Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.08.2005, 10:29   #61
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Część II.
Kiedy dziecko śpi rodzice mogą się zabawić, a następnie powypełniać trochę domowych obowiązków. W zakres zajęć Agnieszki wchodzi między innymi gotowanie posiłków. Jej specjalnością są tosty z patelni z serem i kiełbaską.

Czasem mama nie ma czasu, albo jest bardzo zajęta. Wtedy maleństwem musi zająć się tatuś! Jak widać, karmienie brzdąca przychodzi mu z wyraźną łatwością, a Ala nie grymasi przy jedzeniu.

Tatuś świetnie radzi sobie także z przewijaniem maluchów. Na luksusowym przewijaku nawet brudna robota nie jest kłopotliwa, a specjaliści antypieluchowi wspaniale sobie radzą!No, można tylko zarzucić zbyt duże użycie pudru..

Ale kiedy coś się nie podoba zawsze warto włączyć syrenę. Mama lub tata zaraz przychodzą z pomocą, aby uspokoić wyjące dziecko. Jedyną przeszkodą zazwyczaj jest ruchliwość wściekłego dziecka.

Ale przy lekkim kołysaniu mamusi złość natychmiast przechodzi...

A czasem powolne kołysanie potrafi uśpić nawet najbardziej energicznego człowieka świata.

Tutaj pierwsze kroczki;(
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.08.2005, 11:35   #62
Sahem
 
Avatar Sahem
 
Zarejestrowany: 29.10.2003
Skąd: Somewhere On The Ocean
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 229
Reputacja: 10
Domyślnie

No to kolej na moją rodzinkę

Rodzina Lotario
Don Lotario wiódł życie macho. Pewnego jednak dnia poznał bogatą biznes women- Nicole, Don mieszkając sam w swoim małym domku, łapczywie rzucił się na pieniądze kobiety, oplatając ją sobie wkoło palca.

Jednak ślub nie był dobrym pomysłem, czego następstwem był chwilowy stan niepoczytalności Dona.


Kiedy Nicole była w pracy Don zabawiał się z Kasią Langarek, sprzątaczką. Jednak jako mąż zabawiał się rówież z żoną, niestety zabawy z Nicole nie wyszły mu na dobre, kobieta zaszła w ciążę i urodziła piękną córeczkę- Carol. Don ponownie popadł w depresję, ale na krótko, gdyż w szybkim czasie wyjść z niej pomogła mu Baśka Misiurka.


Jednak sielanka Dona nie trwała długo. Pewnego dnia Nicole została w domu, aby zająć się córką, nie mówiąc o niczym mężowi. Ten jak zwykle zaczął zabawiać się ze sprzątaczką, gdy do sypialni weszła Nicole. Nie darowała tego mężowi. Wyprowadziła się z domu zostawiając Carol z Donem. Ten nie przejął się tym za bardzo.


Jak już mówiłem, Don nie przejął się odejściem żony i już następnego wieczoru zaprosił do siebie Baśkę. Ona również wpadła w jego sidła. Dla niego zmieniła wygląd. Nie czekając na inną okazję Don oświadczył się Baśce, która zgodziła się. Tak więc nową żoną Dona została Baśka Misiurka, teraz Lotario.




Baśka wkrótce zrozumiała, że Don ożenił się z nią tylko dlatego, że nie mógł wynająć na całe dnie opiekunki. Mąż bił ją i kłócił się prawie każdego dnia.


Następne losy rodziny Lotario już wkrótce
__________________

by Puvix'L - za co wielkie dzięki

Icon made by cleopancake, THANKS xD
Sahem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2005, 11:19   #63
Kati_Simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Moja ulubiona rodzinka


To już nieaktualne zdjęcie. Tata Felix, mama Patricia i córeczka Cora. Nazwisko: Fotos. Teraz Cora jest już dorosła, ma męża i dziecko:

Nie mam narazie zdjęcia ich dziecka. Cora ma też rodzeństwo:
April (IV rok studiów Aktorskich), Betty (I rok sztuki) Danny (dziecko) i Emily (dziecko)

Może jutro dam ich zdjątka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2005, 20:45   #64
Tiffany
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A oto rodzinka moja i mojej przyjaciółki. Oto pierwsze zdjęcie:

Ta dziewczyna po lewej stronie to Aneta, a ten chłopak to Tomek jej maż. To moi simowie. Zaś ci drudzy to simowie Ewelinki- Ewelina i Marcin, są małżeństwem. Ewela i Anetka to siostry.

