Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.09.2012, 20:56   #1
LavenderSwing
 
Avatar LavenderSwing
 
Zarejestrowany: 21.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Lawendowe simy

Jestem retro.
Wstawiam simy tylko w CASie ponieważ nie działają mi pliki package. Co to ma do rzeczy? No cóż, tyle, że prezentacje bez póz i innego kombinowania nie są szczególnie efektowne. Zresztą, przy mojej grafice w grze nawet te pozujące simy nie wyglądają korzystnie.
Tak więc ja, moi drodzy, powracam do sposobów sprzed rewolucji, a moje simy będą nudnymi, szarymi postaciami przed lusterkiem w createasim. Postaram się aby były na tyle barwne, by mimo wszystko interesować. Jednak przedtem czeka mnie dużo pracy i ćwiczeń, więc cudów nie oczekujcie

Najpierw przedstawię wam Aarona - chłopca, który mimo powierzchowności jest już dorosły. A przynajmniej on tak twierdzi...






Kłaniam się pięknie i proszę o komentarze.
LavenderSwing jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.09.2012, 08:36   #2
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Re: Lawendowe simy

Sim przystojny, nie podoba mi się jedynie rozmiar końca nosa.
Pliki package poniekąd muszą Ci działać ponieważ masz skiny. A tutaj na forum jest opisany nowy sposób instalowania plików package, dzięki któremu będziesz miała pozy
Trykuu. jest offline  
stare 24.09.2012, 08:43   #3
Kestrel
 
Avatar Kestrel
 
Zarejestrowany: 09.09.2011
Skąd: Big City
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 369
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Lawendowe simy

Instalacja plików package jest bardzo łatwa, wystarczy poczytać o nowym framworku w necie lub tu na forum, a pozy zawsze jakoś urozmaicają prezentację. Zapewne masz starego frameworka i skiny, owszem, działają Ci jak pewnie również pare innych rzeczy, ale PosePlayer działa tylko i wyłącznie z nowym frameworkiem.

Nie podoba mi się fryzura. Poprostu nie w moim stylu. Oczy też mi nei leżą bo mogłyby być bardziej realistyczne, a przez rozmiar tęczówek nie są. Skróciłabym też podbródek i zwęziła nos, aczkolwiek najpier musiałabym go zobaczyć w aktualnym wydaniu ze zmienioną fryzurą. Strój nie podoba mi się w ogóle.
Kestrel jest offline  
stare 24.09.2012, 09:23   #4
LavenderSwing
 
Avatar LavenderSwing
 
Zarejestrowany: 21.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Lawendowe simy

Dziękuję Co do plików package to ja mam z nimi trochę inny problem, ale będę próbować i dziękuję za rady.

Trykuu - Czy ja wiem czy przystojny? Ja mam wrażenie, ze wygląda za dziecinnie by być przystojnym. Ale to było zamierzone, więc mi nie przeszkadza Co do końcówki nosa, to akurat ja ją lubię...pasuje do niego. Spróbuję zmniejszyć i zobaczę, jak będzie wyglądał.

Kestrel - Fryzury mu nie ziemię, rzecz gustu i tego, ze w każdej innej mniej mi się podoba. Co do tęczówek, zgadzam się w stu procentach i przyznaję, że są za duże, ale to przez to, ze nie mam żadnych realistycznych w grze, a i w internecie takich, co by mi pasowały znaleźć nie mogę. Więc sim zostanie na razie z trochę "kreskówkowymi" oczami A co mi tam. Poszukam odpowiednich tęczówek i reszta będzie, mam nadzieję, wyglądać lepiej. Gdybym skróciła mu podbródek i zwęziła nos wyglądałby za...szablonowo. Nudno po prostu.
I mi też się strój nie podoba xD Ale to on się ubierał, a on ma dziwny gust...Cóż, dzieci się nie wybiera. (nie ma to jak zwalić na niewinnego, nie?)
LavenderSwing jest offline  
stare 24.09.2012, 13:36   #5
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 968
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Lawendowe simy

sim jest nawet ok, tylko ze troche oczy mi sie nie podobaja...
..i ciuchy poza tym ładny
easey jest offline  
stare 24.09.2012, 21:56   #6
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Lawendowe simy

Wygląda jak piegowaty nastolatek może przez trochę pucołowate policzki a bardziej kości policzkowe no i brwi jakby się czymś martwił, troszeczkę smutny takie mam wrażenie. Miły dla oka, pomogłabym mu w potrzebie
Mile jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023