Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.01.2005, 20:36   #11
AsiA150
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Co to tej imprezy to mi to troche przeszkadza ze moge tylko dwie osoby zaprosić, jednak najgorzej jak na weselu są dwie osoby totalna porażka. Ale żeby zrobić dobrą impreze to nie trzeba zaprośić 20 gości, wystraczy rodzinka i tych dwóch. Co prawda troche to śmiesznie wygląda. Ale nie ma nic gorszego jak ci goście pujdą telewizor oglądać na ślub przyjechali a zamiast imprezeować to ten z żutki gra . Ludzie co chwila musze ićh wołać żeby szli tańczyć
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.01.2005, 20:50   #12
Pinia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja też tylko 2 osoby moge zaprosić, po co więcej... lepiej nie robić przyjęcia tylko normalnie simów zapraszać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2005, 20:55   #13
Trish
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał AsiA150
Co to tej imprezy to mi to troche przeszkadza ze moge tylko dwie osoby zaprosić, jednak najgorzej jak na weselu są dwie osoby totalna porażka. Ale żeby zrobić dobrą impreze to nie trzeba zaprośić 20 gości, wystraczy rodzinka i tych dwóch. Co prawda troche to śmiesznie wygląda. Ale nie ma nic gorszego jak ci goście pujdą telewizor oglądać na ślub przyjechali a zamiast imprezeować to ten z żutki gra . Ludzie co chwila musze ićh wołać żeby szli tańczyć

ty aśka 150 w pasie co ty sie bawisz w zlodziejke Av'ow??????????
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2005, 21:01   #14
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ilość gośc zależy od ilości ramu. Odkąd mam 512 mogę zapraszać 8 osób. Z poprzednimi 256 też tylko 2 osoby. Goście którzy już są w domu nie liczą się do imprezy. Inaczej się zachowują. I jak się kończy impreza nie wychodzą razem z resztą.
I ktos pisał że się źle zachowują bo nie chcą tańczyć. Cóż... impreza jest po to żeby się bawić. Jeden sim dobrze się bawi grając w rzutki drugi tańcząc. Grunt żeby się bawili a nie na przykład jak kiedyś u mnie jeden poszedł się kąpać a drugi spać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2005, 21:07   #15
Fool
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lea
Ilość gośc zależy od ilości ramu. Odkąd mam 512 mogę zapraszać 8 osób. Z poprzednimi 256 też tylko 2 osoby. Goście którzy już są w domu nie liczą się do imprezy. Inaczej się zachowują. I jak się kończy impreza nie wychodzą razem z resztą.
I ktos pisał że się źle zachowują bo nie chcą tańczyć. Cóż... impreza jest po to żeby się bawić. Jeden sim dobrze się bawi grając w rzutki drugi tańcząc. Grunt żeby się bawili a nie na przykład jak kiedyś u mnie jeden poszedł się kąpać a drugi spać
Co do tego ramu, to wielkie nieporozumienie. Ja mam 256ramu i mogę zaprosić gości dokładnie tylu ilu znam (i tak zawsze zapraszam jednego i zawsze mam ocenę: Balanga ) Nie wiem co może być przyczyną... może po porstu znacie zbyt mało osób?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2005, 21:35   #16
Zielono_oka
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

he he :ty: kodzik mi działa teraz to dopiero mozna robić imprezki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2005, 21:45   #17
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja moge zaprosic do 15 osób, nie wiem od czego to zalezy. prosze bardzo o strone z ktorej mozna pobrac latke do sims2 ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2005, 22:03   #18
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adziczka
ja moge zaprosic do 15 osób, nie wiem od czego to zalezy.
Od tego jak instalator gry ocenił możliwości komputera, no i od ilości "znajomych"
Cytat:
prosze bardzo o strone z ktorej mozna pobrac latke do sims2 ;(
Oficjalną?
http://thesims2.ea.com/update/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2005, 22:15   #19
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dziekuje ci bardzo coz moze nawet moge zaprosic wiecej gosci bo mialam tylko ok 15 znajomych... Dzieki jeszcze raz za linka do latki mam sporo bledow w grze i staram sie tak poustawiac (nowy z reszta) komputer zeby simy dzialaly mi na medal
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2005, 22:34   #20
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lea
Ilość gośc zależy od ilości ramu. Odkąd mam 512 mogę zapraszać 8 osób. Z poprzednimi 256 też tylko 2 osoby.
Jakoś ja mam 512mb ddr i nie mogę zaprosić tylu simów. Max udało mi się 3-4 zaprosić, a więcej nie mogę. To chyba nie może być wina sprzętu.
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023