stworzone ubranka zapisuje w folderze Projects ale chce je przeniesc do Downloads i teraz tak (zeby tylko nie zamotac :wacko: ) :

- w folderze Projects tworza mi sie podfoldery (np. ZielonaBluzka), w nich sa zapisane pliki *bmp i *package -> te pierwsze usuwam reszte zostawiam(???)

- w folderze Projects obok tych podfolderow jak je nazwalam sa tez pliki z jakims dziwnym rozszerzeniem (np. *hair albo te bardziej zamotane) to ja qmam ze one odpowiadaja tym wszystkim podfolderom, bo jak dodaje nowe ubranko, fryzure itp. to pojawia sie jakis plik z rozszerzeniem.

Pytanie brzmi co mam przeniesc do folderu Downloads zeby wsio dzialo?! czy tylko te z podfolderow(*package) czy wszystkie nio i najwazniejsze czy musze zostawiac te podfoldery i czy nic sie nie zdziala jak zmieszam pliki *package z tymi innymi... Osoby, ktore same projektuja ubranka pewnie wiedza, wiec bardzo prosze o odp!!!

Od razu tlumacze ze to wsio dzialam nie po ty by se zycie utrudnic tylko po to zeby wyrzucic pliki, ktore niepotrzebnie zajmuja miejsce na dysku ale nie chce przegiac z chytroscia bo to jush nie raz na zdrowie mi nie wyszlo, wiec pytam
Hmmm.... Zapraszam tutaj - może coś znajdziesz.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S.J.Lec
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2005, 08:43   #507
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lapis_Lasuli
Wiem, że było już takie pytanie, ale wybaczcie mi moje lenistwo do wertowania tego tematu, proszę Was bardzo...
No więc moja simka jest na studiach i poznała studenta, który jest miastowym. I jak skończy studia, chcę, żeby za niego wyszła i byli rodzinką. Pytanie brzmi: w jaki sposób mam się z tym NPC spotkać i za niego wyjść, jeśli ja będę w Miłowie a on na akademii i będzie na dodatek o rok młodszy? Mam tak po prostu po niego zadzwonić czy... czy jak?

Tak dzwonisz po niego (tylko musisz chyba wybrać opcję na telefonie "Uczelnia" czy jacyś tam "Simowie z uczelni" już nie pamięta, ale wyskoczy takie okienko z wszystkimi simami ze studiów, których poznałaś i zapraszasz go) i jeśli się kochają możesz na niego kliknąć i zaproponować małżeństwo (jeżeli jesteście po oświadczynach). Ok ożeniliście się i on się do ciebie wprowadził. Teraz pozostaje jedynie problem, że ten chłopak, który jeszcze studiuje porzuca studia i nie będzie miał zaliczonych studiów...

Propo małżeństwa po studiach. Kiedyś gdy moja simka po zakończeniu studiów ożeniła się z poznanym w akademiku chłopakiem. Jest ok, ale gdy się do mnie wprowadził patrzę, a ten chłopak jest nadal studentem!! :wacko: Ma nadal podświetloną gwiazdkę studenta i nadal mógł chodzić na wykłady hah

Ale to był jedyny przypadek jaki mi się zdażył
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2005, 16:15   #508
:..:Chanelle:..:
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

co w tej grze jest od 12 LAT????
Jak iść na studia?
Czy nawet nastolatek o wieku 1 dzień moze isc na studia?
Czy jezeli skoncze studia moge yostac w akademiku?
Czy moyna jednoczesnie studiowac i pracowc?
To narazie tzle!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2005, 16:48   #509
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał :..:Chanelle:..:
co w tej grze jest od 12 LAT????
Jak iść na studia?
Czy nawet nastolatek o wieku 1 dzień moze isc na studia?
Czy jezeli skoncze studia moge yostac w akademiku?
Czy moyna jednoczesnie studiowac i pracowc?
To narazie tzle!!!!
1. hm... bieganie nago po akademiku? trochę demoralizujące
2. kliknąć na telefon i wybrać opcję uczelnia > idź na studia. bądź grając na otoczeniu, klikając na liść laurowy opatrzony strzłką, który jest podpisany jako "wyślij simów na studia"
3. może
4. nie. chyba że ma się hack z modthesims2.com (trzeba poszukać, ale jest takowy)
5. pracować ale jako obsługa w stołówce, osobisty trener, w kawiarni parząc kawę, grając w zespole. nie ma standardowych prac, tylko takie dorywcze.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2005, 08:55   #510
:..:Chanelle:..:
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Słuchajcie będę miała na studiach już w piątek,więc powiedzcie mi jeszcze:
Co można kupić do swojego pokoju w akademiku????
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Wielkie pytanie SimOla The Sims 1: Rozszerzenia 20 22.12.2003 13:28


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023