Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Gdzie twoi simowie mieszkają na studiach?
Kwatera prywatna 10 31.25%
Akademik 21 65.63%
Tajne stowarzyszenie 0 0%
Bractwo studenckie 3 9.38%
Wogóle nie posyłam simów na studiach 1 3.13%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.08.2006, 09:52   #11
Feitiso
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moi mieszkają w akademiku. Tam jest wg mnie najciekawiej i najwięcej ludzi
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.01.2007, 17:06   #12
gabi199313
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moi do II roku mieszkają w akademiku, a jak już tam wszystkich poznają to przeprowadzam ich do własnej kwatery i urządzam imprezki:-)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2007, 09:12   #13
kyku
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ZAWSZE w akademiku.. tylko w takim który jest wybudowany przeze mnie..


+można mieszkać w kilka osób ale sterować tylko tym swoim simem+
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2007, 18:35   #14
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie

No ja w akademiku tylko ostatnio sie wkurzyłam jak ubrałam moją simkę w dresik a do akademika wprowadziała się studentka w takim samym dresie
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2007, 14:19   #15
Ala_12300
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moi simowie prawie zawsze mieszkają w akademiku.Tam mogą poznać dużo znajomych.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2007, 18:01   #16
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

moja simka, bo mialam tylko jedna xD (bo mam takiego pecha, ze albo np. przy instalacji zapisy sie skasuja, a to jakis blad i trza zapisy wykasowac, a to usuwam jakis dodatek nie iwedzac, ze wtedy zapisy sa do... no, nie da sie ich uzywac xD itp.;/). mieszkala w akademiku i tam jest chyba najlepiej. milosc tam spotkala, przyjaciol zdobyla...;D hehe, fajne jest "biegaj nago" xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2007, 11:21   #17
Arvén
 
Avatar Arvén
 
Zarejestrowany: 12.02.2007
Skąd: inąd
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 12
Domyślnie

Jeżeli już którymkolwiek simem mam siłę wyruszyć na naukową gehennę to najczęściej wysyłam biedaka do akademika. Zawsze wyrwać można jakąś fajną laskę, a kobita można wyhaczyć jakieś ciacho. Raz mieszkałam simami w domu i był to jeden wielki niewypał. Nie potrafiłam żyć bez kogoś innego pod dachem ;p
Arvén jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2007, 09:40   #18
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

U mnie różnie to bywa. Akademiki mają swoje plusy, bo można w nich spotkać wielu ciekawych ludzi i nidy nie jest nudno, ale większość z nich wygląda obskurnie i w ogóle beznadziejnie. Jest jakiś sposób, żeby całkiem przebudować akademik, albo w ogóle - zbudować akademik samemu? Bo jakoś jeszcze do tego nie doszłam. Częściej jednak wprowadzam simów do domów. Nie wiem, czemu, ale tam jakoś mi jest wygodniej kierować simami i jest spokojniej. Aha i może jeszcze ktoś mi powie o co chodzi z tym Tajnym Stowarzyszeniem? Pamiętam, było coś takiego. W skrzyni z budynkami (na uczelni) było takie zamczysko czy coś w tym stylu i to się właśnie nazywało Tajne Stowarzyszenie. Postawiłam to sobie gdzieś na Akademii Simowej i zaraz znikło. Gdzie to jest i czy da się w tym mieszkać?
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2007, 09:51   #19
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zdecydowanie akademik. Podoba mi sie, że chodzisz tylko swoim simem, choć jest ich tam mnóstwo. Nie muszę się męczyć nad przygotowywaniem posiłków, bo gotuje kucharka Poznałam tam fajnego chłopaka, z którym wzięłam ślub, a wszelkie niedoskonałości jego twarzy poprawiłam maszyną do operacji plastycznych
Chociaż... Zdarzają się czasem chamstwa. Np. ja zawsze biorę akademik z 16 pokojami (ten taki no... wiecie ) i biorę ten pokój na górze, ten na rogu, z biurkiem. Chamskie jest to, że inni simowie włażą sobie do niego i mi odrabiają na nim lekcje! A potem ja nie mam gdzie odrabiać! W rezultacie mój pokój jest wiecznie zamknięty (wstęp tylko dla mnie i koniec! ).

Ostatnio edytowane przez 13_aga_13 : 15.02.2007 - 09:54
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2007, 22:23   #20
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Studenci

wiesz...zawsze możesz kliknąć na drzwi do twojego pokoju i tam jest opcja "wstęp tylko dla mnie" i inne.ale to jest w simsach cpr wtedy nikt ci nie włazi.tylko ty.a mam pytanie.a raczej 2.ile moze byc maxymalnie studentów w akademiku??a drugie...czy do akademiku potem sami sobie simy przychodzą i stiudjuja??tzw. nie moi tylko jacys tam??
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023