Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.08.2004, 19:10   #31
AmazonkAA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja na simsy trafilam wylacznie przez przypadek. Kiedys, gdy kolezanka pozyczyla mi sterte filmow na DVD, to akurat miedzy tymi filmami znalazla sie plyta z TS Od razu wciagnelam sie w te gre, czasem nie jadlam nawet rano sniadania i bieglam do kompa, zeby sobie pograc
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.08.2004, 19:36   #32
Agita
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak miałam dopiero co nowy komp to mi mama powiedziała, że słyszała o takiej podobno extra grze The Sims oczywiście i się mnie zapytała czy nie kupimy se na spółe :lol: ( ja akurat wtedy chcałam sobie inną grę kupić, no ale podziałało na mnie te " na spółę " :lol: ) no i się zgodziłam mama na początku pograła trochę w The Sims, ale później miała za dużo pracy i przesyała, a jak miała urlop to powiedziała, że nie będzie w to grąć bo jeszcze się wciągnie :lol: .
Che Che simsy mam tak długo dzięki mamie fajnie nie !!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2004, 12:02   #33
Shandria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja w simsy klikalam jeszcze prze premiera bo moj tata mial kawiarenke i zamawial bardzo duzo gier a ja sobie w nie gralam w simsach sie zakochalam pamiętam jak się keidyś wkurzyłam o to ze ktoś w cafe mi rodzinke skasowal !! :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.10.2004, 08:50   #34
Aiza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja w simsy zaczęłam grać jak wyszedł już dodatek randka. No i sobie tak uzupełnialam "zapasy" dodatków simowych. teraz mam wszystkie. I czasami potrafię cały dzien przesiedziec przed kompem. Ale pozniej robie sobie pare godzin przerwy. :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.10.2004, 17:09   #35
froggermile
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jak juz pisalam w ktoryms temacie, jak mnie cos dopadnie , to potrafie grac nawet 7godzin dziennie. ale jak juz gram tak "nalogowo" to pozniej sobie robie 2 tygodniowa przerwe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.01.2007, 09:32   #36
Lady Makabert
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Heh... Trza odświerzyć temacik

Ja simsy dostałam od wujka ale mi nie chodziły bo miałam za słabego kompa (wiem, wiem to był straszny śmieć!). Po... no po kilku... latach... Pojechałam do kuzynki i tam zrobiłyśmy taką simkę (wtedy pierwszy raz zagrałam w simy, pierwszy raz zobaczyłam jak one wyglądają) i to była inna kuzynka i ją dręczyłyśmy i mi się spodobało potem szukałam tej mojej gierki bo wiedziałam że gdzieśą mam a komputer miałam nowy, więc byłam pewna że będzie chodziło... No i zainstalowałam! Stałam się nałogowcem! Potrafiłam cały dzień przesiedzieć i grać w the sims Teraz mi trochę przeszło, ale czasem jak mnie coś napadnie to potrafię grać nawet przez cały weekend bez przerwy o.O.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.01.2007, 12:56   #37
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie

Ja oglądałam tv w dniu premiery pierwszej orginalnej wersji The sims.
Kolega taty kupil tą grę a ja zakochałam sie od pierwszego zagrania.
Wtedy z siostrą grałyśmy Janem Nowakiem w samouczku. Gdy wybuchł pożar krzyknęłyśmy przerażone pali się a mój tata wbiegł przerażony..: GDZIE!
Po 6 godzin wybitnej gry musiałyśmy kończyć a do jana przyszła żona... nagle... o_O
No ale to były czasy :laugh:
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.01.2007, 08:38   #38
dodge92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie he

JA pojechałam do cioci do Zakopanego
i Wtedy moja kuzynka krzykneła
ze ma gre taką jak życie..
Zdziwiłam sie...
JAk ja zobaczyłam.. T
Grałam 8 h
Wujek juz sie o mnie martwił...
Ale wiedział jak kocham auta
Więc Pozyczył od kolegi...
Nowego opla..
I dopiero sie wtedy oderwałam.
a potem przyjechałam do domu. i czekałam az ciocia wyśle mi
gre
A teraz nadal w nią gram..
Szkoda ze tak dużo ludzi niej zapomniało
i zyją tylko THE SIMS 2
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.10.2007, 16:49   #39
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: TheSims i jej popularność

Ja mam TS 2 na DVD i strasznie mi się tną.W dodatku koleżanka mówi że gdzieś je zgubiła i parę tygodni mi nie oddaje :wacko:
A co do ts1 to fajna gra.Ale niedawno miałam od nich wieeeelką przerwę bo moja kumpela z klasy pożyczyła je na wakacje i co?Miałam przerwę 2 miesięczną!A moje pierwsze spotkanie z simsami u kolegi.Nie kapowałam za bardzo o co chodzi więc tylko kupowałam meble.Po paru latach zachciało mi się TS2.Ale w sklepie mam się nabrała bo facet powiedział że rzeby działało, trzeba mieć ts1!Kłamczuch!A potem komp się zepsuł!No ale w końcu mogę grać przynajmniej w ts1.
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<
Vegeta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2007, 13:12   #40
Tonetti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TheSims i jej popularność

Ja w The Sims I poznałem dzięki kuzynce. Było to dawno bo 2001 r. Pojechałem do kuzynki. Ona akurat grała w The Sims I. Ja też pograłem i bardzo mnie to wciągnęło. Gram w tą grę do tej pory, ale już teraz gram częściej w The Sims II. Gram jeszcze i grać będę.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
۞Semita Ad Achet-Ankh۞ Aquila_Ardens The Sims Fotostory 11 27.12.2005 00:11


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023