Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.01.2010, 20:23   #1
Ellien
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Nowy Świat

To jest druga część " Coś o mnie i o Tobie " ( więc wypadałoby najpierw przeczytać to fs : http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=52359 )

Prosiłabym o nie przenoszenie tematu do " Coś o mnie i o Tobie " bo to jest oddzielne fs.

Wiedział jak bardzo kochałam śnieg.
Tu gdzie byłam śnieg wypełniał bezgraniczną pustkę, tak jakby cały świat zapadł się pod ziemię. Widziałam tylko biel( która rozświetlała mi drogę) na
ziemi kontrastującą z czekoladowym niebem. Nie było stąd wyjścia. To była kara za grzechy i jednoczesny przejaw niewielkiej dobroci względem mnie, bo moje serce było zaślepione nienawiścią , tylko gdzieś na dnie kryła się wrażliwość na krzywdę.
Pragnęłam płakać lecz nie mogłam , moje ciało było obezwładnione , wiedziałam że panika sprowadzi mnie na jeszcze większe dno.
Stałam w mojej ulubionej sukience , na stopach miałam letnie buciki które z każdym krokiem zatapiały się pod stertą białego puchu. Mimo to nie marzłam , moje ciało było ciepłe jak podczas wieczorów przy kominku... z Ablem.
Przypomniała mi się kobieta, dla której byłam przyjaciółką, widziałam w myślach zarys jej słodkiej twarzyczki. Zabiłam ją...ufała mi jak siostrze.
Tak w głębi duszy to jej nienawidziłam, była śliczna , naiwna i głupia. Ślepo podążała za jedynym celem jaki miała w życiu - za popularnością.
Prosiła się po prostu o przyzwoitą kulkę w łeb. Chciałabym jeszcze raz tutaj zobaczyć jak jej zbyt wysoka samoocena zostaje ukarana.
Zastanawiając się trochę, nie mam pojęcia gdzie jestem, ale wiem kim jestem. Demonem z koszmarów , słonym smakiem łez , duszą na wygnaniu.
Tej duszy jeszcze zostawiono serce, tęskniące i cierpiące. Prawdopodobnie na zawsze...
Gdy zamknęłam oczy widziałam go , płaczącego nad moim grobem,
z bukiecikiem róż w ukochanych , męskich dłoniach. Pragnęłam choć dotknąć jego porcelanowej twarzy, zatopić dłoń w jak zawsze ułożonych włosach...ale tutaj nikt nie patrzył na moje pragnienia.
Wizja tego że po jego śmierci nasze dusze nie połączą się w jedną
można powiedzieć że spędzała sen z powiek ... gdybym jeszcze mogła spać, spać i śnić...
Nie rozumiem tego uczucia, ale wiem, co więcej - jestem pewna że wyrok nade mną zbliża się nieubłaganie. Będę pomiatana niczym zwierzę za
litry krwi które wylałam dla przyjemności. W najgłębszych czeluściach mojego serca kryła się chęć poczucia choć jeszcze jeden raz jak tętnice i żyły
przestają pulsować, jak bezwładnie opada na ziemie ciało, jaki smak mają blade zwłoki.
Nie wiem ile już tu jestem, nie ma czasu ani miesięcy. Nie czuje tu głodu ani pragnienia, nie czuje miłości ani nienawiści. To chyba jest piekło.
Mam chyba zbyt chaotyczne myśli... ale nawet najmniejszy drobiazg, nawet wskazówka zegara albo kamyk ucieszył by moje oczy. Tu nie ma nic oprócz uczucia bezwładności ogarniającego całą wielkość tego nieskończenie wielkiego miejsca. Totalny bezsens i bezkres.



3 dni później -Sąd nad Różą Morozow.
Obudziłam się pół naga (ale na pewno nie w celach seksualnych), leząc na owczej skórze. Moje dłonie były splątane jakby niewidzialnym sznurem.Czułam się strasznie.
Nade mną stał blady mężczyzna który rozpaczliwie modlił się nad moim losem. Kropelki krwi unosiły się w powietrzu , zapowiadając najgorsze cierpienia.
W tym strachu zauważyłam odruch ludzkiego organizmu - to pot spływał po mojej twarzy rozmazując makijaż. Czarne ,spływające kropelki zawsze mnie szpeciły.
po chwili poczułam drętwienie a moje dłonie już nie czuły charakterystycznego ucisku, ziemia zaczęła rozstępować się pod stopami ,a ostatnie co słyszałam to jedynie jakiś bełkot. Niestety.Nic więcej z dnia mojego sądu nie pamiętam...


Jest cudownie... jestem tu. Na nowo...




Przepraszam za " tak liczne i wiele pokazujące" zdjęcia ale nie miałam dostępu do peceta i nie mogłam ich zgrać ;p
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.01.2010, 22:18   #2
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nowy Świat

Na początku myślałam, że się popłacze. Bardzo mi się podoba
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.01.2010, 01:52   #3
justinea4
 
Avatar justinea4
 
Zarejestrowany: 03.08.2008
Skąd: Między niebem, a ziemią ...
Płeć: Kobieta
Postów: 365
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nowy Świat

Zgadzam się z Inko Mi również się podoba i czekam na następny odcinek
__________________
justinea4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.01.2010, 19:50   #4
Ellien
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy Świat

Miło że wzbudza takie emocje xDD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2010, 08:07   #5
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nowy Świat

Hm... To może być lepsze od 1 części. Nadal nie podoba mi się istota nowego tematu, ale mimo to spodobał mi się ten przesiąknięty uczuciami odcinek. Jeśli wymyśliłaś coś naprawdę niewiarygodnego i ciekawego to z chęcią znów tu zajrzę. VOLT
__________________
Well well well...
Volturia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023