Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.11.2004, 14:27   #1
Kathie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Kleptomani

Czy nie uważacie,że simy są kleptomanami?
Moja simka raz wyszła z parceli (!), a wtedy grałam właśniej w jej rodzinę (na ikonce co robiła pisało coś tam,że jest na innej działce czy coś takiego) i kiedy wróciła przyniosła 2 ogroodowe krasnale,które ukradła komuś innemu!
Jak kiedyś robiłam wesele to któryś z gości też mi wziął krasnala,ale potem zaraz go oddał.
Jeszcze jeden przykład to sąsiedzi,którzy kradną pieniądze z drzewka pienieżnego (tego z aspiracji).

Czy twórcy gry chcieli zażartować z ludzi? Czy to taki mały psikus?

A wy jak sądzicie?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.11.2004, 14:32   #2
Zerat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

kradziez krasnala lub jego odbicie od sasiada jest automatyczne
a to ze z drzewka zabieraja to tez normalne .. kup se extra drzewko i nie narzekaj
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2004, 14:50   #3
Shèène
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tam nie wiem. Nie kupuję tych krasnali, bo jak dla mniesą

ohydne!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2004, 14:51   #4
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Domyślnie

Woah, u mnie nic takiego sięnie działo. Może to robią simy- złodzieje? Nawet twoje Simy-złodzieje są widoczni przecież u innych simów
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!
Wampirencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2004, 15:01   #5
vana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wampirencja
Woah, u mnie nic takiego sięnie działo. Może to robią simy- złodzieje? Nawet twoje Simy-złodzieje są widoczni przecież u innych simów
Eh, to robią WSZYSTKIE simy. Mnie to denerwuje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2004, 15:12   #6
elaja2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

te kradzieże sa zabawne,jakie oni robią fajne minki,jak zacierają rączęta,jak fajnie się skradają ubaw po pachy,mniej zabawne są kradzieże niemowląt,od tej pory jak mam niemowlaka to nie zapraszam gości
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2004, 15:23   #7
Rosaly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mnie wnerwia, jak gram simami uczciwie i zbieram na coś, a sąsiad lub mój własny chłopak kradnie piniądze z mojego drzewka. Żeby chociaż pojawiały sie one u niego w domu, ale nie - przepadają. Nie lubię też, gdy moje dziecko płacze, a sąsiadka wiźmie je na ręce i zacznie podrzucać! Dziecko głodne, matka leci z butelką, a ta baba cała zadowolona rzuca miom dzieckiem. A co do krasnali - nie wiem, bo nie kupuję.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2004, 16:01   #8
Moonia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał elaja2
te kradzieże sa zabawne,jakie oni robią fajne minki,jak zacierają rączęta,jak fajnie się skradają ubaw po pachy,mniej zabawne są kradzieże niemowląt,od tej pory jak mam niemowlaka to nie zapraszam gości
Ja tak samo, albo ewentualnie co chwila zapisuję grę, bo jakoś niezbyt przyjemnie się robi jak mi dziecko kradną Ciekawe tylko, czy to błąd gry, czy tak miało być.
Cytat:
Mnie wnerwia, jak gram simami uczciwie i zbieram na coś, a sąsiad lub mój własny chłopak kradnie piniądze z mojego drzewka. Żeby chociaż pojawiały sie one u niego w domu, ale nie - przepadają. Nie lubię też, gdy moje dziecko płacze, a sąsiadka wiźmie je na ręce i zacznie podrzucać! Dziecko głodne, matka leci z butelką, a ta baba cała zadowolona rzuca miom dzieckiem. A co do krasnali - nie wiem, bo nie kupuję.
To moja opiekunka dla odmiany non stop przynosi butelkę. Matka chce się z dzieckiem pobawić, a ta trzy razy pod rząd przynosi mu jedzenie. A jak mama jest w pracy, a dziecko płacze, to ta sobie telewizję ogląda :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2004, 16:05   #9
Calintz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kurde jak ja bym chciał mieć już simsy2!!!!!! W nich się tyle dzieje!!!"Rodzą się umierają..." Kradną, chorują, biją się zdradzają... jak w życiu!!! Maże o nich...(może niedługo moje marzenia się spełnią
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2004, 16:10   #10
bandito
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hmm mi nigdy się tak nie zrobiło :\
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023