Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.11.2009, 18:57   #1
psina
 
Zarejestrowany: 17.11.2009
Skąd: Hel
Płeć: Kobieta
Postów: 29
Reputacja: 10
Sad Historie ze Świata Zwierząt - zły pies

chej wam właśnie dostałam th historie ze świata zwierząt i wziełam owczarka agresywnego oraz przyjacielskiego Brutusa i bigla Lulka tchurzliwego oraz przyjacielskiego no i owczarek nikogo nie lubi ma chyba sto gryzaków niekture są Lulka no ale Brutu zjadł mi łurzko nakrzyczałam na niego on zaczą warczeć i agresywnie szczekać no i pobiegł kupiłam łużko nowe a on przez to że nakrzyczałam naniego zjadł nowe łurzko , łużka dwuch innych simów , dwie kanapy i fotel wszystko to znów kupiłam i postawiłam nowe już karzdy sim krzyczał na niego a on się nie słucha mi się skończyły pieniądze Brutus wszystko zerzarł simy nie mają gdzie spać tylko Lulek miał posłanko które zają Brutus gdy Brutus wychodzi na dwur ja daje Lulkowi jedzenie a ten biegnie i na biednego Lulka z zębami Lulek lubi swoje gryzaki i jest grzeczny lecz ostatnio Brutus warczy na Lulka gdy on podchodzi do gryzaków chciałam znaleść prace dla jednego sima w gazecie ale gdy sim przyszedł z gazetą Brutus ją wyrwał jemu z rąk i poszarpał na kawałki on torturuje moje simy i Lulka Brutus jest panem domu. Czy komuś się coś takiego już przytrafiło ? Co mam zrobić ? Czy morzna oddawać psy takie jak Brutus ? POMOCY PLIS POMUŻCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 13:09
psina jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.11.2009, 19:53   #2
amite
 
Avatar amite
 
Zarejestrowany: 04.05.2009
Skąd: mogę wiedzieć?
Płeć: Kobieta
Postów: 171
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: zły pies

Najpierw to spojrzyj do słownika A tak to "wyraźnie" napisałaś że po prostu ... A czemu niby nie można oddać ? to normalny pies nie ?
__________________
mushroom, mushroom.
amite jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2009, 21:03   #3
psina
 
Zarejestrowany: 17.11.2009
Skąd: Hel
Płeć: Kobieta
Postów: 29
Reputacja: 10
Sad Odp: zły pies

Wiem że troche źle pisze bo chodze do 3 klasy a nie dawno dostałam tę gre sims i niewiem czy można oddać psa a tym bardziej takiego agresywnego jak mój Brutus ja już go nie chce ja chce tlko Lulka . jak sie da to wezme jeszcze jednego psa by Lulek nie czuł się samotny bardzo Lubie Brutusa lecz jak się go pozbęde to będzie dla mnie wielka ulga nie będę za nim tensknić ani płakać . Moim zdaniem jak się da to Brutus musi odejść da się oddać psa do schroniska lub gdzie inndziej prosze pomużcie on miał być psem obronnym a nie zjadaczem mebli dostałam te gre prawie miesiąc temu ale chyba po 2 tygodniach zainstalowała mi ją mama no i od tamtego dnia mam problemy z Brutusem ciocia jak przyjerzdza zawsze przyjerzdza przywozi prezenty a teraz ta gra super prezet lecz mam problem z Brutusem no to co pomoże mi kto ???
psina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2009, 14:39   #4
amite
 
Avatar amite
 
Zarejestrowany: 04.05.2009
Skąd: mogę wiedzieć?
Płeć: Kobieta
Postów: 171
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: zły pies

Nie histeryzuj. To po pierwsze. Nie denerwuj się tak ... W w simach nie ma psów obronnych bo on cię dużo nie obroni. Skasuj go kodem moveObjects on czy coś. Albo boolPropem jak już chcesz. A oddać się go chyba nigdzie nie da. Nie wiem niech ci to powie ktoś kto gra w TS2.
__________________
mushroom, mushroom.
amite jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2009, 15:54   #5
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: zły pies

Nie mam TS Historie ze świata zwierząt, ale mam Zwierzaki i tam można zadzwonić do schroniska i oddać zwierzaka.
A ganisz tego psa, jak gryzie Ci meble i chwalisz, jak bawi się gryzakiem?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2009, 16:48   #6
psina
 
Zarejestrowany: 17.11.2009
Skąd: Hel
Płeć: Kobieta
Postów: 29
Reputacja: 10
Sad Odp: zły pies

Zawsze go gonie gdy gryzie meble ale on warczy i idzie gryść inne meble ma ful gryzków ale go chwalić nie moge bo on z nich nie kożysta tylko gdy Lulek do nich podchodzi to on na niego warczy Lulek ucieka a Brutus idzie gryść dalej meble napoczątku Lulek miał posłanko i miske a on swoją bude i miske w domu Lulek mugł gryść gryzaki lecz teraz to się na nie nie morze nawet patrzeć !!!!!!!!!!!
psina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2009, 23:17   #7
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: zły pies

W takim razie gań go za to, że gryzie meble.
Nauczy się z czasem, że tak nie można i zacznie korzystać z gryzka.
Ucz go też komend, a stanie się bardziej posuszny.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 12:18   #8
psina
 
Zarejestrowany: 17.11.2009
Skąd: Hel
Płeć: Kobieta
Postów: 29
Reputacja: 10
Sad Odp: zły pies

No tak ale ja gram w te gre nawet 5 godzin dziennie gonie go za karzdym razem a on nadal gryzie meble mi by było najlepiej go oddać ale jak to zrobić ? Kody u mnie nie chcą działać więc z kodami nie moge go kasować co mam robić ? Ten pies nigdy ich gryść nie przestanie ??????????????
psina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 14:39   #9
lizzielovesit
 
Avatar lizzielovesit
 
Zarejestrowany: 13.11.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 315
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: zły pies

no, wiesz... amite ma rację, gdyz za bardzo histeryzujesz - to tylko gra, nie trzeba się tym tak przejmować... ale skoro pytasz, to nie ma za wiele sposobów... już tu ktoś mówił, że możesz usunąć kodami, albo oddać przez telefon, to po niego przyjadą, chociaż nie wiem czy w Historiach można, ale napewno w TS Zwierzaki można... Gdziesz też słyszałam, że pies może uciec z domu jak bedziesz dla niego zła i wogule...
A co do tego ganienia, to za każdym razem, kiedy go za coś pochwalisz lub zganisz, on wyucza sobie różne cechy, więc muszisz troszkę poczekać, jak to nie podziała to już nie wiem...

Ostatnio edytowane przez lizzielovesit : 19.11.2009 - 14:43
lizzielovesit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 17:58   #10
psina
 
Zarejestrowany: 17.11.2009
Skąd: Hel
Płeć: Kobieta
Postów: 29
Reputacja: 10
Sad Odp: zły pies

A może mu pozwole uciec ? tylko że mam zamkniętą brame na klucz wstę tylko dl mnie Brutus wyszedł dokańczać zjadanie kanapy a ja zamknełam Lulka w pokoju w którym stoi posłanko i miska oraz dwa gryzaki Lulek teraz może spać i jeść więc Brutus ostatnio nie dostawał jedzenia a jak go niebęde karmić to ucieknie i otworze bramke to ucieknie ?? Aczy po kilku dniach wruci ?? I jak morzna oddać psa to jak to zrobić klikam natelefon a tam dużo tych adresów np : taksi ??
psina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
biedny, brutus, lulek, zły


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023