Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.09.2005, 16:03   #81
Bubcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Na początku była ciemność... A tak poważnie, to byli Artur Milczek i Aśka Pstryk, którzy znali się jeszcze ze studiów. Spędzali ze sobą mnóstwo czasu:

A gdy Artur poprosił Aśkę o ręke, ta bez wahania się zgodziła:

Niestety nie mogli mieć dzieci, co Aśkę bardzo niepokoiło. Zdradziła męża z Donem, który także mieszkał w Miłowie, obok państwa Pstryk. Owocem tego związku był Max- uroczy chłopiec o ciemnych oczach matki i ciemnej karnacji ojca:

Max rósł bardzo szybko. Miał marzenia, plany na przyszłość i wielki talent do robienia tego, co nie trzeba

A Aśka? No cóż, zdradziła męża kolejny raz. Artur oczywiście nie wiedział, że żona zdradza go ze starszukiem z okolicy- miłym panem Mortimer'em Ćwirem...
W końcu na świat przyszła śliczna i zdrowa dziewczynka- Kornelia.

Mały Max był dumny z siostry. Zawsze chciał mieć rodzeństwo i właśnie jedno z jego marzeń spełniło się! Bawił się z Kornelką w każdej wolnej chwili i pomagał rodzicom tak, jak umiał.


Nastoletniu już Max w swoim życiu miał dużo roboty. Znalazł pracę w karierze sportu i pilnie się uczył:

I całymi godzinami upracie ćwiczył grę na elektrycznej gitarze, co wszyło mu an dobre, bo zdobył wszystkie punkty kreatywności:

Kornelia nie cieprpiała, kiedy brat drażnił się z nią, a ona nie mogła się odgryźć, bo nadal była mała

A państwo Pstryk postanowili zaadoptować dziecko z miejscowego sierocińca. W sobote rano przywieziono rudego Gustawa, który choć nie był prawdziwym dzieckiem Aśki, był do niej bardzo podobny...

Mały Gusio był rozpieszczany przez całą rodzine, a szczególnie przez starszego brata Maksa, który strasznie lubił małe dzieci:

A Kornelia wyrosła na piękną dziewczynę, która zawzięcie ćwiczyła, by dostać się na akademie sportową:

Gusio jako małe dziecko nadal był maskotką rodziny. Zawsze lubił się przytulać i lubił być przytulany, a w swojej rodzinie czuł się bardzo dobrze.

Lata mijały, a Kornelia i Max stali się najlepszymi przyjaciółmi. Brat zawsze mógł ziwerzyć się siostrze z problemów miłosnych, a ona zawsze miała w nim wsparcie:

Aśka i Artur pięknie się starzeli i z dumą patrzyli na to, czego udało im się w życiu dokonać. Wychowali dzieci na porządnych obywateli Miłowa!

Niestety dziwnym trafem Aśka utopiła się w basenie... Artur musiał zająć się dziećmi sam. Gustaw wyrósł na przystojnego młodzieńca z zabawnie opadającymi włosami na twarz

Max, jako dorosły człowiek pełen radości z życia szczęśliwie się zakochał w Iwie Majewicz, nowej i miłej sąsiadce. Nie poszedł na studia, gdyż został sportowcem i miał bardzo dobrze płatną pracę. Razem z Iwą zamieszkał w małym domku nad jeziorem.

Za to Kornelia porzuciła studia i oddała serce Damianowi Biedakowi, który zauroczył ją swoimi cudnymi, smutnymi oczami. Postanowili się pobrać i zamieszkali blisko rodzinnego domu Kornelii.


C.D.N

Ostatnio edytowane przez Bubcia : 01.09.2005 - 16:16
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.09.2005, 21:18   #82
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bubcia, bardzo fajne. A teraz ja moją


CD.
Ala w końcu dorosła by samodzielnie zdmuchnąć wszystkie 14 świeczek na torcie i zmienić grupę wiekową... w końcu już nieraz dmuchała świeczki, ale pod asystą mamy...

Kilka szybkich podskoków, intensywnie wykonanych przez najlepszą gimnastyczkę szkoły spowodowało, że najmniejsza z dziewczynek w klasie zamieniła się w śliczną, smukłą, wysoką dziewczynę z długimi czarnymi włosami do pasa. Była piękna, trzeba jej było to przyznać. Nie grzeszyła urodą.

