Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.11.2005, 15:36   #41
Cocco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Do czego jest hack "DJ Booth "extension"/DJ Pult Erweiterung" i
Vampir "Extension" / Vampir Erweiterung

  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.11.2005, 08:15   #42
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fizzly
U mnie coprawda było OK ale u znajomej też był z tym kłopot. Spróbuj usunąć WSZYSTKO i zainstalować od nowa - bankowo sięuda... powinno.

Wracając do tematu:
Na przedmieściach w "salonie odnowy" zostałem osobistym trenerem sima. Kiedy mój sim pokazywał, jak się ćwiczy z sztangą - on zastawił mu wyjście. Cały czas mnie baran dopingował i nie przesunie się za chiny! A mój sim siedzi i chce zejść... Musiałem wyjść z otoczenia bez zapisu. xP

u mnie nawet reinstalacja nie pomogła. Dalej wysypuje się i wyskakuje błąd, że być może trzeba bedzie ponownie zainstalować NŻ :con:
Instalowałam już nawet kilkakrotnie od nowa i dalej to samo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2005, 17:58   #43
Czikita
Guest
 
Postów: n/a
Post Materace

Wiecie co?
czemu mi te materace nie działaja??????? --> http://shaklin.sh.funpic.org/modules...wcat.php?cid=2 a i jeszcze to mi nie działa ze tam gdzieś są miecze świetlne z gwiezdnych wojen i mozna walczyć a mi to nie działa :/ dziwne? czy te obiekty sa złe?
bo co do tych materacy to sa w grze lae jak sim ma sie nia nim położyć to w dymku nad głowa sątakie dziwne kropki czy gwiezdki i sim tego nie robi tylko macha reko ze nie moze i se idzie :/ ,
A prosze o lik do tego jak sie daje na forum obrazki czy zdjęcia z theisms2 aby duże były..... dzieki z góry THX :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.11.2005, 13:26   #44
Sylvanna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czikita
Wiecie co?
czemu mi te materace nie działaja??????? --> http://shaklin.sh.funpic.org/modules...wcat.php?cid=2 a i jeszcze to mi nie działa ze tam gdzieś są miecze świetlne z gwiezdnych wojen i mozna walczyć a mi to nie działa :/ dziwne? czy te obiekty sa złe?
bo co do tych materacy to sa w grze lae jak sim ma sie nia nim położyć to w dymku nad głowa sątakie dziwne kropki czy gwiezdki i sim tego nie robi tylko macha reko ze nie moze i se idzie :/ ,
A prosze o lik do tego jak sie daje na forum obrazki czy zdjęcia z theisms2 aby duże były..... dzieki z góry THX :*
A masz zainstalowane NŻ, bo na stronie napisali, że nie działa m.in. w NŻ i z hack'iem na ciążę nastolatków, natomiast musisz mieć NS: "Not compatibel with the Teen-Pregnancy-Hack.
University-EP Required. Not for Nightlife!" (miecze), a materace nie działają pod NŻ

Ostatnio edytowane przez SYLVANA : 21.11.2005 - 13:28
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2006, 09:44   #45
sawik2005
Guest
 
Postów: n/a
Post

No mi teń to karaoke nawala ale tunigdzie nie ma dobrego linka bo jak klikne to wyskakuje że strony nie ma? Da ktoś dobry link?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2006, 11:53   #46
trashy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

wejdz na http://thesims2.ea.com/update/ i kliknij na "night life CD patch" i będzie wszystko chodzic ,ale musisz miec orginał i być zarejestrowany tam
pozdro
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023