A teraz Anetka i Tomek z bliska.

A tutaj Ewelinka i Marcin.

Na tym zdjątku pojawiają się już Kinga i Agnieszka. Kinga to córka moich simków, a Aga simów Ewelki.( Nie wiem dlaczego Tomek trzyma Agę...Jakos tak wyszło).

A tutaj moja Kinia z bliska, razem z mamusią.

A oto Agusia, tzrymana przez Ewelinę jej mamusię.
Oto nasza rodzinka. Oceniajcie i komentujcie. Jeśli będziecie chcieli umieścimy, zdjątko domu rodziny Ramzes, i dalsze pokolenia.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2005, 15:29   #65
cornelia25
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Rodzina Manek i Miki

To moja najstarsza rodzinka (nie mam wcześniejszych zdjęć)

To zdjęcie teraźniejsze, teraz opisze kto jest kim:

Elene Manek- Mama Aurelii, Alana, Any, Antka i Mikiego. Babcia Aurelii, Mateusza i Henryki(ich zdjęcia będą później)Żona Antoniego.

Antoni Manek- Tata Aurelii, Alana, Any, Antka i Mikiego. Dziadek Babcia Aurelii, Mateusza i Henryki. Mąż Elene.

Alan Manek - 5 dziecko Elene i Antoniego. (jest ich synem nie wnukiem)Brat Aurelii, Any, Antka i Mikiego. Wójek Aurelii, Mateusza(równy z Alanem) i Henryki (równa z Alanem).
Zapomniałam napisać, że w tej rodzinie 1 dziewczynka jaką urodzi mamusia musi nazywać się Aurelia (hehe taka tradycja)

Teraz najstarsza córka i jej rodzina.(oraz syn najstarszy Anabel i Karola Miki)

Rodzina Miki

Aurelia Miki- Córka Elene i Antoniego. Siostra Alana, Antka, Any i Mikiego. Mama Aurelii i Mateusza. Żona Antka.

Antek Miki - Mąż Aurelii. Tata Mateusza i Aurelii. Syn Anabel i Karola Miki. Brat Salomei, Estery i Antikona.

Mateusz Miki- (z twarzy nie jest ładny ma to po tacie, który przeszedł operacje plastyczną)Syn Aurelii i Antka Miki. Brat Aurelii. Wnuczek Anabel i Karola Miki oraz Elene i Antoniego Manek.

Aurelia Miki - Córka Aurelii i Antka Miki.Siostra Mateusza. Wnuczka Anabel i Karola Miki oraz Elene i Antoniego Manek.

Teraz 2 najstarsze dziecko Elene i Antoniego Manek oraz 2 najstarsze dziecko Anabel i Karola.


Antek Manek- 2 najstarsze dziecko Elene i Antoniego Manek. Mąż Angeliny. Brat Aurelii, Alana, Any i Mikiego. Tata Henryki.

Angela Manek- 2 najstarsze dziecko Anabel i Karola Miki. Żona Antka Manek. Siotra Salomei, Estery, Antikona i Antka.
Henryka Manek- Jedyna córka Antka i Angeli (Czy na pewno?) Wnóczka Elene i Antoniego Manek oraz Karola i Anabel Miki.