A wymarzone rodzeństwo rosło i rosło. Rodzice wciąż je oglądali. Na pół roku wyprawili małe urodzinki. Mama przygładziła rozczochrane włosy i wzięła maleństwo na ręce. Ten wzruszający moment zdołała uchwycić migawką Ala, nowym aparatem cyfrowym Słony Syber Szot.

Kubuś (Jakub Michał) rósł jak na drożdżach. Jego sprawne paluszki potrafiły już doskonale operować pręcikami kołyski, były równie skuteczne, kiedy mozna było połaskotać mamę po twarzy, lub poszturchać się ze starszą siostrą.

Aż w końcu nadszedł pamiętny dzień - pierwsze urodziny. W ten dzień Ala dowiedziała się także, że dostała się na wymarzoną Sztukę!Obwieściła tę wiadomość rodzicom w trakcie dmuchania świeczek urodzinowych na mikroskopijnym torcie..

Nadszedł ten smutny dzień.. Alicja opuściła dom i mogła go podziwiać jedynie na pocztówkach lub wspominając dzień, w którym odjechała... Kubuś akurat chorował i musiała zostawić rodzicom kartkę.. żadnego uścisku...

Jednakże studia wiązały się też z masą obowiązków i wyzwań, a te postawiły jej związek na mocnym zakręcie.. i ten związek tego nie wytrzymał.. linka pękła, a wić miłości rozwiała się w atmosferę..

Zostało jej jedno ulubione zdjęcie - to tu można zobaczyć jak jest ładna...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2005, 20:47   #83
cornelia25
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W koncu daje dalsza czesc zycia rodziny Miki i Manek, albo raczej rodu bedzie cos smutnego ;( to zaczynam

pamietacie tego malego berbecia? Antikona Miki? To wlasnie on juz dorósl

Teraz smutna wiadomosc ;( Salomea Miki... spalila sie w kuchni jej mama na chwile wyszla zostawiajac indyka w kuchence, a mala bawila sie lodówka i.. nagle indyk zaczal sie fajczyc mama probowala zadzwonic po straz ale telefon znajdowal sie nad kuchnka ;( Muamusia nawet nie miala dojscia do dziecka, bo ogien sie rozprzestrzenial byl do okola kuchni;( po pól godzinie Sali sie zapalila, a maly antikon urosl z czerwonym paskiem ;( , a teraz zdjecia, ktore mi po niej zostaly( po tym nie planowanym spaleniu sie jej brat postanowil ja ozywic oczywiscie jak juz bedzie po studiach jesli predzej go nie wywala) a teraz zdjatka


Rodzice zrospaczeni ta tragedia postanowili zaadoptowac dziecko wiec pojechali do sierocinca i wybrali dziewczynke w wieku szkolnym. Mama planuje samobujstwo gdyz uwaza ze smierc Sali jest wylacznie jej wina.

Gralam tylko w tej rodzinie teraz lece dalej prowadzic ich zycie, jeszcze jedno brat Aurelii namlodszy dorosl i poszedl na studia lecz zaomnialam zrobic zdjecia.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2005, 21:01   #84
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Aha. obrazki sie lądują długo więc zajmij się czym innym i zachwile wróć obejżeć

(wybaczcie, ale moje wypowiedzi będą lakoniczne, krótkie i zwięzłe )

Domek na podlubelskiej wsi, 13.08.1961



Alu, kohcam Cie! Wyjdziesz za mnie!



Ależ oczywiście yyyyyy..... Mirku, no tak :* (ona jest farbowaną brunetką, z bląd oczywiście)



12.06.1962

Mirek właśnie tańczył ze swoją zoną, nie mgoąc się napatrzec na jej do nidawna płaski brzuszek, jego pierwsze dziecko w drodze



24.09.1962

Na świat przyszła Majka, (trochę) piękna dziewczynka!



