Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.06.2010, 18:36   #1
PoZmrokowiec
 
Avatar PoZmrokowiec
 
Zarejestrowany: 27.01.2010
Skąd: R-sko - Radomsko
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 124
Reputacja: 10
Cool The Sims 3: Kariera - Wszystko co można tworzyć w tym dodatku!

Dodajmy do tego działu rzeczy, które można rzeźbić i wynajdować, a także jak działają.

Wynajdowanie :

SIMBOT (możemy nim sterować, ma inne potrzeby od Sima i żeby go stworzyć, musimy mieć Rdzeń Życia)
Latająca kaczka(sam nie wiem)
Robot-zabawka(zabawka dla dzieci)
Stukające kulki(inaczej kulki newtona)
Pies-zabawka(zabawka dla dzieci)
Higienator podłogowy(ustawiamy np. zapach naukowy czy jakiś tam i Sim dostaję jakiś nastrójnik)
Zbieracz(jak sama nazwa mówi zbiera np. ciuchy, złom)
WEHIKUŁ CZASU (myślałem, że będzie z tym czymś więcej czegoś . Sim może podróżować w przeszłość lub przyszłość i dymki informują co Sim zrobił)

Co do rzeźbiarstwa to nie wiem, bo wogóle nigdy nic nie tworzyłem.
__________________
Dodatek jest Bogiem,
Tworzenie domów nałogiem,
CAS zabawą,
The Sims 3 podstawą




Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 11:17
PoZmrokowiec jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.06.2010, 18:45   #2
Meliona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wszystko co można tworzyć w tym dodatku!

PiotrekPrzyjaciel1:
Latająca kaczka(sam nie wiem)- to gadżet, on nie ma do niczego służyć, tylko dobrze wyglądać (chociaż według mnie to jest brzydkie...).

Wynalazki:

Krowo-zabawka, wielorybo-zabawka - po prostu zabawki
Kopacz-uwielbiam go! Kopie dziury w których można znaleźć różne kamienie szlachetne. W końcu wykopie głęboki rów, który sim będzie mógł przeszukiwać.
Ulepszone myśliwce- latają (nie po domu, tylko na linkach, jak w karuzeli), gadżet
Pijąca Lama- gadżet
Siła Odśrodkowa-także gadżet
Miernik ładunku statycznego- gadżet

Jak coś jeszcze mi się przypomni to dopiszę.

EDIT: Jak ktoś ma wersję pamiątkową to na stronie the sims 3 po rejestracji gry można pobrać nowe wynalazki. Oto one:
-Oktawian-"Osiem nóg jest lepsze niż dwie, szczególnie gdy służą do skakania! Oktawian lubi solone ryby, długie spacery plażą oraz straszenie małych Simów."
-Pazurzak- "Nie ośmielisz się odwrócić wzroku, gdy ten mechaniczny stwór tylko czeka, by Cię pochwycić."
-Zaginacz Powietrza- "Samowystarczalne urządzenie specjalnie zaprojektowane, by kształtować przepływające przez nie prądy powietrzne. Jest na tyle silne, że może tworzyć maleńkie tornada."

Oraz nową rzeźbę:
-Gryf Strażnik- "Wspaniały posąg wyobrażający gryfa."
Opisy ze strony thesims3.com.

Ostatnio edytowane przez Meliona : 17.06.2010 - 18:59
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2010, 20:48   #3
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wszystko co można tworzyć w tym dodatku!

A te dodatkowe wynalazki z wydania kolekcjonerskiego służą do czegoś, czy też są to jedynie ozdoby?
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2010, 14:13   #4
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wszystko co można tworzyć w tym dodatku!

Ale ja nie mam wersji pamiątkowej, a "Pazurzaka" to mój sim wynalazł
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2010, 15:19   #5
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Wszystko co można tworzyć w tym dodatku!

@Wehikuł czasu: jeśli w pobliżu jest drugi sim to jest jeszcze opcja bara-bara/postaraj się o dziecko w innej epoce/przyszłość/przeszłość
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2010, 21:11   #6
Kinkarus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wszystko co można tworzyć w tym dodatku!

Co do wehikułu czasu trochę się zawiodłam ale czytałam że jeśli postara się o dziecko w innej epoce to dziecko może byc starsze od rodziców.

Co do rzeźbiarstwa moja simka wyrzeźbiła różne rzeczy natomiast ciekawe jest to że jeśli wyrzeźbiono np.fotel z kamienia simka może sobie na nim zwyczajnie usiąśc. Wyobrażacie sobie, moja simka korzystała ostatnio z kibelka z drewna

Co do nazw rzeźb które nie są gotowe w grze(czyli do kupienia):
Pingwinopol- rzeźba pingwina
Orzeszek(chyba)-słoń który stoi na czymś okrągłym(podejrzewam że to jest ten orzeszek)
Później dopiszę następne nazwy rzeźb, ponieważ mam ich bardzo dużo a zapomniałam nazw
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2010, 18:40   #7
Arkia
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Skąd: Kielce
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wszystko co można tworzyć w tym dodatku!