3 i 4 dziecko(bo piąte ciągle u nich mieszka) jest na studiach a oto oni:


Miki Manek- 3 najstarsze dziecko Elene i Antoniego. nie ma jeszcze żony ale oświadzczył się Foranie Dziwne ( o niej po nim)

Forena Dziwne (niedługo Manek)- Córka nie pamietam kogo oraz siostra podajże Katreny . Zaręczona z Mikim Manek.Ma ciemną skóre, ale to tajemica dlaczego

Ana Manek (niedługo Cybro) - 4 najstarsze dziecko Elene i Antoniego zaręczona z Anatolem Cybro(jego rodzice tak jak reszta przedstawionych postaci mieszkają w f)

Anatol Cybro- Oświadczył się Anie Brat nie pamiętam kogo(jego rodzeństwo uczy się na studiach) syn tez nie pamiętam kogo(jego rodzice są emerytami )

Teraz Reszta rodziny Miki:


Anabel Miki- Mama Antka Miki, Angeliny Manek, Antikona, Estery i Salomei. Żona Karola Miki.Babcia Henryki, Aurelii i Mateusza.

Karol Miki (przystojny co )- Mąż Anabel Miki. Tata Antka Miki, Angeliny Manek, Antikona, Estery i Salomei. Dziadek Henryki Manek, Aurelii i Mateusza Miki.

Estera i Salomea Miki: Obydwie Adoptowane

Antikon Miki - Najmłodszy syn Anabel i Karola Miki. Brat Estery i Salomei oraz Angeliny Maneki Antka Miki

I na koniec domy w który mieszkają:

Może dam jeszcze dalszą częsć
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2005, 13:22   #66
Kati_Simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Teraz dam zdjęcia Cory i jej męża, Jaśka:

Tu Cora, gdy była w ciąży z małą Pati.

A tu Cora z malutką Patką na rękach. Prawda, że jest słodka? Ten dzieciak mnie poprostu rozbraja, tylko szkoda, że już jest większa...

A tutaj urodzinki mojego bobaska. Sam tatuś był, bo mamusia odsypiała. Nie wiem czemu, ale nie dostała macierzyńskiego. Muszę się pochwalić, że imię Pati odziedziczyła po babci. Tylko, ten tata...ehm...jest trochę taki....brzydki, nie? Ale mojej Corze odpowiada widocznie, bo się z nim związała...

Teraz pokażę wam siostrę Cory, April. Od razu na wstępie powiem, że jest ona nie do końca taka jak jej siostra...zresztą zaraz się przekonacie:

Ehm....No właśnie....To ona i jej "przyjaciółka", Janka.

Wkrótce dam kolejne fotki mojego pokolenia.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2005, 15:51   #67
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Teraz ja pochwalę się moją rodziną. Na początku stworzyłam małżeństwo - Henryka i Annę. Gdy kobieta zaszła w ciążę jadła niesamowitą ilość produktów spożywczych (pizzę, chińszczyznę, płatki itd.) Minimum to 8 posiłków dziennie . W końcu urodziła bliźniaki. Darię i Piotrka. Z tego morał, że trzeba poprostu duużo
jeść żeby mieć dwójkę niemowląt w domu. No to teraz fotki.
Tu na tle domku:

A tu razem w kuchni:

Sory za jakość, ale miałam reinstalkę i zapomniałam zmienić w opcjach.

PS: Mam pytanko do cornelia25. Czy ta adoptowana dziewczynka o blond włosach miała od początku takie oczy, czy jej zmieniłaś? Nie wiem czemu pytam...

Ostatnio edytowane przez kartofelq : 18.08.2005 - 15:56
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2005, 22:33   #68
Tiffany
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Teraz przedstawię wam moja nową rodzinkę o nazwisku Abra:

Tutaj małżeństwo: Magda i Adrian, którzy zamierzają mieć 100dzieci i tak też będzie. Mówię wam to będzie największa rodzinka w dziejach forum.

Oto 1dziecko: Kasia(aktualnie studentka)

2dziecko: Asia(aktualnie studentka)

3dziecko: Basia(aktualnie studentka)

4dziecko: Michał(aktualnie dziecko)

5dziecko: Sylwia(aktualnie dziecko)

I 6dziecko: Sandra(aktualnie niemowlę)
Narazie mają tyle dzieci, ale będą mieli 100. Niedługo umieszczę zdjęcia następnych dzieci.
Oceniajcie! Komentujcie i pytajcie!