31.12.1962

Mirek wybiera się ze swoją małżonką na sylwestra, Ala ubiera najlepszą suknei z dwuch powodów

1. Jest w 2 miesiącu ciazy, niedługo się w nic nie zmieści.
2. Zamierza mu o tym powiedzieć.



24.09.1963


Pierwsze urodzinki naszej rodzinki, majka kończy roczek ( nie bójcie sie dziecko się urodzilo ale to w nastepnym odcinku )



I wyrasta na (prawie) ładną dziewczynkę.


Ostatnio edytowane przez Adi : 02.09.2005 - 21:03 Powód: [/img]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2005, 22:15   #85
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nowa rodzina, rodzina Chaberek

Podstawę rodziny tworzą Jacek i Anna:

Poznali się w trakcie jednego z koncertów modnej grupy rockowej i poczuli oboje do siebie miętę. Potem poszło szybko - przyjaźń, flirt, miłość, ślub. I dziecko, owocem ich wspólnej miłości jest Magda

Anna uwielbia grać na perkusji i dlatego umieściła ten sprzęt, razem z gitarą elektryczną i basem w piwnicach ich mieszkania..


Tu Anna udowadnia nam jaka jest seksi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2005, 16:44   #86
Mgiełka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie 8 facetów

A tutaj moja rodzinka zrobiona na potrzeby dwóch spragnionych bogactwa simek Będą z nimi brały ślub, a następnie jak już oskubią z kasy to rzucą. Biedni faceci.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2005, 18:35   #87
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jagoda i Michał Nowakowie

Tutaj Jagoda z mężem na łóżeczku

Ponieważ Jagoda jest już w zaawansowanej ciąży zupełnie w ferworze przygotowywań to narodzin nowego członka rodziny zapomnieli, że składali wniosek o adopcję. Dopiero gdy pod dom podjechał niebieski wóz dziewczyna zorientowała się, że przyjechał upragniony potomek.. Dziewczynka była czarnoskóra, miała króciutkie splecione w warkoczyki włosy i była ubrana w żółtą sukienkę.

Lecz nawet w ciąży Jagoda nie rezygnowała z obcowania z muzyką. Codzień, gdy mąż wychodził do pracy ona siadała do perkusji i grała swój ulubiony numer.

Dla tatusia wielkim zaskoczeniem była nowa członkini rodziny - Karina, kiedy zobaczył ją jedzącą w kuchni. Szybko złapali wspólny język - okazało się, że obydwoje lubią siatkówkę i ćwiczenia.

Ponieważ Jagoda bardzo zaniedbywała sztukę w czasie pracy i ciągłego wykonywania nowych zleceń nadrabiała na zwolnieniu w czasie ciąży zaległości. Teraz jej głowną modelką stała się Karina.

A zanim została mamą dostawała i dostaje bukiety czerwono krwistych róż.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2005, 12:58   #88
MIMI
Guest
 
Postów: n/a
Wink Rodzinka Dash

Losy mojej Ukoffanej rodzinki Dash

A więc najpierw była Kate Dash (pierwsza w pokoleniu)(nie ta z mojego FS, inna ale tak samo się nazywa)

Poznała super gościa Davida

Oświadczyła się mu

Zaszła z nim w ciąże

chcieli się pobrać po narodzinach i chciałam by żyli razem długo i szczęsliwie ale pod koniec wpadłam na pomysł i uknułam intrygę(szkoda kochałam Dave ;( ale nie żałuję ) Dave zamówił swatkę i zaprosił na randkę w ciemno za najwyższą kwotę zesłała mi piękną zgrabną simke( typu urody sima który UWIELBIAM) i było mi cholernie żal przepuścić takiej lachy więc dave zdradzał kate z tą simką i się wyprowadził z kochanką of course

Kate płakała za nim i simową godzinę po jego odjeździe zaczeła rodzić!!!!!

