Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.10.2008, 13:16   #11
menowa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zapis the sims 2, format

czyli kopiuje folder EA GAMES, oraz folder Download na dysk E i przeprowadzam formata dysku C.
następnie instaluje grę od nowa i wklejam te foldery...w jakie miejsce?
na to wychodzi że po ponownym zainstalowaniu gry pojawi mi się kolejny folder EA GAMEs.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.10.2008, 14:57   #12
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,128
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Zapis the sims 2, format

ano pojawi się i bardzo dobrze.
po pierwszym uruchomieniu nowo zainstalowanej gry w "Moje dokumenty" pojawi się się folder "EA Games" (Downloads jest jego elementem, wiec nie musisz kopiować go osobno). gra będzie "czysta" żadnych dodatków z netu, rodzin itp. aby przywrócić wcześniejszy stan należy podmienić nowy folder EA Games na stary - ten skopiowany przed formanem (czyli: klikasz na stary prawym -> kopiuj -> wchodzisz w moje dokumenty -> wklej -> na pytanie czy chcesz zamienic "tak").
mam nadzieje, że jasno się wyraziłam
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar.
bezwzględnie.
Rocket jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2008, 16:54   #13
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zapis the sims 2, format

Możesz zrobić kopię zapasową folderów gdzie jest zapisana gra czyli z C:/Program Files/Ea Games za pomocą programu Nero. Możesz też zrobić kopię całego dysku (obraz dysku), ale to mija się z celem, skoro masz go zapchanego i chodzi Ci o oczyszczenie, to mija się z sensem robienie obrazu dysku w ten sposób... bo i tak po formacie jak go zainstalujesz to będzie zapchany
Pozostaje wziąć zapisane gry, a samą grę i dodatki zainstalować na świeżutko sformatowanym i puściutkim dysku
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2009, 13:32   #14
siuska
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zapis the sims 2, format

Niezależnie ile ma się dodatków na komputerze wystarczy skopiować ten folder? Jeżeli ja mam kilka dodatków i np. zainstaluje nie wszystkie to będzie działało wszystko? No, bo jeśli np. mam w każdym z domów zwierzaki a nie zainstaluję zwierzaków to jak to będzie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2009, 13:57   #15
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zapis the sims 2, format

Niezależnie od ilości dodatków wystarczy skopiować folder EA Games z "Moich dokumentów". To chyba oczywiste, że jeśli nie zainstalujesz Zwierzaków, to ich nie będzie.
haughton jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2009, 14:07   #16
siuska
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zapis the sims 2, format

No, ale rodzinka będzie normalnie tylko bez zwierzaków? Albo znikną konkretne śiany i meble ale reszta zostanie? No, a jak bedą mieli fryzury, albo ubrania z któregoś z dodatków? Dziwne, ale jeśli to wystarczy to dobrze Dziękuję za pomoc.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2009, 14:14   #17
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zapis the sims 2, format

Jeśli nie zainstalujesz któregoś z dodatków to ciuchy, fryzury. meble, itp. zostaną zastąpione innymi, standardowymi.
haughton jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2009, 12:23   #18
siuska
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zapis the sims 2, format

Zrobiłam tak jak mówiliście i simsy podczas ładowania zawieszają się. Po zainstalowaniu normalnie działały dopiero kiedy zamieniłam zapisy, gubią się. Czy da sie coś zrobic?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2009, 15:35   #19
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zapis the sims 2, format

Cytat:
Napisał Rocket Zobacz post
to bez różnicy.

edit: a może jednak z różnicą. ten folder tworzy się dopiero po uruchomieniu gry, więc lepiej wkleic go po pierwszym uruchomieniu.
Oj z różnicą, z różnicą. Kiedyś jak wkleiłam go przed pierwszym uruchomieniem gry, po prostu się załamałam Kiedy wczytała mi się okolica Miłowa, myślałam, że wszystko jest w porządku, ale... najeżdżając kursorem na poszczególne rodzinki, zorientowałam się, że coś się spierniczyło. Rodziny były niepełne (np. gdzieś brakowało dwójki dzieci, jakiegoś emeryta lub nastolatka), niektóre simy zamiast wcześniej zapisanego wyglądu (ciuchy, makijaż, fryzura), obdarzone były tymi z Maxisa, ale to mały pryszcz. Poza tym "zginęło" mi kilka zapisów... Nie mam pojęcia jak to możliwe, ale teraz wklejam już folder EA GAMES po pierwszym uruchomieniu simsów. Mam nauczkę BTW, a tak w ogóle ktoś z Was miał taki przypadek?
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
zapis the sims 2


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023