Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.07.2011, 19:33   #1
rath
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Nowoczesny. Dla singla.

Oto mój kolejny dom. Zrobiłem go już kilka miesięcy temu ale jakoś nie chciało mi się bawić we wklejanie linków z imageshack. Jednak teraz mam trochę więcej wolnego czasu, także oceniajcie Specjalnie na waszą prośbę- jest ogród!
P.S. Dom jest przeznaczony dla singla.


Bryła i otoczenia:




















Parter:
Nie wiem jak to nazwac :


kuchnio-jadalnia:




Salon:




Łazienka:


Piętro:

Coś jakby korytarz? :




Sypialnia:








Łazienka główna:










Rzuty:







KONIEC.


rath
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.07.2011, 20:59   #2
Muse
 
Zarejestrowany: 31.12.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 249
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nowoczesny. Dla singla.

Ogródek troszkę "pustawy", mało przemyślany.
Wnętrza są ładne, eleganckie.
7/10
Muse jest offline  
stare 14.07.2011, 19:46   #3
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nowoczesny. Dla singla.

Ciekawy, zwracający uwagę projekt, ale...
Zaaranżowanie ogrodu nie podoba mi się, nie współgra on dobrze z całością projektu. Dużo lepiej przedstawia się bryła i wnętrza. Umeblowanie jest ładne, ale rozmieszczenie mebli nie wszędzie dobre. Ustawienie łóżka w sypialni jest do zmiany. I wzory na tkaninach oraz obiciach mebli nie są dobrze dobrane. Nie pasują do modernistycznego stylu. Również dywan w salonie wygląda trochę jak gruszka na wierzbie; może chodziło Ci o dodanie klasycznego akcentu, ale tutaj ta aranżacja nie wygląda dobrze.
Pomimo tych uwag, projekt uznaję za niezły; widać, że masz talent do simowej architektury. 8/10

Ostatnio edytowane przez cerastes : 14.07.2011 - 19:49
cerastes jest offline  
stare 15.07.2011, 10:38   #4
rath
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowoczesny. Dla singla.

Dziękuję za uwagi/ oceny/ komentarze
Męczyłem się nad tym ogrodem i przyznam, że niezbyt zwracałem uwagę na to czy pasuje, czy nie (nie lubię go robić ale wiem, że lubicie tutaj ogrody). W następnym projekcie może będzie bardziej udany .
Co do wzorów tkanin, dywanu itp.- nie chciałem by dom tracił na przytulności przez to, że jest nowoczesny (ale dywan wepchałem też z tego powodu, że był to mój nowy dodatek i mi się baaardzo podoba ) Ogólnie strasznie, żałuję, że gram w simsy na tym swoim rupieciu i nie mogę zrobić tego co faktycznie chcę, bo gra tnie się niemiłosiernie i jak np. dodam kilka kratek lustrzanej podłogi.
Będzie lepiej :p
 
stare 15.07.2011, 19:30   #5
figa
 
Avatar figa
 
Zarejestrowany: 06.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 678
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Nowoczesny. Dla singla.

Pierwsze co zwróciło moją uwagę to fajny kształt bryły domu oraz pomysłowe miejsce na samochód, poza tym ogród jest niebanalny, bardzo mi się podoba ale moim zdaniem do tak nowoczesnego domu nie do końca pasuje.
Podoba mi się też częściowo kryty basen, świetnie to wygląda
Z wnętrz najbardziej przypadła mi do gustu kuchnia.
__________________
[IMG]http://i40.************/16li8o0.jpg[/IMG]
figa jest offline  
stare 16.07.2011, 18:24   #6
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowoczesny. Dla singla.

Wnętrza urządzone bardzo ładnie i realistycznie jedyne do czego mogę się przyczepić to maxisowskie wzory jakoś mi tam nie pasują, ale to nie jest istotne
Bryła no mówiąc szczerze nie podoba mi się zupełnie nie w moim stylu
ogród może być
8/10
wnętrza podobają mi się lecz bryła i otoczenie nie do końca
 
stare 17.07.2011, 10:57   #7
rath
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowoczesny. Dla singla.

Okej- chyba dam sobie jednak spokój z ogrodem robionym na siłę Co do bryły- tutaj kombinowałem mocno i sam jestem zadowolony z efektu Bardzo się jednak cieszę, że podobają wam się wnętrza, bo to im przykuwam największą uwagę i najwięcej starania.

Ktoś jeszcze pokusi się o komentarz? ^^
 
stare 18.07.2011, 06:54   #8
megasimolxd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowoczesny. Dla singla.

Hmmm... Zacznę od zewnątrz. Ogród tak jak arancie uważam, że jest mało przemyślany. Podoba mi się podjazd na auto. Bryła trochę nie w moim guście, ale uważam, że jest przemyślana. Fajnie wymyśliłeś z częściowo zadaszonym basenem. Wnętrze głównie utrzymane w zimnych kolorach. Kuchnia mi się spodobało, lubię właśnie takie. Drażni mnie tylko to nie wiem jak to nazwać więc daje linka. http://imageshack.us/photo/my-images/854/jadalnia.jpg/. Nie podoba mi się dywan w salonie, nie w spół gra z modernistycznym wnętrzem. Do łazienek nic nie mam. Do sypialni również. Jeszcze nie podobają mi się obicia foteli w tym przedpokoju. To wszystko, ocena końcowa wynosi 7/10. -1 za ten ogród.
__________
Pozdrawiam
 
stare 25.07.2011, 09:17   #9
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nowoczesny. Dla singla.

Jest to Twój najlepszy, jak do tej pory, projekt. Robisz coraz to lepsze domki. Brawo.

Jeśli chodzi o ogród, to zrobiłeś jeden wielki błąd - wybrałeś za duża parcele i próbowałeś na siłę jakoś ją zagospodarować.

Pół kryty basen - miałeś doskonały pomysł. W ogóle podoba mi się dużo Twoich pomysłów, bo są dość niecodzienne.

Nazwałeś go domem dla singla, ale ja szczerze pisząc, czułabym się trochę samotna w takim domu, bo jest dość przestronny.
__________________
Searle jest offline  
stare 25.07.2011, 18:35   #10
rath
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowoczesny. Dla singla.

Dziękuję

No właśnie z tymi parcelami w simsach jest jakoś dziwnie. Chyba nie da się dodawać samych pustych parceli, tak jak było to w the sims 2 i czasami po prostu nie patrząc na rozmiar parceli (bo taka została wolna) zaczynam budować.
Co do nazwy- została wymyślona na poczekaniu. Dlaczego dla singla? W grze zamieszkuje go jeden sim
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023