urodziła się mała słodka Annie Dash :* (miała śliczne rzęski i twarzyczkę po mamusi i oczy po TYM ZASRANYM ZDRAJCY jak go Kate nazywa)




ciąg dalszy gdy Annie podrośnie i będzie miała własną familię To Be Continued


CiEkAwOsTkI - kate zmieniała fryzurę 6 razy w ciągu tej histori (nie wiem czy dokładnie bo nie liczyłam)Gdy Dave ją zdradził to zrobiła randkę w ciemno za najwięcej kasy i wiecie kogo zesłała swatka?? DAVE`A !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;( wam też tak się zdarzyło??
Kate umarła w pożaże a Annie zabrała opieka ale nie zapisywałam zmian
Gdy Kate widziała Dava całującego się z kochanką zamiast panikować i policzkować zasłoniła twarz jakby Dave zrobił coś głupiego :con:
Dave miał romans też z Diną którą poznał w sklepie ale to był tylko 1 niewinny pocałunek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.10.2005, 08:13   #89
Nulka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Musze opisać powiększenie rodziny, które wczoraj zdarzyło mi się u Marzycieli
Dariusza Marzyciela wszyscy napewno znają? A więc nasz Dariusz...

,...Stał się staruszkiem
A oprócz tego....

Wskrzesił swoją żonę
Marzycielowie doczekali się wnuków

Sylwia, ktora została zaadoptowana przez Sarę Wilczek - Marzyciel i Szczepana Marzyciela odrazu po powrocie ze studiów... (Sara dostala dyplom, a Szczepan rzucił studia)

I na świecie pojawiła się Maja Karnację ma po tatusiu, ale brązowe oczka po mamusi


Teraz czas na Rodzinę Sary. Jej ojciec znalazł sobię dziewczynę,z którą się później ożenił...

Paweł i Magdalena zestarzeli się i umarli...

Jeszzce tylko ujmujaca fotka sary i Szczepana jak byli nastolatkami


Trzeba też dodać, że sara ponownie jest w ciąży po "zabawie" w przymierzalni (ekhem)
Co myślicie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2005, 14:10   #90
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dziś zajmiemy się Kariną. Karina wyrosła na nastolatkę. Dotychczas była to dziewczyna, której nie interesowała moda i uroda - nagle się zmieniła. W tej chwili, kiedy uroczy staruszek, sypiący dowcipami jak z rękawa, o tajemniczym imieniu Mortimer odwiedził ich rodzinę zaczął ją interesować makijaż. Swoje włosy przefarbowała na delikatną czerwień, codzień je lekko karbowała i malowała się. Miała nadzieję, że tajemniczy Mortimer bez obrączki ją zauważy.

Wkrótce wyrosła na ładną, ciemnoskórą dziewczynę o czarnych długich włosach do łopatek.

Na efekty zainteresowania uroczym staruszkiem z sąsiedztwa nie trzeba było długo czekać. Najpierw Karina oświadczyła, że wyprowadza się z domu do ów uroczego mężczyzny - tam jednak zastała mocne przeludnienie. Szybko jednak w wyniku drakońskiej diety odchudzającej zginął mąż Kasandry, pan Marzyciel, a jej brat Aleksander poszedł oglądać gwiazdy i jakoś z tej eskapady nie wrócił. Ślub był cichy, w towarzystwie jedynie Kasandry.

Dziewczyna była zaskoczona urodą obrączek. Były całe złote z lekkimi bielutkimi diamentami. Mortimer zadbał o oprawę całego wydarzenia i zainwestował w kosztowne diamenty na sukni panny młodej. Idealnie pasowały do diamentów na obrączce!

owocem nocy poślubnej okazało się dziecko płci niewiadomej, przynajmniej na razie. Karina świetnie się czuła w ciąży i z podziwem patrzyła jak Mortimer łapie język z nienarodzonym bobasem.

Karina dostała nowe suknie od córki swego męża, czyli także jej córki - Kasandra pokochała Karinę doprawdy rodzinną miłością.. zastępowała jej zaginioną Bellę.

Mortimer załatwił Karinie profesjonalną sesję zdjęciową połączoną z malowaniem portretu ciężarnej. Karina świetnie się bawiła, a na domiar wspaniałości mogła poobserwować i poczuć się jak prawdziwa gwiazda.

Tymczasem jej rodzice nie tracili młodzieńczego wigoru...

Okazało się, że to będą bliźnięta! Niesamowicie szczęśliwej mamie leniuchowanie przerwał ostry ból podbrzusza...

Urodziły się bliźniaki - Julian i.. (jakże ta dziewica ma na imie xD)

Ostatnio edytowane przez Cocaine : 06.11.2005 - 18:36
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023