Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.11.2011, 14:53   #1
megasimolxd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Modest Corner..., czyli mój skromny kącik.

Witam! Dzisiaj ukończyłem zdjęcia do mojego pierwszego mieszkanka, które dodałem na forum. Od razu mówię, że nie zmieściłem sypialni, więc postanowiłem, że moja simka, Elizabeth, będzie spać na rozkładanej sofie, więc proszę się nie czepiać . Czekam na Wasze opinie i komentarze! Oto 11 zdjęć z mieszkanka Modest Corner!












 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.11.2011, 15:17   #2
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Modest Corner..., czyli mój skromny kącik.

Zieleń i fiolet w jednym pokoju do siebie nie pasują. Po po prostu się w tym zestawieniu gryzą. Łazienka jest ładna, ale te pralki mogły by stać w jakimś innym pomieszczeniu. Chociaż to tylko sugestia.
Ogólnie mieszkanie nie wydaje mi się do konca przemyślane. Mogłeś zbudować jakąś garderobę czy coś, bo wątpię, że w jednej komodzie wszystko się zmieści
Ale mimo wszystko 8/10
 
stare 01.12.2011, 04:50   #3
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Modest Corner..., czyli mój skromny kącik.

Stanowczo za mało zdjęć.
Jedyne, do czego bym się przyczepił, to zielone krzesła. Lepszy byłby jakiś inny kolor
Poza tym domek całkiem całkiem Łazienka jest bardzo fajna
Moja ocena: 9/10.
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 01.12.2011, 05:50   #4
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Modest Corner..., czyli mój skromny kącik.

A moim zdaniem kolor krzeseł i kanapy, bardzo dobrze razem wyglądają. Pomimo czarnych ścian i nowoczesności mieszkanie jest bardzo przytulne.
Cytat:
Napisał Einarr Zobacz post
Mogłeś zbudować jakąś garderobę czy coś, bo wątpię, że w jednej komodzie wszystko się zmieści
A właśnie, że w jednej komodzie zmieści się wszystko, tak jak wszystko zmieści się w małym plecaczku

Chętnie zobaczyłabym więcej zdjęć, brakuje mi choćby rzutów, no i tej sypialni. Sim nigdy nie wyśpi się na kanapie, sypialnia musi być i koniec
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline  
stare 01.12.2011, 05:57   #5
Norellia
 
Avatar Norellia
 
Zarejestrowany: 16.10.2011
Skąd: kawaii kokoro 
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Modest Corner..., czyli mój skromny kącik.

Podoba mi się cały projekt tego, jest przemyślane, nawet z tymi zielonymi dodatkami. Chciałeś nadać temu mieszkaniu trochę jasności, bo fiolet i czerń to takie smutne kolory, prawda? Dobrze pomyślałam? No ale jednak łóżko jakieś musi być :3 Łazienka ładna, taka przytulna XD
Ogólnie mogę ocenić to na 9/10, bo łózka brakuje, a sim się nie wyśpi.
Dbamy o wygodę i zdrowie simów i simek
__________________
Twinkle Twinkle Little Star.
Norellia jest offline  
stare 01.12.2011, 16:26   #6
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Modest Corner..., czyli mój skromny kącik.

Całkiem fajne
Jednak wyżej wymieniona pochwała nie wyklucza błędów, bo tych jest tutaj sporo. Np. ciężkie i długie, pełne wywijasów i jakiś roślinnych motywów kurtyny, w ogóle nie pasują do surowych, metalowych, gładkich powierzchni. Zastosowałbym tutaj żaluzje, albo rolety. Podobnie rzecz ma się z wiszącą półką koło owych kotar - drewniana skrzyneczka nijak wpasowuje się w modernistyczne otoczenie. Z takich bardziej radykalnych błędów, to świeczka i zestaw łazienkowy na szafie w przedpokoju i "zasłonka" w łazience rodem z PRL-owego mieszkanka babci Bogumiły. Zauważalnym jest też fakt, że niektóre miejsca są wręcz sterylnie czyste, natomiast inne są naznaczone jakimś drobiazgami wskazującymi na jakiekolwiek formy życia w tym mieszkaniu Tak czy siak - podoba mi się. Pozdrawiam!
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline  
stare 02.12.2011, 15:30   #7
megasimolxd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Modest Corner..., czyli mój skromny kącik.

Bardzo dziękuje za takie komentarze : D. Z łóżkiem to faktycznie beznadziejna sprawa, ale tak niestety musiałem postąpić, ponieważ nie zmieściłbym sypialni. Dziękuję za wszystkie rady czekam na kolejne. Pozdrawiam.
__________________
 
stare 03.10.2013, 19:51   #8
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Modest Corner..., czyli mój skromny kącik.

No cóż. Mieszkanie jest zdecydowanie za ciemne - połączenie ze sobą tylu ciemnych kolorów nie wpływa korzystnie.

Fajna pod względem kolorystycznym jest łazienka, jeśli wywaliło by się te pralki z elementami fioletu
__________________
Searle jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023