Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.05.2010, 22:12   #451
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szansa

Kurcze.. wczoraj zasiadłam do twego opowiadania i chociaż przeczytałam tylko początek, bardzo mnie wciągnęło, tak bardzo że dziś od godziny 15-stej siedzę tutaj i czytam z zapartym tchem każdy rozdział.. właściwie to już przeczytałam wszystko i musze stwierdzić że napisane jest to w bardzo wręcz wyśmienitym stylu, który zainspirował mnie tak bardzo że postanowiłam kontynuować pisanie swojego opowiadania (jest to wręcz odwrotność Twojej "opowieści" że tak to ujmę żeby sie nie powtarzać zło, panowanie nad światem i takie tam pierdoły ) masz na prawde wielki talent, nie potrafie określić emocji jakie mi towarzyszyły gdy czytałam kolejny rozdział. Pisanie zajęło Ci sporo czasu, ale to tylko świadczy o tym jak bardzo uwielbiasz sprawiać ludziom przyjemność, zalewając ich potokiem słów i sprawiając że czytelnik wciąga się w czytanie tak mocno, że wyczekiwanie na kolejny odcinek staje sie sensem każdego dnia (można to tez okreslić nałogiem ) ja osobiście wpadłam w ten nałóg wczoraj,chociaż i tak miałam łatwiej niż reszta, która czytała od początku (biedaczki musieli z niecierpliwością wyczekiwać nieraz i po miesiącu na kolejne urzekające dzieło, a ja dostałam je - można tak powiedzieć - "na tacy" kiedy jest ukończone ).
Dziękuje z całego serducha za tak pełne emocji opowiadanie które sprawiło że odpłynęłam do innego świata to były wspaniałe chwile zapomnienia

EDIT: jeszcze jak ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego w chwili wysłania mojego posta, na komputerze widnieje mi godzina 22:52 a w samym poście jest po 21-szej byłabym wdzięczna
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 25.05.2010 - 22:17
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.06.2010, 15:31   #452
Candle
 
Avatar Candle
 
Zarejestrowany: 19.11.2009
Skąd: <3
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szansa

Hejka!

Bardzo polubiłam to FS. Lepszego nie czytałam. Szkoda, że nie będziesz pisała AND 4. Jestem wielką fanką tego foto story i jak chyba każdy, kto przeczytał je jest mi smutno, że to już koniec. PODZIWIAM Ciebie.

1 000 000/10

Pozdrawiam
Misiulka_XD
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
Candle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2010, 16:19   #453
Kinkarus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szansa

Szkoda że dopiero przy końcówce ale jestem . Twoje FS jest jednym z najlepszych jakie czytałam. Scena powrotu Dustina była naprawdę rozczulająca. Gratuluję talentu!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023