Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.09.2008, 12:06   #761
baranek yellow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy są różne.

- Miałem rodzinkę z kotem. Wyjechali na wakacje do tej zimy. Nagle patrze a kot staje na dwóch łapach a nad jego głową pojawia sie jakiś dziwny czerwony, napis!!!! Nawet nie zdążyłem pauzy zrobić, trwało to ułamek sekundy!!!
- Raz, jak moi simowie byli na randce, to koło tej sprzątaczki co sprząta kible, pojawaia sie to okienko informacyjne, że wchodzi do kabiny, i nagle wszystkie kobiety ( w tym moja simka,) rzuciły wszystko i pobiegły tam!!!! Czynność w tym małym okienku miała jakąś nazwę " xnoudirj" Nie wiem co to było ale weszła tam najszybsza simka, i dalej nie pamiętam
- W domu moich simów postawiłem taki niebieski wazon z różami, który jest chyba od gwiazdy (niewiem dlaczego ale jest w rzeźbah xD) i sim poszedł do wazonu, wyciągnął różę i dał jej jako prezent!!!! Ta czynność była również o zupełnie obcym języku
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.09.2008, 16:21   #762
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy są różne.

Cytat:
Napisał baranek yellow Zobacz post
- Miałem rodzinkę z kotem. Wyjechali na wakacje do tej zimy. Nagle patrze a kot staje na dwóch łapach a nad jego głową pojawia sie jakiś dziwny czerwony, napis!!!! Nawet nie zdążyłem pauzy zrobić, trwało to ułamek sekundy!!!
Wiem o czym mówisz. W tej chmurce zapewne widniał napis "missing animation". Pewnie brakowało jakiejś animacji dla zwierzaka.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2008, 21:13   #763
baranek yellow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy są różne.

Jek czytałem tentemat (nie cały oczywiście ) Zauważyłem że najwięcej jest błędów z zacinającymi się simsmi Ostatnie moje dziwności:
- Kiedyś w rodzince wybuchł mi pożar. Nagle mój ukochany piesio staje w płomieniach! Było mi smutno, węglił się już kilka sekund, a tu patrze, i on wychodzi z tego pożaru jak gdyby nigdy nic! Żywy Nareszcie pozytywny błąd
- W mojej ulubionej rodzince, mała simka nie wróciła ze szkoły! Nie, nie pojechała do tej z internatem, do normalnej, żółtym busem, i była już 19 a autobus nie przyjechał! Musiałem nie zapisać.
- Na starówce, na parceli z tym cmentarzem, simka kupowała świece. Jednak pewna osoba (Majka Ć.) przeszła jej przez drogę i moja genialna pupila staneła i nie chciała się ruszyć! Przez kilka godzin, a jej rodzina dawno siedziała w trolejbusie!
Musiałem nie zapisać. ZNOWU!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2008, 09:31   #764
HaroNito
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy są różne.

zarejestrowałam się chyba tylko poto żeby to powiedzieć.
Moja simka kiedyś umarła z głodu, bo ja poszłam na obiad i zapomniałam o wolnej woli XD,
i ja patrze przychodzi po nią śmierć z,robiła to co miała, pomaszerowała do sypialni i ogląda telewizje XDD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2008, 07:50   #765
klina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy są różne.

heh dobre xDDD no co śmierć też potrzebuje troche odpoczynku po ciężkiej pracy xDDD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2009, 14:03   #766
klina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy są różne.

ah a mi się zdarzyło ostatnio iż wziełam potarłam lampe alladyna i wybrałam ziemie. i on mi e zaczarował i żucił czar coś w tym stylu: niech wszystko co zielone i zgnite ożyje xD
wie ktoś oco w tym chodzi? bo ja czekam czekam i czekam już 3 dzień a niewidze niczego niezwykłego xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2009, 20:35   #767
Reserved
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy są różne.

W mojej rodzince wybuchł pożar. Były w domku 2 kobiety i 2 mężczyźni.
Jedna kobieta zaczęła gasić ten pożar. W pewnej chwili ta simka zaczęła się palić i nagle ... odwróciła się i wyszła z płomieni i dalej gasiła pożar

Moja simka pojechała do Showbiznesu, i przyjechał "Barman Wojciech". Wysiadł z auta i ... po prostu stanął na środku ulicy i nie ruszał się. Nie dało się z nim rozmawiać, w ogóle nie można było na niego kliknąć !
W związku z tym, że stanął na środku ulicy spowodował korki !

Moja simka miała 5 zwierzaków. Kazałam jej dać im jeść. Simka podeszła i wywróciła się na placy jak zwierzęta. Trwało to sekundę i wróciła do pierwotnej postaci.
P.S : Jak znowu to się zdarzy do dam Screena.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2009, 17:35   #768
_Eveline_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy są różne.

Cytat:
Napisał klina Zobacz post
ah a mi się zdarzyło ostatnio iż wziełam potarłam lampe alladyna i wybrałam ziemie. i on mi e zaczarował i żucił czar coś w tym stylu: niech wszystko co zielone i zgnite ożyje xD
wie ktoś oco w tym chodzi? bo ja czekam czekam i czekam już 3 dzień a niewidze niczego niezwykłego xD
W takim przypadku wszystkie zwiędłe rośliny powinny się podnieść... Jeśli przed tą całą sytuacją takie były, no to nic się nie dało z nimi zrobić. Wypróbuj lampę jak Ci coś zwiędnie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.04.2009, 16:05   #769
lakaka
 
Zarejestrowany: 07.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Cool Odp: Simy są różne.

a ja wyhodowałam ogromnego pomidora sprzedałam go za 300 simoleonów u ogrodnika

Ostatnio edytowane przez lakaka : 19.04.2009 - 16:42
lakaka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.05.2009, 15:44   #770
Kuban
 
Avatar Kuban
 
Zarejestrowany: 03.05.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 94
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy są różne.

U mnie kiedyś był złodziej i ukradł kołyskę z dzieckiem... Tylko ze akurat wtedy nie wystarczyło kasy na alarmy I dziecko przepadło...
Kuban jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023