Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 4: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS4]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.04.2016, 18:52   #1
Love
 
Avatar Love
 
Zarejestrowany: 26.04.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 150
Reputacja: 11
Domyślnie Dobry początek

Rzeczy maxisowe jak i te z modów. Często buduje domy(ostatnimi czasy nawet bardzo) jednak nigdy się nimi nie dzieliłem stąd brak umiejętności fotografowania takich placówek. Moim głównym założeniem było, aby zdjęcia były dobrze naświetlone, pogodne, zapraszające do zamieszkania.



Dom jest bardzo malutki, nie dałem rady sfotografować korytarza.









Miałem pomysł z garderobą, jednak trochę mi nie "pykło", zbyt mały domek.



Ubikacja(jedyne pomieszczenie na które zawsze nie mam pomysłu)





I rzuty na koniec:

Spoiler: pokaż




Gryzie mnie brak dywanu pod łóżkiem, ale że znajduje się ono w salonie, w którym już jest dywan to estetycznie mi to nie pasowało. No i po wykonaniu zdjęć zauważyłem, że ściany są zbyt wzorzyste. Wybudowałem wiele innych domków, ale nie widzę sensu ich tu wrzucać skoro nikt by nie chciał ich oglądać, więc puszczę małą zajawkę i dajcie mi znać czy byłby ktoś chętny spojrzeć do środka

Spoiler: pokaż


Miłego weekendu kochani

edit: Nazwa tematu stąd, że na początku miał być to domek dla jednoosobowej rodziny na start w grze. Czyli za 20 tysięcy simoleonów, ale pograłem trochę i nie jestem pewien za ile dokładnie został wyposażony i wybudowany dom.

I jeśli ktoś chce zaopatrzyć się z którychś z tych moich modów-packagesów to walcie śmiało, podeślę linkiem.
__________________
jo już nie wiem nic

mój tumblr / / moj ig

Ostatnio edytowane przez Love : 01.04.2016 - 18:59
Love jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.04.2016, 18:37   #2
0lka
 
Avatar 0lka
 
Zarejestrowany: 16.01.2010
Skąd: mam wiedzieć
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 924
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dobry początek

Domek z zewnątrz jest bardzo ładny, wnętrze ma ładne kolory, aczkolwiek te wszystkie wzory gryzą się ze sobą. Osobiście nie byłam w stanie dojrzeć czegokolwiek innego niż te dwie tapety. Ale nie jest źle! Takie mocne 7/10

Ten drugi domek przypomina mi otoczenie Werona z TS2. Podziwiam Cię za ogród... Ja zawsze mam z tym problem.
0lka jest offline  
stare 28.07.2016, 09:50   #3
Oszka
 
Avatar Oszka
 
Zarejestrowany: 14.07.2016
Skąd: Poznań
Płeć: Kobieta
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dobry początek

Fajny, przytulny domek, tylko faktycznie tych wzorów za dużo. Lepiej byłoby połączyć jeden wzór tapety z gładką farbą. Ale z zewnątrz jest uroczy
Oszka jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023