Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.02.2007, 20:03   #11
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

W sumie to w tych mini dodatkach jak dla mnie nie ma nic ciekawego. Mam 'zestaw świąteczny' i jakoś w ogóle nie korzystam z tych przedmiotów, tylko zajmują mi miejsce. Stwierdziłam, że kupowanie 'rozrywki rodzinnej' czy 'szyku i elegancji' nie ma najmniejszego sensu. Moja koleżanka ma te mini dodatki, ale jakoś wcale te nowe przedmioty mnie nie zachwyciły. Chociaż z drugiej strony 'celebration' wydaje się być nawet fajny. Podejrzewam, że zawiera jakieś rzeczy o tematyce 'przyjęcia'. Może być niezłe, no ale zobaczymy jeszcze. Nie wiem czy kupię, raczej nie.
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.02.2007, 20:12   #12
karolcia92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja kupiłam z minidodatków tylko Szyk i Elegancję, ale rzadko korzystam z tych przedmiotów. Nieraz założę sukienkę wieczorową na moją simkę. A ten nowy minidodatek związany ze ślubem, to będzie jak zwykle wyglądał fajnie na zdjęciach i opakowaniu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2007, 17:24   #13
WITAMINKA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A jak myślicie, co to jest na okładce z taką wstążeczką???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2007, 17:38   #14
misiek20052
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

to ze wstazeczka to jedno z kszesel na ktorym siadaja panstwo mlodzi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2007, 23:40   #15
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 36
Postów: 147
Reputacja: 10
Arrow The Sims 2 - Impreza

Oto notka z gazety Gry Extra, które wydaje zawsze cały numer o simsach, jak wyjdzie jakiś główny dodatek

"
Kolejne minidodatki już w drodze

W zeszłym roku pojawiły się dwa małe dodatki do The Sims 2, zawierające skandalicznie małe liczby nowych dodatków i w zasadzie ponad to. Okazaly się jednak olbrzymimi rynkowymi przebojami, więc Elektronic Arts będzie wydawało kolejne: w tym roku jako pierwszy do sprzedaży ma trafić minododatek Impreza, w którym znajda sie elementy potrzebne smom do świętowania. Zapewne trąbki, czapeczki i nowe sposoby na przystrojenie domu. Drugi jest znacznie ciekawszy, bo będzie nosić tytuł Moda z H&M, a ten produkt odzieży jest dobrze znany w Polsce. W nowym minidodatku znajdziemy wyłącznie ciuchy właśnie tej marki - będzie je mozna oczywiście założyć na nasze simy. Intrygujący pomysł reklamowy, ale jesli sie sprawdzi, spodziewamy sie zalewu minidodatków przygotowanych we współpracy z innymi producentami odzieżowymi
"
__________________

Ostatnio edytowane przez Björk : 11.11.2008 - 14:21
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2007, 07:44   #16
rzezU
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hahah
Ta moda z H&M śmieszny pomysł.. no bo zobaczymy coś w grze i coś nam sie spodoba, to możemy se iść i to kupić dla siebie xD
Heheeh.. a ta impreza to dla mnie nic tak jakby nie wnosi bo ja żadko robie urodziny itp., tylko śluby. Wystarcza mi tyle wyposażenia ile mam

Śniło mi się że wyszedł dodatek "Gothic" i że było nowe otoczenie, i tam mieszkały same wampiry, zombie itp. i że była tam ciągle noc i panował straszny klimat ciągle.. brr.. i były fajne nowe mebelki ^^..
to byłby dopiero dodatek!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2007, 07:57   #17
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał rzezU
hahah
Heheeh.. a ta impreza to dla mnie nic tak jakby nie wnosi bo ja żadko robie urodziny itp., tylko śluby. Wystarcza mi tyle wyposażenia ile mam
tu się zgadzam... nawet ślubów nie organizuję, bo mi się nie chce.

a co do 2 mini dodatku to wg mnie troche glupi pomysl... bo potem - jak pisala Selena - beda robic te minipacki z innymi firmami odziezowymi. i co nam to da? pewnie same ubrania... a nowe meble? ech, wolalabym, zeby nawiazali kontakt z jakas firmą fryzjerska;D. bylo by wiecej fryyyyzur*.*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2007, 21:20   #18
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mnie sie też przeważnie nie chce imprez robić ^^ Ale według mnie, to fajnie, że wychodzą minidodatki z "firmowymi ubraniami" : ) Ale przydałoby sie też więcej fryzur...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2007, 19:09   #19
Szynszyl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jest już dział o Celebration na oficjalnej stronie thesims2.ea.com
Jest parę screenów i filmik Jak dla mnie nic specjalnego się nie zapowiada, po prostu parę nowych obiektów... a chyba nowych funkcji żadnych nie będzie.

Ostatnio edytowane przez Szynszyl. : 13.03.2007 - 19:12
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2007, 12:24   #20
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

http://www.merlin.com.pl/frontend/br.../8,505781.html

Na Merlinie już dostępna Impreza ; D
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023