Hmmm... Rzeźb jest całe mnóstwo, ale najbardziej mi się spodobał "Gator" - to jest taki aligator na dwóch nogach z cylindrem i laską xD Co do wynalazków (nie gadżetów czy zabawek) zostały wymienione wszystkie. Jedyne co mogę powiedzieć wartościowego to to, że doszedł nowy metel i kamień:

Metal to Barabarum - jest to ciemnoróżowa sztabka. Jeśli kiedyś się przyglądaliście sztabkom np. żelaza czy srebra to zauważycie, że na dole jest simowy kryształek w kółku; przy barabarum na dole jest serduszko w kółku A opis jest jakiś taki "Podobno ten metal wywołuje stymulujący wpływ na simów w pobliżu..." i dalej nie pamiętam.

Kryształ to Fluoryt - Jest błękitno-fioletowy i bardzo ładny. Poza tym się niczym nie wyróżnia A opis jest jakiś taki: "Wszyscy lubią fluoryt. Nikt nie może nie lubić fluorytu. Nikt dotąd nie znienawidził fluorytu. Każdy jest wielbicielem fluorytu." lub podobny xD

Gdy sim osiągnie któryś tam wczesny poziom rzeźbiarstwa ma nowy szlif (nie zależnie od ilości wyszlifowanych kamieni i innych szlifów) - Jajowaty Szlif Rzeźbiarza. Jest po prostu jajowaty xD Jakby ktoś chciał wiedzieć, to barabarum i fluoryt odkryłam podczas... rzeźbienia! Bo jak można już rzeźbić z kamienia, to czasem ten blok się rozwali i będzie komunikat, że "Co za szczęście! Najwyraźniej ten blok rozpadł się z powodu zanieczyszczeń z jego środka!", czy coś takiego. No i tam na tym podeście do rzeźbienia będzie losowy metal lub kryształ. Nie tylko te z Kariery, mi się również zdarzył raz cytryn, srebro, złoto, jadeit itp.

PS. Te rzeczy do pobrania są nie tylko w wersji pamiątkowej, wystarczy zarejestrować normalną... chyba. A tak właściwie to są tylko gadżety, czy tzw. "Wielkie wynalazki"? Doprosić się siostry nie mogę, żeby grę zar..cośtam (nie chce mi się pisać ), i ściągnęła te rzeczy xD A jeśli te rzeczy są wynalazkami, too... Jak działa to coś do robienia tornada?? :>
Arkia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2010, 13:21   #8
Meliona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wszystko co można tworzyć w tym dodatku!

Bindi: ozdoby ;(, niestety. Na początku myślałam że się będą ruszać ale się zawiodłam.
Kamis: Może go ściągnęłaś z neta. W mojej wersji pamiątkowej pisało że to tylko w tej wersji, ale najwyraźniej nawet po zarejestrowaniu normalnej Kariery można ściągnąć.
Arkia: barabarum: może je w końcu zdobędę.
Fluoryt: też chcę zdobyć, opis ma fajny.
"Te rzeczy do pobrania są nie tylko w wersji pamiątkowej, wystarczy zarejestrować normalną... chyba."-No, też mi się tak wydaje, ale nie mogę sprawdzić bo mam tylko wersję pamiątkową.
"A tak właściwie to są tylko gadżety, czy tzw. "Wielkie wynalazki"?"-Ups, zapomniałam dopisać że gadżety. A ja marzyłam o wielkich wynalazkach .
"Jak działa to coś do robienia tornada??"-normalnie, stoi sobie... Właściwie to jest ozdoba i nie robi nic.

Aha, oktawiam to rzeźba (chyba), ale na pewno nie wynalazek, bo moja simka go nie wynalazła.

Moja simka ma kopacza. Najpierw wykopała świecącą dziurę, powchodziła tam kilka razy i dziura zgasła. Została tylko opcja "Zakop". Potem wykopała następną dziurę i była opcja Nazwania tunelu, byłam zaciekawiona i wykopałam następny rów, a w tamtej dziurze była opcja przeskoczenia (czy coś w tym stylu) do "Ale o o chodzi" (tak nazwałam poprzedni tunel), moja simka wskoczyła do tunelu i wyszła z "Ale o co chodzi" ! Można się przenosić. Nawet fajnie, platforma teleportacyjna, medytacja i teleportacja, oczy horusa, a teraz tunele. To się nazywa lekka przesada .

Ostatnio edytowane przez Meliona : 20.06.2010 - 13:24
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2010, 21:18   #9
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Wszystko co można tworzyć w tym dodatku!

Mam! Nowe odkrycie w dziedzinie wynalazczości... Otóż moja początkująca Simka Lilia pracując przy "stole wanalazczym" odkryła Gnoma wynalazczości... Tak... jest on cały ze złomu i zachowuje się jak inni jego bracia Gnomi.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2010, 16:37   #10
sephora
 
Avatar sephora
 
Zarejestrowany: 26.05.2003
Skąd: warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,175
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wszystko co można tworzyć w tym dodatku!

moj sim na pragnienie zyciowe stworzyc 3 potwory.. co to takiego?
sephora jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023