Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.12.2010, 12:59   #1
Ulquiorra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Mam problem z zaręczeniem sie. :P

A więc tak, przedstaie mój problem.

swotrzyłem simke i tak sobie nia grałem i chciałem żeby miała męza no i stworzyłem go i wsadziłem do jakiegoś domu. Potem się z nim zaprzyjaźniła.
potem zauroczyła całowali sie i wiadomo co jeszcze robili .
Ale w ogóle nie wyskakiwała mi mozliwość zaręczyny czy coś podobnego.

proszę o pomoc.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.12.2010, 13:25   #2
Cornelia
 
Avatar Cornelia
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mam problem z zaręczeniem sie. :P

Musisz cały czas używać interakcji z grupy "romantyczne" tak długo aż simka pomyśli, że sim X "jest niezwykle atrakcyjny" co się pokaże tam w lewym górnym rogu czasem trochę to trwa więc cierpliwości a i sprawdź czy któreś z simów nie ma cechy "unika zobowiązań"
Cornelia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2010, 13:29   #3
Tofik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mam problem z zaręczeniem sie. :P

Dawaj ciagle akcje z romantycznego i pojawi sie zaproponuj staly zwiazek a potem znowu to samo i bedzie cos z malzenstwem chyba xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2010, 13:45   #4
Ulquiorra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mam problem z zaręczeniem sie. :P

Dobra, udało się. XD

a o jakim czasie dzieci się rodzą.?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2010, 13:59   #5
Tofik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mam problem z zaręczeniem sie. :P

po 3 dniach
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2010, 14:13   #6
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mam problem z zaręczeniem sie. :P

Cytat:
Napisał Ulquiorra Zobacz post
Dobra, udało się. XD

a o jakim czasie dzieci się rodzą.?

Fakt, jak napisał Tofik, po trzech dniach, ale od chwili, kiedy simka zorientuje się, że jest w ciąży. Przedtem będzie miała nastrójnik, negatywny "Mdłości" z nieznanych powodów. My już wiemy, że to dziecko, ale ona jeszcze przez mniej niż dzień tego nie wie...
@ Edit : Poród trochę twa, zanim te wszystkie ceregiele się dopełnią, czyli mąż/partner/dzieci/rodzice wpadają w panikę aż ktoś przytomniejszy (sama simka/ojciec dziecka) nie zabierze ją do szpitala... No i potem rodzi w szpitalu, gdzie tylko ojciec dziecka ma prawo wejść, ty nadajesz imię i jeśli simka dobrze przechodziła ciąże to wybierasz cechy.
Aha, jeszcze jedno. Dziecko może się począć tylko przy intertrakcji "postaraj się o dziecko" a nie "bara-bara". Uzbrój się w cierpliwość, moi raz się przez 2 dni non-stop starali, bo wiedziałam że się nie poczęło, bo nie było tej melodyjki...

Ostatnio edytowane przez Natix : 30.12.2010 - 14:18
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2010, 07:47   #7
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,082
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mam problem z zaręczeniem sie. :P

1.Czy jak moja simka kręci z kimś z miastowych, to ten miastowy może sam z siebie się jej oświadczyć, zaproponować stały związek, małżeństwo?
2.Ja natomiast mam problem z interakcją wprowadź się, kiedy np. są już narzeczeństwem nie mam opcji zaproponuj wprowadzenie się.
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2010, 08:06   #8
Tofik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mam problem z zaręczeniem sie. :P

1. Z tego co wiem nie mozliwe
2. Interakcja wprowadz sie wystepuje w grupie akcji przyjaznych rowniez wprowadza sie do siebie po slubie ^^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2011, 16:45   #9
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mam problem z zaręczeniem sie. :P

Cytat:
Napisał Meggie Zobacz post
1.Czy jak moja simka kręci z kimś z miastowych, to ten miastowy może sam z siebie się jej oświadczyć, zaproponować stały związek, małżeństwo?
2.Ja natomiast mam problem z interakcją wprowadź się, kiedy np. są już narzeczeństwem nie mam opcji zaproponuj wprowadzenie się.
1. Kiedy jeszcze grałam w SV często swatałam moich simów z miastowymi. 2 razy zdarzyło się, że miastowi zaproponowali stały związek, ale kiedy byli razem to chyba ze 3 tygodnie czekałam na oświadczyny i wkurzyłam się i simka się oświadczyła simowi . Więc myślę, że chyba niemożliwe, chyba że poczekamy pół simowego roku. Ale często obserwuję związki przyjaciół moich simów i widzę, że czasami się oświadczają, więc myślę że to bez sensu, że z naszymi simami jest inaczej.
2. U mnie nie ma problemu, czasami tylko odmawiają. Ja miałam tą opcję po zaręczynach. Jak coś nie tak, to wpisujemy testingcheatsenabled true i enter i potem z shiftem klikamy na sima którego chcemy wprowadzić do nas i wybieramy dodaj do aktywnej rodziny. Ale wtedy mamy nad nim kontrolę i w ogóle. Ten kod można stosować z dowolnymi simami, nawet zupełnie nieznanymi naszemu simowi.
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2011, 14:27   #10
Juna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mam problem z zaręczeniem sie. :P

Cytat:
Napisał Natix Zobacz post
@ Edit : Poród trochę twa, zanim te wszystkie ceregiele się dopełnią, czyli mąż/partner/dzieci/rodzice wpadają w panikę aż ktoś przytomniejszy (sama simka/ojciec dziecka) nie zabierze ją do szpitala... No i potem rodzi w szpitalu, gdzie tylko ojciec dziecka ma prawo wejść,
Mój sim zabrał małe dziecko w odwiedziny do mamy.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023