Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.01.2005, 17:23   #1
nia
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Jak wygląda najpiękniejszy romans?

Niew wiem, czy taki temat już był bo nie ma opcji szukaj i sama nie znalazłam...

A więc moje pytanie brzmi

Jak wygląda idealny romans w ts2?

Jak była najpiękniejsza przygoda miłosna waszego sima?

Jak wygląda u was byle jaki romansik? :\

Czy lubicie romantycznych simów i długie romanse? :*

Czy może numerek w jedną noc? :ofm:

Co myślicie o parach homoseksualnych w simsach?

Opowiedzieć możecie również o jakimś oryginalnym romansie...

Lub opowiedzcie opowieść miłosną waszego sima... :kissing:

Ja raz pokochałam całe miasto z jedną simką i ona wszystkich zgromadziła na imprezie. Jak z jedną simką zaczeła się całować to dopiero od dziesięciu simów po pysku dostała


papa

Nia



p.s. Komentujcie plis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;( ;( ;( ;( ;(

Ostatnio edytowane przez nia : 28.01.2005 - 18:33
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.01.2005, 19:16   #2
bogini
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja uwielbiam romansowac ale nie za dlugo bo mnie cos trafia jak ciagle sie jest z jednym facetem lub babka zazwyczaj tworze simke i ma ona wiele "kochankow" nawet jak ma juz meza i dzieci to nadal romansuje z kim sie da od osiedlowych brzydakow po sprzatacza w kuchni poprostu to uwielbiam :grin: ale czasami robie prawdziwie romantyczne scenki ktore trwaja dluzej (przynajmniej wedlug mnie sa romantyczne) jednak czescies sa tylko na chwilke
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2005, 19:24   #3
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hm... najpiękniejszy romans... stworzyłam rodzinkę gdzie była czwórka dorosłych, dwa małżeństwa. każda para miała po jednym dziecku - jedna chłopca, druga dziewczynkę. no i najpierw się zaprzyjaźnili, potem zaczęli ze sobą chodzić, a następnie, zaręczyny, ślub, pierwsza wspólna noc... strasznie romantyczne i dosyć prawdziwe do typu rodziny jaki przedstawiają - pozują na rodzinę mniej więcej z XVIII wieku
a na jedną noc? bywało, o ile sim(ka) miał(a) pragnienie romansowania i rozpierała ich energia
na razie związków homoseksualnych miałam w grze chyba 2. i zrezygnowałam z nich z tego powodu, iż dzieci z adopcji... hm... nie spełniały moich wymogów estetycznych

Ostatnio edytowane przez rainne : 09.04.2005 - 11:07
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2005, 19:35   #4
Nesy
 
Avatar Nesy
 
Zarejestrowany: 01.09.2003
Skąd: Jaworzno
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

U koleżanki zrobiłyśmy dwie baby i dwóch facetów- Milenkę i Patrycję oraz Żarówe i Zuchowicza. No i to były homo-serki (tak jak to nazwał mój kolega czyli pary homo). No i jeśli te pary były w jednym pomieszczeniu to nawzajem się obrażały. Np. Jak Zuchowicz gadał z Milenką to śmiał się z niej że jest homo... i w chmurce miał jej partnerkę.

P.S. pewnego dnia dałyśmy obu parom Bara-Bara równocześnie w dwóch oddzielnych łóżkach. Potem wpisałyśmy moveobjects on i w trybie kupowania przeniosłyśmy jedno łóżko i nałożyłyśmy je na drugie. Po pewnym czsie babki się podniosły a potem faceci. No i Mila i Partycja chwyciły facetów i wyżuciły ich z łóżka. A ja i moje koleżanki miałyśmy niezły ubaw! Bo simowie myśleli że to było czworoosobowe-Bara-Bara
Nesy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2005, 19:48   #5
Amarae
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Romans? Często robie tak, że jak są już gotowe rodziny w TS, to wybieram sobie jednego członka rodziny, resztę zabijam, tworzę własną rodzinę i romansuje z tym facetem/babką co został/a

Pary homo? Jeszcze nie próbowałam... Zaraz włącze grę i zobacze :>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2005, 20:39   #6
taSEka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Idealengo i pięknego romansu nie miałem. Chociaż 1 pocałunek mojego chłopaka z dziewczyną w świetle księżyca to było coś. Pary homosekualistów nie miałem

Ostatnio edytowane przez rainne : 09.04.2005 - 11:09
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2005, 21:05   #7
ania500
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp zgodne małżeństwo=???

ja nie wtrącam sie do spraw homo... przynajmniej nie mam takich par w simsach, ale uważam, że powinniśmy byc bardziej tolerancyjni pod tym względem... no więc w simsach fajnie jest , gdy niby jest zgodne małżeństwo, a tak naprawde mąż lub żona zdradza go np. z Donem Lotario... albo kochają się do końca swoich dni...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2005, 18:05   #8
moniczka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A u mnie jst tak. Jest malzenstwo, kochaja sie bardzo, ale jak chce sie z kims zaprzyjaznic bo musze miec przyjaziol to zawsze sie zakocham i zawsze ilu mam przyjaciol tylu kochankow. Czyli jestem w zaleznosci jaka plec kochliwa lub kochliwy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2005, 18:27   #9
Kamirurosu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

taki wspaniały romans to najlepiej jest jak sie dwa simy poznaja juz jako nastolatkowie i potem pobieraja sie juzjako dorosli i potem jeden z nich tragicznie ginie w basenie a ten drugi z rozpaczy postanawia wejsc do basenu i usunac wszystkie arierki taka miłosc do grobowej deski ...

a pary homoseksualne sa fajne z moim simem mieszka "pan pokojowka Steven" i bynajmniej nie sa tylko kolegami, hehehe

Ostatnio edytowane przez rainne : 09.04.2005 - 11:10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2005, 13:24   #10
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam same normalne pary możę prawie same ale romansy mam czaesto czasem nawet znajomości na jedną noc . Albo kika romansów na raz
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jak pozować ? Hunter666 The Sims 1: Rozszerzenia 9 30.06.2003 20:38


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023