Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jaki samochód dajecie swoim simom?
ten najtańszy 0 0%
ten niby jeep 3 9.38%
najdroższy 10 31.25%
duży samochód rodzinny 4 12.50%
ten samochód ze średniej półki 3 9.38%
samochód ściągnięty (napisz w komentarzu, jaki) 9 28.13%
nie kupuję samochodów 2 6.25%
samochód do naprawienia z Czasu Wolnego 1 3.13%
Głosujących: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.10.2005, 08:04   #1
myszka95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Jaki samochód?

jaki samochód dajecie swoim simom?

Ja zawsze najdroższy

Ostatnio edytowane przez Björk : 31.01.2011 - 05:32
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.10.2005, 10:48   #2
Nacia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

samochodów jest z 5, a opcji w ankiecie 3.... jak qpuję minivana to co mam zaznaczyć...?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2005, 11:48   #3
stotkaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja sobie ściągnęłam z neta garbuska (kabriolet). ^^ ale wczesniej kupowałam najdroższy,
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2005, 11:58   #4
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi sie wydaję ze temat jest bez sensu. To oczywiste ze najdrozszy jest NAJLEPSZY. Wiec po co ktoś ma sobie kupić starego grata jak moze wpisac np. Motherlode i kupic 2 bryki .Wiem ze niektorzy graja uczciwie, bez kodów i kupuja na początku najtansze. Pozatym słyszałam ze podobmo w ekwipunku jest juz samochod na dobry start. Moze nie jest NAJLEPSZY ale jest gorszy, ja rozumiem osoby ktore graja bez kodow, ale wtedy sim sobie nie moze pozwolic na to co zapragnie i to jest ta wada a zaletą jest to ze jesli sie wpisze kod to stać sima na co tylko ma ochotę. I o to chodzi ze niektorzy kupuja ten najtanszy a niektorzy najdrozszy i przewaznie ludzie zawsze kupuja najdrozsze samochody....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2005, 12:25   #5
myszka95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał moniak1993
Mi sie wydaję ze temat jest bez sensu. To oczywiste ze najdrozszy jest NAJLEPSZY. Wiec po co ktoś ma sobie kupić starego grata jak moze wpisac np. Motherlode i kupic 2 bryki .Wiem ze niektorzy graja uczciwie, bez kodów i kupuja na początku najtansze. Pozatym słyszałam ze podobmo w ekwipunku jest juz samochod na dobry start. Moze nie jest NAJLEPSZY ale jest gorszy, ja rozumiem osoby ktore graja bez kodow, ale wtedy sim sobie nie moze pozwolic na to co zapragnie i to jest ta wada a zaletą jest to ze jesli sie wpisze kod to stać sima na co tylko ma ochotę. I o to chodzi ze niektorzy kupuja ten najtanszy a niektorzy najdrozszy i przewaznie ludzie zawsze kupuja najdrozsze samochody....
ŻAdnego samochodu w ekwipunku nie ma.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2005, 12:32   #6
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał myszka95
ŻAdnego samochodu w ekwipunku nie ma.

Nie ma?! a ja ja wiem ze są niektorzy tu pisali ze mieli w EKWIPUNKU samochod najtanszy na dobry start
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2005, 12:38   #7
myszka95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał moniak1993
Nie ma?! a ja ja wiem ze są niektorzy tu pisali ze mieli w EKWIPUNKU samochod najtanszy na dobry start

Nie pisz postów tego typu bo doskonale wiadomi że w EKWIPUNKU nie ma żadnego samochodu. tworzę simy i mają pusty EKWIPUNEK. Może u ciebie jest inaczej?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2005, 13:21   #8
stotkaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał moniak1993
Nie ma?! a ja ja wiem ze są niektorzy tu pisali ze mieli w EKWIPUNKU samochod najtanszy na dobry start
A ty miałaś?
W ekwipunku nie ma samochodów.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2005, 13:24   #9
Mateo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jesu spokojnie owszem z tego co ja wiem to samochodów po zrobienieniu sima w ekwipunku nie ma, lecz jeśli do sima wprowadzi sie innym sim to, w ekwipunku drugiego sima pewnie jest samochód.... przynajmniej u mnie tak było jak mój sim ożenił się za sprzątaczką a i temat bezsensu ankieta również.... pozdr
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2005, 13:51   #10
klakla999
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

najdroższy
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023