Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak Wam się podoba TS2:NS(na studiach)??
Jest COOL!! 40 52.63%
Bomba 20 26.32%
Nie wiem 8 10.53%
W ogóle nie kupię 3 3.95%
Do kitu, mogła być lepsza 3 3.95%
Trudne pytanie....hmmmm....?? 2 2.63%
Głosujących: 76. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.03.2005, 19:26   #21
Cocco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hakerka
7/10 Schematycznośc gry bardzo nudzi i po paru godzinach mamy już dośc. Ciągle śniadanie, wykład, obiad, praca domowa i potem sen i znowu od początku I chociaż jest mnóstwo simów, to towarzyskośc masz na b. niskim poziomie, bo nie ma czasu nawet pogadac :confuseda:

8/10

Moi simowie mają rozkład taki:
sen, pobudka, jeśli są głodni śniadanie, wykłady 9chyba że mają dziedzine np.aktorstwa), gadanie, czasem praca domowa...

Moi simowie mają czasem wykłady około 19, wiadomo, aktorstwo, sztuka itp.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.03.2005, 09:16   #22
Artil
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zaznaczyłem Bomba dlatego że gra nie jest doskonała ale dodatek świetny poprostu zaj...... itd.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2005, 10:48   #23
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

te 4 lara studiów za szybko mijają nie da się w pełni zasmakować życia studenckiego przynjamniej mi się nie udało . Może uda się kolejnym simem ale gra jest super . Fajne są noe podłogi i tapety nowe ubrania takie sobie ale za mało przdmiotów .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2005, 15:28   #24
Xero
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Właśnie otrzymałam gre the sims na studiach i w nią grałam! Jest cool!!!!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2005, 15:31   #25
Errare
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Moje wrażenia są pozytywne ;)

Uważam, że gra jest bardzo fajna jednak wciąż denerwuje mnie fakt, iż aby prawidłowo działała często trzeba długo czekać aż się załaduje. Z tego powodu wręcz odpycha mnie od wycieczek do siłowni, sklepu itp. A tak poza tym EA chyba chce nas zabić cenami... a pirata nie mam zamiaru kupować. Bardzo stresuje mnie też zapowiedź kolejnego dodatku "The Sims 2: Nocne Życie" (bodajże). Podobno ma się ukazać jesienią tego roku. Toż ja pieniędzy nie uzbieram !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2005, 17:54   #26
Korinthiana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gra jest super! Nie zaluje ze ja kupilam bo jest zajefajna Super... Choc moi simowie jeszcze na studia nie poszli :1smutny: Nio bo jeszcze sie doksztalcaja... Ale maja juz dwa stypendia I gra jest naprawde warta swojej ceny... Coprawda malo rzeczy ale przeciez mozna je sobie z neta sciagnac
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2005, 19:28   #27
Alya
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Podoba mi się wszystko oprócz... błędów gramatycznych :\

Ostatnio edytowane przez Alya : 14.03.2005 - 19:31
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2005, 20:47   #28
Iron_Wolf
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja powiem tak. Mogło być o wiele lepiej. Owszem, podoba mi się, ale nie jest to coś czego oczekiwałem po pierwszym dodatku do tak wspaniałej gry jaką jest "The Sims 2". Odnoszę wrażenie że autorom gry brakuje już pomysłów na dodatki. Mam nadzieję, że kolejny będzie lepszy. Trochę mi szkoda wydanych pieniędzy, ale cóż. Trzeba grać. W końcu są to nadal nasze ukochane Simsy 2.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2005, 22:57   #29
gotrig
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Iron_Wolf
Ja powiem tak. Mogło być o wiele lepiej. Owszem, podoba mi się, ale nie jest to coś czego oczekiwałem po pierwszym dodatku do tak wspaniałej gry jaką jest "The Sims 2". Odnoszę wrażenie że autorom gry brakuje już pomysłów na dodatki. Mam nadzieję, że kolejny będzie lepszy. Trochę mi szkoda wydanych pieniędzy, ale cóż. Trzeba grać. W końcu są to nadal nasze ukochane Simsy 2.


Popieram w calej rozciagłości!

Rozczarowalem się i to bardzo. The Sims 2 zrobilo na mnie naprawde duze i mile wrazenie, natomiast Na Studiach....lipa Malo dodatkow, gra prawie nic nowego nie wnosi do rozgrywki, bardzo dlugo sie laduje wiec jezdzic na parcele publiczne szczerze sie odechciewa - ogolnie rzecz biorąc NUDA
rety po co ja tyle pieniedzy wydalem?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2005, 23:14   #30
monabia
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Bardzo wachałam się czy kupić TS NS ale dobrze że się zdecydowałam bo gra jest świetna właśnie skończyłam grać, zagrała bym jeszcze ale już nie mam czasu i chce mi sie spac.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jak pozować ? Hunter666 The Sims 1: Rozszerzenia 9 30.06.2003 20:38


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023