Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Ulubione otoczenie
Miłowo 77 54.23%
Dziwnowo 20 14.08%
Werona 11 7.75%
Z dodatku, własna 70 49.30%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 142. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.07.2012, 22:09   #51
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Moim ulubionym otoczeniem jest Miłowo, uwielbiam je. Grałam wszystkimi maxistowskimi rodzinami, poznałam je, ogólnie lubię teren i styl budowania. W Dziwnowo grałam raz i nie podobało mi się, w Weronę również - wątpię, żebym kiedykolwiek zagrała, odpychają mnie te rodziny i budynki.
Mam plan na własne miasto, jednak pomimo tego zaznaczyłam tylko Miłowo.

Edit: teraz moim ulubionym otoczeniem jest własne miasto. Jak na razie zajmuję się domkami i rodzinami, ale gdy już większość zbuduję, będzie wspaniale. :3
__________________

Ostatnio edytowane przez Fallen : 09.02.2013 - 18:35
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.08.2012, 17:44   #52
kaarlla
 
Avatar kaarlla
 
Zarejestrowany: 31.07.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 26
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Miłowo ze względu na zamieszkujące je rodziny ;p jakoś przerażają mnie rodziny z dziwnowa a w weronie praktycznie nic się nie działo
kaarlla jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 17:57   #53
mucha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Własne otoczenie oczywiście - budować wszystko od podstaw i mieć z tego satysfakcję, rewelacja.

Poza tym najchętniej grałam w Dziwnowie - strasznie lubiłam rodzinę Dziwaków, no i związek Jaśka i Ofelii; zawsze wszystko toczyło się u mnie tak samo.
Aż do ostatniej reinstalki, kiedy stwierdziłam, że spróbuję z rodzinami z Miłowa. Wpadłam tam na chwilę... i zostałam na dłużej (:

Najmniej zaś lubię Weronę, jakoś do mnie nie przemawia. Otoczenia z dodatków w stylu przedmieścia - nie gram tam mieszkańcami, tylko rodzinami (w tym wypadku) z Miłowa, które czasem odwiedzają tamtejsze miejsca. Do Kwitnących Wzgórz też nie zaglądam, ewentualnie na chwilę, żeby pobawić się w hodowlę simorośli ;d
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2013, 09:02   #54
Mixy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Moim ulubionym otoczeniem najpierw była Werona, z powodu ładnej okolicy. Potem znudziło mi się bo były tam tylko trzy rodziny, a ja nie lubię robić nowych więc zabrałam się za Miłowo. Do tej pory jest to moje ulubione otoczenie .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2013, 19:52   #55
caille
 
Avatar caille
 
Zarejestrowany: 09.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Ja najbardziej lubię Dziwnowo i Miłowo, oba ze względu na maxisowe rodziny. Do Dziwnowa mam sentyment przez Kowalów i ich piękny dom. Duży, żółty z zielenią dookoła wygląda jak oaza w środku pustyni. Miłowo lubię za ładne otoczenie, domki i ciekawe historie. Za Weroną nigdy nie przepadałam i ogólnie nie przemawiały do mnie unowocześnione szekspirowskie rody. W pozostałych otoczeniach z dodatków nie grałam zbyt długo żeby wyrobić o nich zdanie.
caille jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.07.2013, 19:17   #56
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Kiedy pierwszy raz zagrałam w "The Sims 2" to wybrałam Weronę i grałam w nią bardzo długo jednak kiedy zajęłam się rodzinami z Miłowa to właśnie ono stało się moim ulubionym otoczeniem. Uwielbiam Ćwirów, Marzycielów i Przyjemniaków :3.
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.07.2013, 19:54   #57
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

a ja uwielbiam własne otoczenie bo w nim czuję się najlepiej. Własne otoczenie ma ten niepowtarzalny klimat.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2013, 08:56   #58
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,092
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Ja zaznaczyłam tylko Miłowo. Od początku mojego grania w TS2 to było moje otoczenie. W Weronie wcale nie gram, do Dziwnowa wpadam od czasu do czasu żeby pograć rodziną Jedynak (uwielbiam te simki :3), a własnych otoczeń nie mam, bo dużo jest roboty przy ich tworzeniu.
W Miłowie są wszystkie moje rodziny, a także te maxisowe. Uwielbiam właśnie maxisowe rodziny z Miłowa, grałam wszystkimi.
No i ten klimat Miłowa, historia ze zniknięciem Belli, kocham to. <3
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2013, 17:11   #59
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 439
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

A ja aktualnie mam fazę na Dziwnowo XD. Jasiek Kowal zerwał z Ofelią, ale nadal utrzymują dobre kontakty. Potem poszedł na studia, tam poznał Stellę Terrano (też kosmitkę). Po studiach się chajtnęli i teraz mają bliźniaki i jeszcze jednego kosmitę w drodze. Wracając do tematu : jestem aktualnie w trakcie budowy własnego otoczenia, Beznazwowa (orginalna nazwa, czyż nie ?), skończyłem właśnie robienie map w SC4 i biorę się za budowanie oraz ozdabianie :3
redmoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2013, 10:57   #60
Mikhaila11
 
Zarejestrowany: 06.04.2013
Skąd: Znikąd
Płeć: Kobieta
Postów: 8
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Miłowo. Jest ładne i są w nim sympatyczne rodziny. Tylko tam gram, bo w Dziwnowie i rodziny i domy są jakieś dziwne, a z kolei w Weronie są tylko trzy rodziny których nie cierpię.
Mikhaila11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023