Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.11.2011, 17:31   #41
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: TSR RigFix

Jeśli wcześniej nie widział problemów, to faktycznie przesadza. Ja sobie z moimi konfliktami Store poradziłam w inny sposób, wrzuciłam do jednej "paczki" wszystkie skonfliktowane pliki Store... Teraz Dashboard siedzi cicho... Ja nawet na mts pytałam, czy to możliwe, by Store miało między sobą konflikt. Ktoś mi odpisał, że jeśli wszystkie obiekty działają w grze, to w sumie mogę to olać, bo Dashboard czasami ściemnia. Tym bardziej, że według niego szafki kuchenne z tego samego zestawu mają ze sobą konflikt.... Twórcy gry aż takiej plamy to by nie dali... Ja raz ściągnęłam motocykl i huśtawkę z mts, od tego samego twórcy i Dashboard stwierdził, że te dwa obiekty mają ze sobą konflikt. Zdecydowałam się na motocykl, a huśtawkę skasowałam. Jeśli mi aż tak bardzo na obu obiektach nie zależy, a na dodatek są to obiekty nieoficjalne, to raczej pozbywam się konfliktowych plików. Nie obu, kasuję ten, na którym mi mniej zależy.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.02.2012, 13:40   #42
szymanska
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie aktualizacja obiektow

moze ktos wie jakim programem zaktualizowac obiekty?
Mam kuchnie juz nawet nie pamietam z jakiej stronki,po zaktualizowaniu gry szafki kuchenne przestaly dzialac nie mozna polozyc na nich zadnego obiektu a nawet zlewu
Wiem ze trzeba zrobic aktualizacje tych szafek ale nie mam pojecia jak to zrobic,da sie Workshopem?Moze gdzies jest jakis tutorial jak to zrobic?ktos cos wie na ten temat?bardzo prosze o pomoc
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2012, 11:04   #43
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: TSR RigFix

Sorry, za odświeżanie tak starego tematu, ale ktoś mnie prosił na PW o pomoc z tym granny coś tam, więc zdecydowałam wstawić to też tutaj... Wystarczy pobrać zawartość archiwum z mojego linka, a w środku jest ten program do naprawy dodatków, oraz granny2.dll, który naprawdę pasuje do tej wersji programu z linka. Nie potrzebujecie już żadnego innego programu, który ma gdzieś umieszczać ten nieszczęsny plik, po prostu po instalacji programiku idziecie do:

Program Files\The Sims Resource\TSR RigFix

...i wklejacie tam plik granny2.dll

Link: http://www.mediafire.com/?gjju89ug6giky6o
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2012, 17:39   #44
CuteDream
 
Avatar CuteDream
 
Zarejestrowany: 15.04.2011
Skąd: N. D Mazowiecki
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 107
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: TSR RigFix

Hej, mam pytanie - czy dodatki mogę naprawić przed zainstalowaniem Simsów tym programem, czy jeszcze jakimś innym? Czy muszę zainstalować simsy i dopiero wtedy się bawić?
CuteDream jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2012, 20:19   #45
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: TSR RigFix

Cytat:
Napisał CuteDream Zobacz post
Hej, mam pytanie - czy dodatki mogę naprawić przed zainstalowaniem Simsów tym programem, czy jeszcze jakimś innym? Czy muszę zainstalować simsy i dopiero wtedy się bawić?
Ja wzięłabym się za naprawianie dodatków po instalacji gry.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2012, 23:05   #46
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: TSR RigFix

Chyba nie do końca zrozumiałam pytanie... dodatki nieoficjalne można naprawić przed lub po instalacji gry, bo to nie ma znaczenia, oczywiście jeśli masz łatę poniżej tej ze zwierzaków, to się dodatków nie naprawia Jeśli jednak chodziło Ci o to, czy lepiej naprawić dodatki sims3pack przed ICH instalacją, czy po, to ja mówię przed. Dodatki sims3pack lepiej zniosą naprawę, niż ich zainstalowana wersja (katalog DCCache, pliki dbc).
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.05.2012, 20:14   #47
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: TSR RigFix - program do naprawy zepsutych obiektów po aktualizacji gry

Mam problem z TSR RigFix. Naprawiam te wszystkie dodatki i wyskakuje mi:
'Could not convert dcdb0.dbc

Attempeted to read or write protected memory. This is often an indication that other memory is corrupt'.

Pomóżcie.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.07.2012, 00:17   #48
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Błąd przy naprawianiu CC

Okey, według poradników w internecie, naprawiając "uszkodzone" CC za pomocą TSR RigFix musimy przepuścić przez ten program folder DCBackup, DCCache i Downlodas (jeżeli mamy, również MODS).

Tu się zaczynają schody. DCBackup sprawnie mi się "naprawia", jest wszystko okey. Ale DCCache już nie. "Naprawia się" może jakieś 150 obiektów, daj\lej wyskakuje to:



Czy jest jakiś sposób, by to płynnie i sprawnie "naprawić" ?
__________________

Ostatnio edytowane przez Lubie : 16.07.2012 - 15:21
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.07.2012, 15:04   #49
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Błąd przy naprawianiu CC

A czy przez to, że to się nie naprawia, gra nie działa poprawnie? Bo wiesz, ten plik (dcdb0.dbc) jest strasznie ważnym plikiem i jeżeli cokolwiek się z nim stanie, uszkodzisz go czy wykasujesz, możesz zapomnieć o jakiejkolwiek zawartości zmodyfikowanej, nawet tej ze Store bez całkowitej reinstalacji simów. Tyle co wiem

Edit: Już wiem. Nie wiem dlaczego, ale ten Twój program nie ma do niego dostępu, bo jest to plik lunchera TS3 (tak nawiasem jest to plik służący do deinstalacji dodatków). Nie ma tam jakiś opcji/ustawień w tym TSR Fixie?
__________________
Evil is a Point of View

Ostatnio edytowane przez Gio : 16.07.2012 - 15:08
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.07.2012, 15:17   #50
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Błąd przy naprawianiu CC

Wszystko w grze działa poprawnie, znaczy dodatki są, ale przez niektóre stoły przechodzą krzesła. Wiesz ,o czym mówię. Na innym komputerze też tego pliko nie czyta TSR RigFix, ale tam mam też dcdb1.dbc, dcdb2.dbc i one działają, a tutaj tylko to mam, i nie działa. Tam musiałem ręcznie zaznaczać, a tu nie mam co odznaczać.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
tsr rigfix


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023