P.S: Wszystkie dzieci narodziły sie naturalnie tzw. nie przez stworzenie ich w trybie tworzenia rodziny. Dom i przedmioty w nim się znajdujące były kupowane przez pieniądze zarobione przez moich simsów. Gra bez kodów.

CIEKAWOSTKI: Adrian i Magda pracują w karierze: Medycyna. Adrian jest już Lekarzem domowym, a Magda Ratowniczką, ponieważ przebywa w domu opiekując się dziećmi. Wszystkie dzieci zostały nauczone chodzic, mówić i korzystać z toalety, bez żadnych wyjątków i wszystkie miały ocenę 6.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2005, 09:54   #69
Kati_Simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Anetka: A po studiach dzieciak stanie się dorosły i się wyprowadzi...Też tak robiłam z Patricią i Felixem, ale teraz gram w ich najstarszej córce, Corze i jej rodzince. Tyle że moi mają tylko 5 dzieci narazie. Na 28 albo 29 stronie forum Pokolenia są ich zdjęcia

Oto kolejne zdjęcia:

Tutaj jest Pati i jej tatuś. Nie miał wyjścia i musiał ją nakarmić, bo łóżeczko stoi w sypialni, a mamuśki nie było. Ten dzieciak je więcej niż jego rodzice razem wzięci!!

A tak aktualnie wygląda mój dzieciak. A dzięki kochanym rodzicom Patka dostała się do szkoły prywatnej. Jestem taka....taka....DUMNA ;( Już wkrótce moja kochana Pati będzie nastolatką, będzie miała chłopaka (albo dziewczynę) i poraz pierwszy się pocałuje!!!! ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
A to zdjęcie z urodzinek Pati:

Poznajecie? To April i Janka. No jak one tak mogą? Pzy dziecku????

Wkrótce dodam kolejne fotki. A tak wogóle to jak podoba wam się moja rodzinka?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2005, 10:51   #70
cornelia25
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Beret

Teraz dam drugą rodzinkę, która mieszka w Miłowie(tamta mieszkała w F )
Tata zarabia pieniądze, a mama opiekuje się córeczkami, pragnie mieć jezszcze 1 dziecko, ale tym razem chłopca, bo chce, żeby ich nazwisko przetrwało.

Christopher Beret- Mąż Elizabed, Tata Elizy i Tiny. Ciężko pracuje, żeby utrzymać rodzinę. Dba o swoją żonę i dzieci. Nikt nigdy nie słyszał, zeby on na kogoś krzyknął nawet w tedy gdy Tina rozbiła jego szklany puchar za ratownictwo.

Elizabed Beret- Żona Christopher. Mama Elizy i Tiny. Ciężko pracuje w domu opiekuje się córeczkami, sprzata dom, gotuje posiłki. Zawsze uśmiechnięta, czasem krzyczy na dzieci, ale tylko wtedy jak się kłócą i nie dają jej spokoju.
Eliza Beret- Córeka Elizabed i Christophera. Wesolutka i śliczna dziewczynka, ale pewnie czeka ją to samo co jej siostrę czyli brzydota(foto siostry na dole). Lubi oglądać rybki Tiny i czasem sie zastanawia gdzie będzie jej pokój, bo w domu nie ma miejsca. Mama uczy ją chodzić i innych rzeczy. Czasem płacze, gdy tęskni za tatą w tedy mama dzwoni do Christophera i on rozmawia z dzidką.

Tina Beret- Córka Elizabed i Christophera. Nie wiem po kim odziedziczyła swoją "piękną urodę", ma diwnie uniesioną wargędo góry. Nie wiedomo czemu wszystkie dzieci z Werony zapraszaja ją do siebie (zna już prawie wszystkich)Jest częstym gościem na przyjęciach.

Podoba wam się ta rodzinka??
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023